Esiet drosmīgi savu dāvanu izmantošanā un pielietošanā

Labdien, dārgie draugi! Es pateicos Dievam par kārtējo iespēju dalīties ar jums Dieva gudrībā. Šodien es vēlētos turpināt runāt par mācību, ko mēs iegūstam no Jāzepa dzīves. Galvenā doma šīsdienas vārdā ir tāda:esiet drosmīgi savu dāvanu izmantošanā un pielietošanā.
„Un Ēģiptes ķēniņa galvenais dzērienu devējs un galvenais maizes cepējs, kas bija tagad apcietināti cietumā, abi sapņoja vienā naktī katrs savu sapni ar savu nozīmi. Un no rīta Jāzeps nāca tos apraudzīt un ievēroja, ka tie bija īgni. Un viņš prasīja abiem galma vīriem, kas ar viņu bija kopā cietumā, viņa pavēlnieka namā, sacīdams: “Kāpēc šodien jūsu sejas ir īgnas?” Un tie tam atbildēja: “Mēs redzējām sapni, bet nav neviena, kas to izskaidrotu.” Tad Jāzeps sacīja viņiem: “Vai Dievam nepiederas izskaidrot? Pastāstiet taču man.”  (1.Moz. 40: 5-8).
Augstāk minētajā Rakstu vietā mēs redzam, kā Jāzeps, tikko kā iemests cietumā, drosmīgi izmanto savu dāvanu, lai tulkotu sapņus. Viņš spēra drosmīgu soli, jautādams lai šie cilvēki izstāsta viņam savus sapņus, jo viņš bija pārliecināts, ka Dievs viņam dos sapņu izskaidrojumu. Un ziniet ko? Dievs tieši to arī izdarīja, Viņš deva Jāzepam sapņu izskaidrojumu. Tas ir piemērs tam, kādus Dievs mūs vēlās redzēt, kad runa ir par mūsu garīgo dāvanu izmantošanu.Mums ir jābūt drosmīgiem un jāuzticas Dievam, ka Viņš ir spējīgs nodot dzīvību citiem cilvēkiem caur mums, tad kad mēs kalpojam viņiem ar savām garīgajām dāvanām.Ticiet tam, ka Dievs dziedinās citus caur jums, tāpēc esiet drosmīgi un sāciet lūgt par slimajiem. Ticiet, ka Dievs dos jums pravietisku vārdu, mierinājuma vai uzmundrinājuma vārdu cilvēkam, kurš atrodas izmisumā un bailēs loans-cash.net. Droši veriet vaļā savu muti un ļaujiet Dievam to piepildīt!
„Es esmu Tas Kungs, tavs Dievs, kas tevi izvedis no Ēģiptes zemes. Atplet savu muti, lai Es to piepildu! „ (Ps. 81: 11).
Bībele visus aicina atmodināt Dieva dāvanas, kuras ir apslēptas katrā no mums.
„Aiz šā iemesla es atgādinu tev atdzīvināt Dieva žēlastības dāvanu, kas dota tev ar manu roku uzlikšanu. Jo Dievs nav mums devis bailības garu, bet spēka, mīlestības un savaldības garu. “ (2 Tim.1: 6-7).
Tas prasīs no mums dažus ticības elementus. Visupirms, mums jānotic, ka mūsos atrodas Dieva dāvanas. Otrkārt, mums jābūt drosmīgiem un drošsirdīgiem, lai pievienotu dažas darbības mūsu ticībai, neskatoties uz visām mūsu bailēm. Tas nav noslēpums, ka ticība bez darbiem ir mirusi ticība.Draugi, Dieva Vārds šodienai mums ir tāds: esiet drosmīgi Dieva dāvanu izmantošanā un pielietošanā, kuras ir mūsos, bet kuras šobrīd netiek izmantotas.
  1. Sāciet droši kādam tulkot sapņus!
  2. Sāciet droši pasniegt un vadīt Bībeles izpētes grupu!
  3. Droši sāciet ticības klīniku un kalpojiet slimajiem!
  4. Droši sāciet uzmundrināšanas un iedvesmošanas kalpošanu, pasludinot to pravietisko vārdu no Dieva tiem cilvēkiem, kuriem tas ir jādzird!
  5. Pacelieties jaunā dzīves līmenī, svētījot citus caur savu dāvanu izmantošanu, kuras Dievs Jums ir dāvājis.
Atcerieties, drosme nav baiļu neesamība, bet spēja droši iet uz priekšu, neskatoties uz bailēm.Lai svaigs drosmes gars nāk pār jums no šīs dienas un paliek vienmēr pār jums Jēzus Vārdā!Līdz rītam! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.