Cik svarīgi ir būt uzticīgiem Dievam II

Dārgie Dieva bērni, es sveicinu jūs Jēzus Kristus Vārdā un svētīju jūsu dienu! Lai šī diena ir jums veiksmes pilna un piepildīta ar Tā Kunga slavu!Mēs runājam par to, ka Dievs vēlas, lai mēs ņemtu aktīvu dalību Viņa Valstības paplašināšanā virs zemes.Vakar mēs runājām par to, ka uzvara pieder Tam Kungam. Šo uzvaru nodrošina Pats Dievs, jo Viņš ir kungu Kungs un ķēniņu Ķēniņš. Lai gāztu Dieva Valstības ietekmi, ienaidnieks mobilizē vienotu un stipru armiju, bet tas nenotiks, jo Dievs rīkosies tā, lai šīs pasaules Valstība kļūtu par Tā Kunga Jēzus Kristus Valstību. Tālab Dievs ir atstājis mūs uz zemes, lai mēs iesaistītos Dieva Valstības paplašināšanas procesā līdz Jēzus Kristus otrās atnākšanas brīdim.Šodien mēs noslēgsim sarunu par šo tēmu.
„Tie karos ar Jēru, bet Jērs tos uzvarēs, jo Viņš ir kungu Kungs un ķēniņu Ķēniņš, un Viņa aicinātie, izredzētie un uzticīgie, kas ir līdz ar Viņu.”(Atklāsmes gr.17:14).
Mēs jau runājām par to, ka, neskatoties uz to, ka Dievs ir kungu Kungs un ķēniņu Ķēniņš, Viņš tik un tā pieņēma lēmumu sadarboties ar Savu Miesu. Dievs paļaujas uz tiem cilvēkiem, kurus Viņš aicinājis, izraudzījis un uz tiem, kuri būs Viņam uzticīgi. Lai mēs varētu pievienoties uzvarētāju pulkam Jēzū Kristū, ir svarīgi, lai mēs paveiktu dažas lietas.Saskaņā ar šo rakstu vietu, pirmais, kas mums jāizdara, – mums jāatbild uz Dieva aicinājumu. Dievs pastāvīgi aicina cilvēkus: ja vēl neesi nožēlojis grēkus, Viņš aicina tevi to izdarīt; ja tu jau esi nožēlojis grēkus, tad Dievs tevi aicina kļūt par Jēzus Kristus mācekli; ja esi jau kļuvis par Viņa mācekli, tad Dievs tevi aicina kalpot cilvēkiem. Dievs pastāvīgi aicina. Uzvarētāji Kristū – tie ir tie, kuri atsaucas uz Dieva aicinājumu. Taču, lai mēs varētu pievienoties uzvarētājiem Kristū, mums jāturpina būt uzticīgiem Dievam, uzticīgiem savam uzdevumam Dieva Valstībā. Līdz brīdim, kamēr neatbildi uz Dieva aicinājumu, tu nevari būt Dieva izraudzītais. Ja tu jau esi Dieva izraudzītais, tu nevarēsi uzvarēt , ja nepaliksi uzticīgs Dievam līdz galam. Ne sākums vainago, bet gals.
„Tāpēc, svētie brāļi, debesu aicinājuma dalībnieki, ņemiet vērā Dieva sūtni un augsto priesteri Jēzu, ko mēs apliecinām, kas uzticīgs Tam, kas Viņu iecēlis, kā arī Mozus visā Viņa namā. Bet Viņam ir piešķirta daudz lielāka godība nekā Mozum, kā jau arī lielāks gods nekā namam ir tā cēlējam.Jo katru namu kāds cēlējs uzceļ, bet, kas visu ir uzcēlis, ir Dievs. Un Mozus gan ir bijis uzticīgs visā Viņa namā kā kalps, lai apliecinātu to, par ko vēlāk sludinās,”(Ebrejiem 3:1-5).
 Šai rakstu vietā Dievs runā par to, ka mēs esam debesu aicinājuma dalībnieki.Dievs paļaujas uz manu un tavu līdzdalību, tieši tāpat, kā Viņš paļāvās uz Mozus līdzdalību uzvarā pār faraonu. Mozus bija uzticams Dieva namā, tālab, neskatoties uz visu faraona varenību un spēku un uz to, ka tam bija milzīga armija, tik un tā, faraons nespēja apturēt Dieva tautas glābšanas un atbrīvošanas procesu.Jēzus Kristus bija uzticīgs Savai misijai, un, tieši tāpēc, visām pasaules tautām šodien ir kļuvusi iespējama grēku izpirkšana, glābšana un atbrīvošana caur Jēzu Kristu.Dievs aicina mūs kā Savus bērnus, lai mēs līdzīgi Kristum, līdzīgi Mozum, paliktu uzticami savam debesu aicinājumam. Dievs vienmēr uzvar! Dievs virza savas Valstības ietekmi un darbus caur Savas Draudzes uzticamību. Ir svarīgi, lai mēs ar jums neaizmirstam par to, ka mūsu, kā Kristus Miesas un individuāla Viņa Miesas locekļa misija ir Viņa Valstības paplašināšana un nostiprināšana uz šīs zemes. Lai tas varētu notikt, mums jāatsaucas Dieva aicinājumam un jāpaliek uzticīgiem šim aicinājumam līdz galam. Un tad Dieva Valstība būs kā debesīs tā arī virs zemes. Lai Dievs jūs svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.