Cik svarīgi ir izmantot mūsu namus, mūsu svētkus garīgam mērķim

Es priecājos no jauna sveikt jūs rubrikā ”Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”.Šodien vēlos runāt ar jums par to, cik svarīgi ir izmantot mūsu namus, mūsu svētkus garīgam mērķim. Jēzus Kristus ļoti bieži izmantoja cilvēku namus evaņģelizācijai. Vēlos, lai mēs vērstu savu uzmanību uz vienu epizodi Jēzus Kristus dzīvē, kura aprakstīta Mateja Evaņģēlijā 9:10-13:
„Un notika, Tam viņa namā pie galda sēžot, redzi, daudz muitnieku un grēcinieku nāca un sēdēja līdz ar Jēzu un Viņa mācekļiem pie galda. Kad farizeji to redzēja, tie sacīja Viņa mācekļiem: “Kāpēc jūsu Mācītājs ēd kopā ar muitniekiem un grēciniekiem?” Bet Viņš, to dzirdēdams, sacīja: “Ne veseliem vajag ārsta, bet slimiem. Bet jūs eita un mācaities, ko tas nozīmē: Man patīk žēlastība un ne upuris. Jo Es neesmu nācis aicināt taisnos, bet grēciniekus.”
Augšminētajā rakstu vietā tiek runāts par Mateju, kurš tikko pieņēmis Jēzu par Kungu un uzaicinājis Viņu savā namā.Kad cilvēki pieņem Jēzu Kristu par savu Kungu, ir pašsaprotami, ka viņiem ir daudz citu radinieku, kuri vēl nav iepazinuši Jēzu. Vēl paliek jaunatgriezto daudzie draugi, kuri tieši tāpat nepazīst Jēzu.Matejam bija tādi paziņas, tāpēc, izņemot Jēzu, Matejs uzaicināja arī savus draugus un darba kolēģus.Matejs to visu darīja ar mērķi lai iepazīstinātu viņus ar Jēzu. Un tas nostrādāja. Šīs tikšanās laikā, katrs no uzaicinātajiem varēja personīgi uzdod Jēzum jautājumus un saņemt atbildes.Dārgie draugi, vēlos jūs aicināt uz to, lai, plānojot dažādus pasākumus un svētkus, kuri saistīti ar nozīmīgiem datumiem jūsu dzīvē, jūs domātu par to, kā izmantot šīs tikšanās, šos svētkus evaņģelizācijai, caur to sasniedzot savus draugus, radus un paziņas.Bībele aicina mūs uz to, lai, visu ko darām, darām par godu Tam Kungam.
„Tāpēc, vai ēdat vai dzerat, visu to dariet Dievam par godu.”(1.Kor.10:31).
Svinot īpašos datumus vai atzīmējot kādus notikumus jūsu dzīvē, jums ir dota brīnišķīga iespēja izmantot šo Rakstu vietu un pagodināt Dievu.Lai Dievs jūs svētī!Dieva mierā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.