Izmaiņas vienmēr dzimst lūgšanās!

Miers jums, dārgie draugi!Esmu pateicīgs Dievam par kārtējo iespēju dalīties ar jums gudrības vārdā no Dieva.Šodien es vēlētos turpināt runāt par to, ka mums jāveido Dieva brīnumi savās dzīvēs un mums visapkārt esošo cilvēku dzīvēs.Mēs ar jums runājām par Annu, kura savas neauglības un pazemojumu dēļ no citu cilvēku puses nepadevās, bet turpināja uzticēties Dievam tajā, ka Viņš dos brīnumu viņas dzīvē un dāvās viņai bērnu. Viņa nepalika vienatnē ar savu izmisumu un bezizejas sajūtu, bet ar dedzīgām lūgšanām dienu no dienas nesa visas šīs problēmas Dieva priekšā.Līdz brīdim, kad Annas situācija mainījās, viņa raudāja, raudāja un raudāja, bet bez liecības par Dieva iejaukšanos. Līdz tam brīdim, kamēr viņa no kauna, no sarūgtinājuma, no savām skumjām un aizvainojuma tikai raudāja, viņas dzīvē nekas nemainījās. Bet tad, kad viņa savām asarām pievienoja ticību un pārvērta savas asaras ticības kliedzienā, viņas situācija sāka mainīties. Tā vietā, lai vienkārši raudātu, Anna nolēma lūgšanās izkratīt savu dvēseli Dieva priekšā.Lūk, ko viņa teica:
„Bet Anna atbildēja un sacīja: “Ak, nē, mans kungs, es esmu nelaimīga sieva! Es neesmu nedz vīnu, nedz reibinošu dzērienu dzērusi, bet es esmu savu dvēseli izkratījusi Tā Kunga priekšā.”(1.Samuēla 1:15).
Atcerieties, reiz Jēzus lūdza, pārdzīvojot dziļas sāpes un smagumu. Bet, neskatoties ne uz ko, Viņš turpināja lūgties, un eņģeļi atnāca, lai stiprinātu Jēzu. Pēc tam, Bībelē ir teiks, Viņš palūkojās uz Saviem mācekļiem un teica, lai tie ceļas un iet.
„ Un tie nāca uz kādu vietu, kurai vārds Ģetzemane, un Viņš Saviem mācekļiem saka: “Palieciet šeit, kamēr Es Dievu lūgšu.” Un Viņš paņēma līdzi Pēteri, Jēkabu un Jāni un iesāka baiļoties un trīcēt, un tiem saka: “Mana dvēsele ir noskumusi līdz nāvei. Palieciet šeit un esiet nomodā.” Un, nedaudz pagājis, Viņš krita pie zemes un lūdza, ja tas varētu būt, lai tā stunda Viņam aizietu garām.” (Marka 14:32-35).
Pēc tam, kad Jēzus bija lūdzis, Viņš saņēma spēku iet pretī nāvei.Izmaiņas vienmēr dzimst lūgšanās.Saprotot to, Anna turpināja lūgt līdz brīdim, kamēr viņa saņēma savu atbildi.Lai lūgšana vienmēr ir tavu prioritāšu sarakstā. Lai tava lūgšana ir pastāvīga un neatlaidīga, un tad gaidāmās izmaiņas piepildīs tavu dzīvi. Kļūsti par dedzīgu lūgšanu cilvēku. Tavs brīnums jau ir ceļā, tāpēc neatslābsti un nebeidz lūgšanās saukt uz Dievu.Līdz rītam!Lai Dieva apsardzība ir pār jums un jūsu namu šai dienā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.