Atbrīvojiet vietu Dievam un Viņa Vārdam jūsu ikdienas režīmā

Dārgie draugi! Jūs esiet laipni aicināti saņemt dienišķo vārdu jūsu garīgajam stiprinājumam. Ceru, ka jūs no tā gūstat prieku. Manas lūgšanas ir par to, lai jūs gūtu stiprinājumu un uzmundrinājumu pārdomājot jauno vārdu šodienai. Es vēlos noslēgt mūsu diskusiju par dzīves un kalpošanas sākšanu Dieva klātbūtnē. Ir viena pēdējā lieta ko šīs tēmas noslēgumā es jums vēlos šodien parādīt. Un tā būs pamācība no Paša Jēzus Kristus mācības, kas aprakstīta Jāņa evaņģēlijā 14:21:
Kam ir Mani baušļi un kas viņus tur, tas Mani mīl; bet, kas Mani mīl, to Mans Tēvs mīlēs un Es to mīlēšu un tam parādīšos.”
Saskaņā ar augstāk esošo fragmentu, ja mēs mūsu dzīvēs un kalpošanās gribam piedzīvot un redzēt Dieva izpausmes, mums ir jāseko noteiktam procesam vai protokolam. Tā ir patiesība, ka Dievs ir visuresošs. Viņš ir klātesošs vienlaicīgi visur. Tomēr ir svarīgi piezīmēt, ka ir vietas kur Viņa klātbūtne ir  daudz vairāk reālāka un jūtamāka nekā citur. Kas nosaka tik lielu atšķirību? Domājot par to es saku, ka mums ir jāseko protokolam. Dieva izpausmes intensitāte mūsu dzīvēs, mājās un baznīcās ir atkarīga no tā vai mēs ievērojam īsto protokolu, lai Viņa klātbūtne būtu jaušama. Atslēgas vārds visā šajā procesā ir ”mīlēt Dievu”. Kaut arī Dievs mīl tevi, vienīgais veids kā piedzīvot un izbaudīt Viņa mīlestību ir mīlēt Viņu un pavadīt vairāk laika ar Viņu un Viņa vārdu. Pavadot laiku Dieva klātbūtnē, šī klātbūtne kļūs jums reālāka. Laika pavadīšana mīlot Dievu ļaus mums piedzīvot Viņa mīlestību. Mēģināsim noskaidrot, ko Dievs vēsta mums caur šo tekstu. Mīlēt Dievu nozīmē pieņemt Viņa pavēli.  „Kam ir Mani baušļi… tas Mani mīl” Ceru, ka jūs saprotat, ka Viņa pavēle ir tas pats, kas Viņa Vārds. Mēs nevaram mīlēt Dievu bez Viņa Vārda. Tava mīlestība uz Dievu tiek mērīta pēc tavas attieksmes pret Viņa Vārdu. Ja tu patiesi mīli Dievu, tad tev ir jāziedo laiks lai piepildītu sirdi ar Viņa Vārdu.Ja tev nav laika priekš Viņa Vārda, tad tu esi pārāk aizņemts ar nepareizajām lietām. Mūsu kalpošana sākas ar laika pavadīšanu ar Dievu un Viņa Vārdu. Tas ir tas, kas demonstrē un pierāda, ka mūsu mīlestība pret Dievu ir mūsu kalpošanas patiesais motīvs, un tas ir tas, kas palīdz mums efektīvāk kalpot citiem, kā arī tas, kas ļauj Viņa izpausmju klātbūtnei svētīt tos kam mēs kalpojam. Bībele skaidri pasaka, kas jums darāms:
 ”Kristus vārds lai bagātīgi mājo jūsos: pamācait un paskubinait cits citu visā gudrībā ar psalmiem, himnām un garīgām dziesmām, žēlastībā dziedādami savās sirdīs Dievam!  Un visu, ko vien jūs darāt vārdos vai darbos, to visu darait Kunga Jēzus Vārdā, pateikdamies Dievam Tēvam caur Viņu.” (Kolosiešiem 3:16-17)
Tad kad jūs, pavadāt laiku studējot Dieva Vārdu, jūs spēsiet pamācīt citus visā gudrībā”, kā arī spēsiet darīt visu ko darāt Dieva Godībai par godu. Jēzus turpina teikt, ka nepietiek ar to, ka mums ir baušļi, ja vien mēs Viņu mīlam. Dievu mīlēt nozīmē ne tikai to, ka mums ir baušļi, bet arī to, ka mēs viņus pildām. “Kam ir Mani baušļi un kas viņus tur, tas Mani mīl”. Jēzus ir apsolījis parādīties tieši tiem, kas Viņu pietiekami mīl un pilda Viņa baušļus. Vai jūs atbilstat tam lai Dievs varētu izpausties jūsos vai arī jūs esat pārāk aizņemti priekš tā? Dieva vārds šodien jums ir: atbrīvojiet vietu Dievam un Viņa Vārdam jūsu ikdienas režīmā.Lai jums brīnišķīga diena! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

One Comment

  1. Jā , man ir patiess prieks, paldies ka Jūs bagātīgi kalpojat ar Vārdu, Dieva vārds ir gaisma arī maniem ceļiem,manai dzīvei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.