Būt par kristieti – tā ir atbildība

Dārgie brāļi un māsas! Šodien es gribu vērsties ar aicinājumu pie katra no jums, lai jūs kļūtu atbildīgāki. Atbildīgi cilvēki ir vajadzīgi ne tikai pasaulei un draudzei, bet arī Dievam. Būt par kristieti – tā ir atbildība. Dievs paceļ, paaugstina tieši tos, kuri piekrīt kļūt atbildīgi. Par to Jēzus saka nākamajā fragmentā. 
«Jo ikvienam, kam ir, tiks dots, un tam būs pārpilnība, bet no tā, kam nav, atņems to, kas tam ir. Un nelietīgo kalpu izmetiet galējā tumsībā, tur būs raudāšana un zobu trīcēšana.»  (Мat.25:29-30)
Bezatbildīgi cilvēki zaudē savu pozīciju un visu to, kas viņiem pieder; turpretī, atbildīgi cilvēki, vairo ietekmi uz ietekmi un žēlastību uz žēlastību. Ja tu šajā gadā gribi redzēt paaugstināšanu no Dieva, tad pieņem lēmumu kļūt atbildīgs visās savas dzīves sfērās. Starp citu, draudzes loceklība – arī ir atbildība. Katram draudzes loceklim, ir pienākums iepazīties ar draudzes mērķiem un uzdevumiem, izlaist to caur savu sirdi, ļaut tam pārņemt tevi un sasaistīt savu dzīves mērķi ar šiem Dievišķajiem mērķiem, lai katru dienu pagodinātu Dievu ar savu dzīvi. Dievs ir apsolījis pagodināt tos, kuri pagodina Viņu. 
«Tādēļ šāds ir Tā Kunga, Israēla Dieva, lēmums: tiešām, Es biju teicis, ka tavam un tava tēva namam būs Manā priekšā staigāt mūžīgi. Bet tagad Tā Kunga lēmums ir šāds: tas lai ir tālu no Manis! Bet to, kas Mani turēs godā, to arī Es pagodināšu, bet, kas Mani nicina, tie tiks pazemoti.» (1 Sam. 2:30)
 
«Ja kāds Man grib kalpot, tad lai viņš seko Man, jo kur Es esmu, tur būs arī Mans kalps; un, ja kāds Man kalpos, to Mans Tēvs cels godā.»  (Jāņa 12:26)
 Lūk, tāpēc es varu droši apgalvot to, ka visi, kuri uzņemas atbildību un ar savu dzīvi pagodina Dievu, jau virzās pa Dieva paaugstināšanas ceļu. Vēlu jums sasniegumus un veiksmi šajā ceļā. Līdz nākamai tikšanās reizei! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.