Katra patiesa kalpošana sākās Dieva klātbūtnē V

Sveiki brīnišķīgie Dieva cilvēki!Priecājos, ka varam turpināt tēmu, kura pēc manām domām ir viena no vissvarīgākajām patiesībām ar ko varu dalīties. Mēs esam apsprieduši tēmu par to, ka vienīgais veids kā ar lieliskiem rezultātiem kalpot un iepriecināt Dievu ir nostādīt attiecības ar Viņu kā prioritāras. Mēs redzējām piemēru ko Jēzus mums atstāja ar savu dzīvi, kā arī mēs apskatījām trīs mācības no Jesajas dzīves.Šodien mēs apskatīsim šī paša principa citu ilustrāciju, kuru pirmās apmācības laikā Jēzus sniedz saviem divpadsmit mācekļiem Marka evaņģēlija 3 nodaļā:
„Un Viņš uzkāpj kalnā un aicina pie Sevis, kurus pats gribēja, un tie nāca pie Viņa. Un Viņš iecēla divpadsmit, lai tie būtu pie Viņa un Viņš tos izsūtītu sludināt, un lai tiem būtu vara ļaunus garus izdzīt. ” (Marka ev. 3:13-15)
No augstāk redzamā tekstā mēs redzam sekojošu patiesību: Jēzum ir misija, kurā Viņš iesaistīja divpadsmit vīrus, kurus viņš nosauca par Apustuļiem. Tā ir tā pati lieta, uz kuru Dievs mūs aicina šodien. Viņš aicina mūs kļūt par Viņa sadarbības partneriem biznesā kas saucās: „pazudušo glābšana un Viņa valstības paplašināšana”. Mēs to darām kalpojot Dievam katrs savā laukā, kur mums ir dotības un norīkojums. Tomēr pirms Jēzus sūtīja Apustuļus norīkojumā, Viņš tos aicināja vispirms pavadīt laiku ar Sevi. Šis princips ir ārkārtīgi svarīgs arī šodien. Pirms jūs dodaties kalpot Dievam, ir jāapstājas un jāveltī laiks sadraudzībai ar Viņu. Pēc tam, kad mācekļi uzzināja par Jēzus augšāmcelšanos un no Viņa bija saņēmuši uzdevumu sludināt Labo Vēsti visai radībai, viņiem bija jātiek pildītiem ar karstu vēlēšanos un dedzību iet un izplatīt ziņas cik ātri vien iespējams. Tomēr Jēzus viņus piebremzēja sakot, ka tiem ir jāpaciešas iekams viņi tiks ietērpti ar spēku no augšienes.
un tiem sacīja: “Tā stāv rakstīts, ka Kristum bija ciest un augšāmcelties no miroņiem trešā dienā un ka Viņa Vārdā būs sludināt atgriešanos un grēku piedošanu visām tautām, iesākot no Jeruzalemes, un jūs esat liecinieki tam visam. Un redzi, Es jums sūtu Sava Tēva apsolījumu. Bet palieciet jūs pilsētā, līdz kamēr tiksit apģērbti ar spēku no augšienes.”  (Lūka ev. 24:46-49)
No Bībeles mēs zinām, ka viņi tieši tā arī izdarīja:
„Bet tie Viņu pielūdza un atgriezās Jeruzalemē ar lielu prieku, un bija allaž Templī, teica un slavēja Dievu.” (Lūka ev. 24:52-53)
Tie visi vienprātīgi palika kopā lūgšanās līdz ar sievām un Mariju, Jēzus māti, un ar Viņa brāļiem. (Apustuļu darbi 1:14)
Apustuļi pielietoja principu ko Jēzus viņiem bija mācījis, tas ir, ka kalpošana sākas ar Dieva klātbūtni. Viņi pavadīja laiku kalpojot Dievam pielūdzot un tādējādi caur lūgšanām nokļūstot Dieva tuvumā. Kā rezultāts tam, ka pavadām laiku ar Dievu ir tas, ka mēs kļūstam apbruņoti un ietērpti spēkā, lai varētu iet un darīt to, kam mēs esam aicināti. Viens no iemesliem kādēļ Jēzus, pirms mācekļu kalpošanas sākšanas, aicināja tos pavadīt laiku ar Viņu ir lai viņiem būtu vara izdzīt dēmonus.
Un Viņš iecēla divpadsmit, lai tie būtu pie Viņa un Viņš tos izsūtītu sludināt, un lai tiem būtu vara ļaunus garus izdzīt. (Marka ev. 3:14-15)
Mūsu vara un svaidījums efektīvi kalpot Dievam izriet no attiecībām ar Dievu un nevis no mūsu aktivitātēm. Šis ir kaut kas, ko jums ir jāatceras uz visu mūžu.Ļaujiet man šodien jautāt, kādas ir jūsu attiecības ar Kungu? Ja jūs sajūtat svaidījuma un garīgas varas trūkumu, tad visdrīzāk jūsu attiecības ar Kristu ir kļuvušas vēsas. Sāc ar šo pašu brīdi un tu redzēsi kā tava dzīve mainās.Lai žēlastība vairojās jūsos Jēzus vārdā! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.