Ziedošanās ir priekšnosacījums nodrošinājumam

Žēlastība jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus! Es sveicu jūs mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Jau vairākas dienas mēs ar jums runājām par to, cik svarīgi ir ziedot savu dzīvi Dievam un Viņa Valstības darbiem. Šodien es gribētu parunāt par tēmu, kura tiešā veidā ir saistīta ar ziedošanos. Šodienas sarunas tēmu es nosauktu tā: „ Ziedošanās ir priekšnosacījums nodrošinājumam.” Dievs ir labs vienmēr, un Viņš ir nemainīgs tajā. Dievam vienmēr ir spēks. Dievs maina manu vājumu pret Savu spēku. Dievam vienmēr ir svētības katram no mums. Nemainīgais Dievs var mainīt tevi. Tu vienmēr, jebkurā situācijā, vari nākt pie Dieva, un Viņš mainīs tevi un tavus apstākļus. Katram no mums ir nepieciešams nodrošinājums, jo katram cilvēkam ir vajadzības, kas saistītas ar finansēm, veselību, gudrības un kārtības(sakārtotības) trūkumu utt. Viens no galvenajiem katra tēva pienākumiem ir būt par vajadzību nodrošinātāju. Dievs ir mūsu Tēvs, un tas nozīmē, ka arī mūsu vajadzību Nodrošinātājs. Bet, atšķirībā no cilvēkiem, Dievs ir uzticams mūsu vajadzību Nodrošinātājs. Dievs var un grib nodrošināt mūs ar visu nepieciešamo. No Viņa nāk tikai tīkami un labi darbi.
„Žēlīgs un žēlsirdīgs ir Tas Kungs, pacietīgs un pilns lēnības. Tas Kungs ir labsirdīgs pret visiem, un Viņa žēlastība aptver visus Viņa radījumus. Visiem Taviem darbiem būs Tevi, Kungs, teikt, un Taviem svētajiem būs Tevi daudzināt. Viņi izteiks Tavas valstības godību un runās par Tavu varu, lai cilvēku bērniem top zināmi Tavi varenie darbi un Tavas valstības brīnišķais spožums un godība. Tava valstība ir uz mūžīgiem laikiem, un Tava valdīšana paliek uz radu radiem. Uzticamības pilns ir Tas Kungs Savos vārdos un svēts visā Savā rīcībā. Tas Kungs ir atbalsts visiem, kas krīt, un padara atkal taisnus visu nomākto stāvus. Visas acis gaida uz Tevi, un Tu viņiem dod viņu barību savā laikā; Tu atver Savu roku un paēdini visus, kas dzīvo, ar labu prātu. Tas Kungs ir taisns visos Savos ceļos un svēts visos Savos darbos.”(Psalms 145:8-17).
Šis Psalms runā uz mums par to, ka Dievs ir tā cienīgs, lai mēs visā pilnībā ziedotu sevi Viņam. Dāvids slavē Dievu par Viņa labvēlību un nodrošinājumu, bet, tai pat laikā, Dāvids aicina mūs uz to, lai mēs ziedojam sevi Tā Kunga ceļiem.   Kad mēs esam ziedojušies Dievam, mēs atklāsim, ka Viņš nodrošina un dod mums visu, kas nepieciešams mūsu dzīves sapņa realizācijai. Dievs vajadzīgajā brīdī pieved mums vajadzīgos cilvēkus, caur kuriem atnāk atbilde uz jautājumu, kurš mūs uztrauc. Dievs dod vajadzīgos resursus tieši tad, kad mums patiesi tie ir nepieciešami. Dievs ir žēlīgs, labs un ilgpacietīgs, un Viņa žēlastība ir pār visiem cilvēkiem! Dievs neuzlūko cilvēka vaigu. Dievs balsta tos, kuri ir pakrituši. Dievs piepilda ar žēlastību mūsu dzīves – ne pēc mūsu darbiem, bet pēc Savas žēlastības. Bet, kā sasniegt to, lai mēs pastāvīgi baudītu Viņa nodrošinājumu? Lai tas notiktu, mums visā pilnībā ir jāziedojas Dievam.
„Tas Kungs ir tuvu visiem, kas Viņu piesauc, visiem, kas Viņu piesauc patiesībā. Viņš izpilda, ko vēlas tie, kas Viņu bīstas, dzird viņu brēkšanu un palīdz viņiem. Tas Kungs pasargā visus, kas Viņu mīl, bet Viņš iznīcinās visus bezdievīgos.”(Psalms 145:18-20).
Dievs it kā ieiet partnerattiecībās ar mums. Tad, kad mēs izpildām savu daļu, Dievs apsola izpildīt Savu daļu. Viņa daļa – būt par mūsu vajadzību uzticamo Nodrošinātāju, bet mūsu daļa ir – pilnībā ziedoties Viņam. Ja mēs savā dzīvē pastāvīgi gribam piedzīvot Dieva nodrošinājumu, tad mums jādara dažas lietas, kas būs kā apliecinājums tam, ka esam ziedojušies Dievam. Saskaņā ar augšminēto fragmentu, ziedošanās Dievam, kā minimums, pieprasa no mums trīs lietas, un konkrēti, mums ir nepieciešams:
  • piesaukt Dievu,
  • staigāt Dievbijībā,
  • mīlēt Dievu.
Man pastāvīgi ir jāpiesauc Dievs, un bez tam, jāpiesauc Viņš patiesībā. Dievs piepilda to cilvēku vajadzības, kuri bīstas Viņu un Viņš dzird viņu saucienu(brēkšanu). Dievs grib redzēt mūsu ziedošanos, kura izpaužas caur šim trim lietām. Pār ziedošanos noteikti atnāks Dieva nodrošinājums. Ziedošanās – tas it tas, uz ko man ir jātiecas; tas ir tas, kam mani ir jāvirza uz priekšu manā dzīvē. Sīkāk par šīm trim lietām parunāsim rīt! Lai Dievs jūs bagātīgi svētī šai dienā! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

