Būt Dieva mainītam – tā ir liela privilēģija!

Labdien, dārgie draugi!Slava Dievam par šo brīnišķīgo dienu, kuru Dievs mums ir dāvājis! Paldies Dievam par vēl vienu iespēju piepildīties ar Viņa dzīvo vārdu!Jau vairākas dienas mēs runājam par to, ka Dievs vēlas mainīt mūs un mūsu raksturu, pielīdzinot mūs Dieva Dēla Jēzus Kristus tēlam. Šim nolūkam Dievs dažkārt pieļauj cilvēka dzīvē sarežģītas situācijas un ieliek viņu spiedīgos apstākļos. Dievs vēlas aizvākt no mūsu dzīves visu to, uz ko mēs paļaujamies vai balstāmies. Dievs vēlas, lai mēs iemācamies paļauties tikai uz Viņu, jo tikai tādā gadījumā mēs būsim laimīgi.
„Tā saka Tas Kungs: “Nolādēts ir, kas paļaujas uz cilvēkiem un tur miesu par savu atbalstu un elkoni un kura sirds atkāpjas no Tā Kunga! Bet svētīgs ir, kas paļaujas uz To Kungu un kura cerība ir Tas Kungs!”(Jeremijas 17:5,7).
Piemēram, tev ir darbs, un šis darbs ir kļuvis par tavu elku, kurš traucē tev pieaugt Dievā, mainīties un kļūt par to, kādu Dievs vēlas tevi redzēt. Es nešaubos par to, ka Dievs var pieļaut situāciju, ka tu pazaudē šo darbu. Un tādā gadījumā, tu vari lūgt: „Kungs, palīdzi man ar darbu. Dievs, palīdzi man nepazaudēt darbu, kurš man šobrīd ir.” Un tu saki sev un citiem, ka šis darbs ir labs tādā ziņā, ka tu vari nopelnīt lielu algu un atnest Dievam desmito tiesu. Un tu esi gatavs dot Dievam ne tikai 10%, bet par vairāk. Taču mums jāsaprot, ka Dievu vairāk interesē mūsu personība, un ne mūsu kalpošana vai darbs. Dievu vairāk interesē tava rakstura formēšana(veidošana) un tava misija uz zemes, un ne tas, ko tu vari Viņam dot. Dievs zina, ka tu nekad nevarēsi piepildīt savu misiju uz zemes, ja tu netapsi līdzīgs Kristum. Tālab, Dievs dara visu nepieciešamo tam, lai mainītu tevi.Es vēlos vērst jūsu uzmanību uz dažām Rakstu vietām, kuras norāda uz pārmaiņu nepieciešamību ticīga cilvēka dzīvē, kā arī aicina cilvēku uz pārmaiņām. Tas ir Dieva aicinājums uz pārmaiņām.Dievs pastāvīgi aicina cilvēkus uz pārmaiņām, jo Viņš vēlas mainīt mūs un pielīdzināt Kristum.Vispirms, vērsīsimies pie Mateja Evaņģēlija:
„Un, staigādams gar Galilejas jūru, Jēzus ieraudzīja divi brāļus, Sīmani, sauktu Pēteri, un Andreju, viņa brāli, tīklu jūrā izmetam, jo tie bija zvejnieki. Un Viņš uz tiem saka: “Nāciet Man līdzi, Es jūs darīšu par cilvēku zvejniekiem.”(Mateja 4:18-19).
Ejot garām, Jēzus atrod divus cilvēkus un aicina tos sekot Viņam. Šie cilvēki pameta savus tīklus un sekoja Jēzum.Tādā pat veidā, Jēzus reiz atrada katru no mums, sakot: „Seko Man, un Es darīšu tevi par kaut ko nozīmīgu.”Mēs kļuvām par ticīgajiem, jo piekritām izdarīt to, ko izdarīja Pēteris un Andrejs, – piekritām sekot Jēzum.Galvenais (būtiskākais) aicinājums šajā fragmentā no Rakstiem ir sekošana Jēzum. Tikai tādā gadījumā, ja mēs sekosim Jēzum, Viņš apsola darīt mūs par kaut ko. Izteiciens „darīšu jūs” bieži tika izmantots, kad tika runāts par podnieku, kurš darināja traukus.Kad Jēzus sacīja, ka Viņš mūs darīs par kaut ko, ar to Viņš saka, ka „Es jūs formēšu vai veidošu tā, lai citi, jūs ieraugot, varētu teikt, ka jūs esat radīti debesīs.”Ja mēs ļausim Dievam veikt mūsos Viņa pārmaiņas un sekosim Jēzum, tad apkārtesošie cilvēki varēs ieraudzīt pār mūsu dzīvi un kalpošanu debesu zīmogu.Būt Dieva mainītam – tā ir liela privilēģija!Tas Kungs lai svētī jūs šai dienā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.