Dieva vārds darbojas mūsos atbilstoši mūsu saprašanas līmenim

Sveicinu jūs, brāļi un māsas! Viena no atslēgām uz mūsu paaugstināšanu ir Dieva Vārds un mūsu pareizā attieksme pret to. Esmu ļoti priecīgs, ka katru dienu varu dalīties ar Vārdu no Tā Kunga. Tomēr, šis Vārds atnesīs labumu un augļus tikai tiem, kuri izšķīdinās šo Vārdu ticībā un pieliks piepūli, lai saprastu un pielietotu šo Vārdu savā dzīvē (Ebrejiem 4: 2).Atcerieties: Dieva vārds darbojas mūsos atbilstoši mūsu saprašanas līmenim. Līdzībā par sējēju, tiek teikts, ka tie, kuri atnesa augļus, bija tie, kuri dzirdēja vārdu un saprata to. Daži atnesa augļus 30 , 60 un 100 kārtīgi, atbilstoši katra saprašanai.
«bet, kas sēts labā zemē, ir tas, kas vārdu dzird un saprot, tas tad nes augļus, cits simtkārtīgus un cits sešdesmitkārtīgus, un cits trīsdesmitkārtīgus.»  (Мat. 13: 23).
 Mums ir dots zināt Debesu Valstības noslēpumus, bet ja mēs nepieliksim pie tā piepūli, tad mēs pazaudēsim pat to, ko mēs jau zinām.
«Un mācekļi piegāja pie Viņa un sacīja: “Kāpēc Tu uz tiem runā līdzībās?” Bet Viņš atbildēja un tiem sacīja: “Jums ir dots zināt Debesu valstības noslēpumus, bet viņiem tas nav dots. Jo, kam ir, tam tiks dots, un tam būs pārpilnība; bet, kam nav, tam tiks atņemts arī tas, kas tam ir.» (Мat. 13: 10-12).
Dievs pacels mūs caur Vārdu un Dievišķām instrukcijām ( 2.Mozus 2: 1-5), staigāsim Viņa atklāsmju gaismā! Redzēsimies augstumos! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.