Ziedošanās ir priekšnosacījums nodrošinājumam II

Esiet sveicināti, dārgie draugi! Paldies Dievam par šo brīnišķīgo dienu, kuru Dievs mums ir dāvājis! Paldies Dievam par vēl vienu iespēju piepildīties ar Viņa dzīvo vārdu! Vakar mēs ar jums sākām runāt par to, ka ziedošanās ir priekšnosacījums nodrošinājumam. Un mēs atzīmējām to, ka patiesa ziedošanās pieprasa no mums to, lai mēs piesaucam Dievu, staigājam dievbijībā un mīlam Dievu. Sīkāk parunāsim par šiem trim ziedošanās elementiem. Piesaukt Dievu, tas nozīmē – stabilas lūgšanu dzīves esamību. Dievs vēlas, lai tev ir pastāvīga un stabila lūgšanu dzīve. Tev ir jābūt vietai, kurā tu pastāvīgi piesauc Dievu.
„Bet, kad tu Dievu lūdz, tad ej savā kambarīaizslēdz savas durvis un pielūdz savu Tēvu slepenībā; un tavs Tēvs, kas redz slepenībā, atmaksās to tev.”(Mateja 6:6).
Dievu var piesaukt jebkurā vietā, bet saskaņā ar Jēzus mācību par lūgšanu, lai mūsu lūgšanu dzīve būtu efektīva un stabila, mums ir jābūt: laikam – kad tu….lūdz”; vietai – „ej savā kambarī”; koncentrētai uzmanībai uz Dievu – aizslēdz savas durvis”.   Lūgšana tuvina mūs Dievam.
 „Tas Kungs ir tuvu visiem, kas Viņu piesauc….”(Psalms 145:18).
 
„tuvojieties Dievam, tad Viņš tuvosies jums. Šķīstījiet rokas, grēcinieki, un skaidrojiet, šaubīgie, sirdis!”(Jēkaba 4:8).
„Šai ziņā nav starpības starp jūdu un grieķi: jo pār visiem ir tas pats Kungs, kas parāda Savu bagātību visiem, kas Viņu piesauc.” (Romiešiem 10:12).
Dievs parāda Savu bagātību visiem, kas piesauc Viņu, Dievs nešķiro. Tavs uzdevums ir – piesaukt Viņu, un tad Viņš būs tuvu tev.
„Jo kurai citai lielai tautai Dievs stāvētu tik tuvu kā Tas Kungs, mūsu Dievs, mums, kad mēs Viņu piesaucam.”(5.Mozus 4:7).
Bībeles tulkojumā krievu valodā „ Vai ir kāda liela tauta, kurai dievi (viņas) būtu tik tuvu, cik tuvu ir Tas Kungs ….”
„Es mīlu To Kungu, jo Viņš klausīja manas lūgšanas balsi. Viņš piegrieza man Savu ausi, tādēļ es Viņu piesaukšu visu savu mūžu. Nāves tīkli tinās ap mani, mani sagrāba elles bailes, es ieslīgu nelaimē un bēdās. Bet es piesaucu Tā Kunga Vārdu: “Izglāb manu dvēseli, ak, Kungs!” Žēlīgs ir Tas Kungs un taisns, žēlsirdīgs ir mūsu Dievs! Tas Kungs pasargā vienbūtīgos, kas nešaubīdamies paļaujas uz Viņu: kad es biju novārdzis, tad Viņš man palīdzēja. Atgriezies savā mierā, mana dvēsele, jo Tas Kungs dara tev labu. Tiešām, Tu izglābi manu dvēseli no nāves, no asarām manas acis un no slīdēšanas manu kāju. Es staigāšu Tā Kunga priekšā dzīvo zemē.”(Psalms116:1-9).
Kad Dievs dzird mūs, atnāk prieks. Tu pārstāsi raudāt, ja piesauksi Dievu. Dievs noslaucīs asaras tavās acīs un izglābs tavas kājas no slīdēšanas. Mana ziedošanās Dievam ir vajadzīga man pašam.
„Tu Ciānas tauta, kas dzīvo Jeruzālemē, tev nebūs vienmēr raudāt, Viņš tev būs žēlīgs, kad tu Viņu piesauksi. Kad Viņš dzirdēs tavu balsi, Viņš tev atbildēs.”(Jesajas 30:19).
Dievam priekš tevis ir sagatavots tik daudz svētību, kurās ieiet iespējams tikai caur padziļinātu ziedošanos Dievam. Izvēle ir tavā ziņā!   Rīt mēs parunāsim par to, ko nozīmē bīties Dievu vai būt dievbijīgam. Dieva mierā! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.