Dieva Vārds – tas ir zobens

Žēlastība jums un miers no Mūsu Kunga Jēzus Kristus! Es sveicinu jūs mūsu rubrikā „ Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Mēs runājām ar jums par to, ka cilvēkam ir jāpiepildās un jādzīvo no ikviena vārda, kas nāk no Dieva. Kristieša dzīvē nevar būt nespēks, ja viņš pastāvīgi barojās ar Dieva Vārdu. Vakar mēs sākām runāt par pravieti Ēliju, kurš bija gatavs jau padoties. Neskatoties uz to, ka Ēlija iznīcināja visus Baala priesterus un bija diezgan stiprs, pāc kāda laika viņa sirds piepildījās ar bailēm, un viņš garīgi novājinājās. Ēlija piekusa un aizmiga, tāpēc ka viņš nevarēja vairs neko izdarīt. Viņam viss bija apnicis. Ēlija negribēja vairs dzīvot un lūdz Dievam, lai paņem to uz debesīm. Bet Dievs viņam teica, ka tā nav īstā lieta pēc kā būtu jālūdz. Dievs teica, lai viņš sāk ēst. Pēc tam, kad Ēlija paēda, viņš palika stiprs. Katru reizi, kad es lasu Dieva Vārdu, es saprotu, ka tā ir garīgā barība manam garīgajam stiprinājumam. Es lasu Dieva Vārdu tik ilgi līdz, kamēr nostiprinos garīgi. Katrai dienai ir savas raizes, un tādēļ lai mēs būtu spējīgi iet cauri šai dienai man ir vajadzīgs spēks. Neviens no mums nezin, kas mūs sagaida šajā dienā, tādēļ mums ir jāpaēd gan fiziski gan garīgi. Mums ir jābarojas, lai būtu stipri, lai tiktu galā ar problēmām, kas var nākt mūsu ceļā dienas laikā. Kurš no jums ir piedzīvojis prieku un stiprinājumu lasot Bībeli? Kurš no jums ir juties kā uzvarētājs, kas ir piepildīts ar ticību un spēku pēc tam, kad esat stiprinājušies Dieva Vārdā? Dieva Vārds patiešām padara mūs tādus. Dievs ir dāvājis mums Savu Vārdu, lai mēs to lietotu katru dienu. Mēs runājām ar jums, ka Bībele nosauc Dieva Vārdu par: . gaismu, . ūdeni, . spoguli, . garīgo barību. Bībele arī saka, ka Dieva Vārds – tas ir zobens. Mēs ar jums atrodamies garīgā cīņā, un mums ir nepieciešami ieroči ar kuru, palīdzību mēs varam gūt uzvaru pār ienaidnieku. Dieva Vārds – tas ir Dieva ierocis, tas ir Viņa zobens. Ja Dieva Vārds atradīsies mūsos, tad mēs viegli varēsim uzvarēt kārdinājumus, grēku un sātanu. Ja Dieva Vārds bagātīgi būs mūsos, tad mēs varēsim teikt, kā Jēzus. „Stāv rakstīts! Stāv rakstīts! Stāv rakstīts!” Bet, ja tu neesi līmenī, ja tu nezini, kas ir teikts Vārdā, tad tevī nebūs dedzības pasludināt Dieva Vārdu savā dzīvē un savā situācijā. 
„Es esmu jums rakstījis, bērni, jo jūs esat Tēvu atzinuši. Es esmu jums rakstījis, tēvi, jo jūs esat atzinuši Viņu, kas ir no sākuma. Es esmu jums rakstījis, jaunekļi, jo jūs esat stipri, un Dieva vārds paliek jūsos, un jūs ļauno esat uzvarējuši.”(1.Jāņa2:14)
 Dieva vēlēšanā ir, lai mēs būtu stipri un uzvarētu ļauno. Baznīcai ir jābūt piepildītai ar stipriem cilvēkiem, kuri gūst uzvaru pār visiem ļaunā darbiem. Mēs varēsim būt stipri un uzvarēt ļauno, ja Dieva Vārds būs mūsos. Bet kā Dieva Vārds var būt manī, ja es to nelasu, ja es pret to izturos nenopietni, ja es klausos Vārdu neuzmanīgi. Dieva Vārds, kas ir mūsos dara mūs stiprus un uzvarošus. Mūsu spēku nenosaka tas, ko mēs zinām, bet gan tas, kas ir mūsos. Cik daudz tevī ir Vārda, tik daudz ir garīgā spēka tevī. Tādēļ Dieva vēlēšanās ir, lai mēs vairāk un vairāk barotos un piepildītos ar Dieva Vārdu. Turpināsim sarunu rīt par šo tēmu! Bagātīgas jums Dieva svētības! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.