  • Izturieties ar cieņu pret Dieva Vārdu! III

    Jau vairākas dienas mēs runājam par Dieva Vārda lomu mūsu dzīvē. Mēs runājām par to, ka Dieva Vārds – tā ir mūsu dzīvība, un par to, ka pareiza attieksme pret Vārdu spēj pagarināt mūsu dzīvi. Vēl mēs runājām par to, ka mūsu attieksme pret Vārdu nosaka mūsu dzīves pamatu stiprumu, kā arī to, cik spējīgi mēs būsim pārciest dzīves likstas.
  • Dievs maina mūs caur pilnīgi visiem savstarpējo attiecību veidiem

    Iespējams, tu strādā firmā, un esi nolēmis manīt savu darbu, jo tev liekas, ka tavs priekšnieks nav tāds, kādam tam vajadzētu būt, un bez tam, tev nepatīk viņa (viņas) attieksme pret tevi. Nesteidzies ar secinājumiem un lēmumiem! Iespējams, tieši viņu Dievs vēlas izmantot tam, lai pilnveidotu tavu raksturu. Iespējams, tu pat lūdz par to, lai Dievs aizvāc šo priekšnieku un dod citu. Bet, tev par lielu pārsteigumu, tu redzi, – jo vairāk tu lūdz par to, jo vairāk svētību ienāk tava priekšnieka dzīvē. Tā var būt kā zīme tam, ka Dievs vēlas izmantot šo cilvēku tava rakstura pilnveidošanai.
  • Jēzus un Dieva griba

    Jēzus ir kā modelis vai piemērs mums it visā. Viņš ir mūsu ticības Autors, Iesācējs un Piepildītājs. Tālab, Jēzus ir atstājis mums piemēru, – lai mēs varētu sekot Viņa pēdās.„Jo uz to jūs esat aicināti; jo arī Kristus ir cietis jūsu labā, jums atstādams priekšzīmi, lai jūs sekotu Viņa pēdām.”(1.Pētera 2:21).Jau pašā savas zemes dzīves sākumā Jēzus Savā sirdī skaidri apjauta un saprata Savu mērķi. Savā Garā Jēzus kvēloja neparastā dedzībā darboties Sava Debesu Tēva biznesā( darbā).
  • Nekad neļaujiet nekam un nevienam traucēt jums kalpot

    Dārgais draugs, neatkarīgi no tā, cik briesmīgi cilvēki ir izturējušies pret tevi, ja tu vēlies dzīvē virzīties uz priekšu, tev ir jāzina kā sakoncentrēt savu uzmanību uz pareizām lietām un ieņemt pareizu dzīves pozīciju.Neskatoties uz visām dzīves nebūšanām, ja tu vēl aizvien vari koncentrēties uz to, lai izmantotu savas dāvanas un talantus, ja tu vari turpināt kalpot cilvēkiem, tad ļoti drīz tavs statuss izmainīsies. Tā notika ar Jāzepu. Tādā mērā, kā viņš kalpoja diviem faraona sulaiņiem, un nevis koncentrēja savu uzmanību uz citu cilvēku pārkāpumiem, durvis uz troni, ko Dievs viņam bija sagatavojis, drīzumā pavērās. Faraons sūtīja pēc Jāzepa un izveda viņu no cietuma.
  • Kas ir patiesa kalpošana, un kā kalpošana maina cilvēka dzīvi

    Jēzus piemērā mēs redzējām, ka iesākumā Jēzus kalpoja cilvēkiem un pielika piepūli, lai palīdzētu viņiem un tikai pēc tam Viņš vērsa viņu skatus un uzmanību uz to, kas ir mūžīgs – uz Debesu Tēvu. Mums pastāvīgi ir jāatcerās, ka kalpošanas mērķis ir palīdzēt cilvēkiem savienoties ar Dievu caur mūsu labajiem darbiem.Katra patiesa kalpošana prasīs no mums zināmus upurus. Bet mums ir jāziedo Tā Kunga un Evaņģēlija vārdā.
  • Kādas ir priekšrocības sāpju un ciešanu laikā? II

    Problēmas pārbauda un attīra mūsu ticību.Bībele ļoti bieži salīdzina pārbaudījumus ar metālu kausējamo krāsni, kurā tiek sadedzināti visi piemaisījumi.„Tad jūs līksmosities, tagad, ja tas ir vajadzīgs, drusku noskumdināti dažādos pārbaudījumos, lai jūsu pārbaudītā ticība, kas ir daudz vērtīgāka nekā iznīcīgais zelts, kas ugunīs tiek pārbaudīts, izrādītos teicama, slavējama un godājama, kad Jēzus Kristus parādīsies.”(1.Pētera 1:6-7).