Kas ir tie cilvēki, kuriem Dievs atklāj Sevi un Savus noslēpumus?

Esiet sveicināti, dārgie draugi!Paldies Dievam par šo brīnišķīgo dienu, kuru Viņš mums ir dāvājis! Paldies Dievam par vēl vienu iespēju piepildīties ar Viņa dzīvo vārdu!Vakar mēs uzsākām sarunu par to, ka Dievs atklāj Savu gribu vien tiem, kuri dedzīgi to meklē. Dievs atklāj Savus noslēpumus tiem cilvēkiem, kuri meklē Viņu, ar nolūku, lai tas atnestu svētību cilvēkiem, kuri dzīvo uz zemes. Un vēl mēs runājām par to, ka Dievs atklāj Savus noslēpumus konkrētai cilvēku kategorijai.Kas ir tie cilvēki, kuriem Dievs atklāj Sevi un Savus noslēpumus?*Dievs atklāj savus noslēpumus dievbijīgiem cilvēkiem, kuri mīl Dievu.
„Tā Kunga draudzība ir ar tiem, kas Viņu bīstas, un Viņa derība ar viņiem vedīs viņus pie īstās atziņas.” (Psalms 25:14).
 Bībeles tulkojumā krievu valodā „Tā Kunga noslēpums – tiem kas bīstas Viņu……. ”
„Jo Tā Kunga acīs likuma pārkāpējs ir neganta lieta, bet Viņa svētība ir paredzēta sirdsskaidrajiem.(Salamana Pamācības 3:32).
„Kas ir tas vīrs, kas To Kungu bīstas? Tam Viņš māca ceļu, pa kuru tam jāstaigā.(Psalms 24:12).
„Tā Kunga bijāšana ir mācības ceļš, kā kļūt pie gudrības, un pazemība ved godā.”(Salaman Pamācības 15:33).
No šīm Rakstu vietām mēs redzam, ka Dievs komunicē(draudzējas) ar taisnajiem un tiem, kas bīstas Viņu, un tieši viņiem Dievs atklāj Savu derību un Savus noslēpumus.Ja jūs gribat, lai Dievs ir sadraudzībā ar jums un atklāj jums Savus noslēpumus un jūsu aicinājumu Viņā, tad jums vajag iemācīties staigāt Tā Kunga bijībā. Daudzi cilvēki uzdod Dievam jautājumus saistībā ar savu dzīvi, bet nesaņem uz tiem atbildes, jo viņu dzīvēs nav Dieva bijības.Piemēram, Sauls jautāja Dievam, kā tam rīkoties sarežģītā situācijā, kas radās viņa dzīvē, bet
 „…. Tas Kungs viņam neatbildēja nedz ar sapņu, nedz ar urīma, nedz ar praviešu starpniecību.”(1.Samuēla 28:6).
Tomēr, ikreiz, kad Dāvids jautāja Tam Kungam, atbilde atnāca vienmēr.
„..tad Dāvids jautāja Tam Kungam, sacīdams: “Vai man būs iet un sakaut filistiešus?” Un Tas Kungs viņam atbildēja: “Ej, jo tu sakausi filistiešus un izglābsi Kegilu!”(1.Samuēla 23:2).
Kāpēc tik acīmredzama atšķirība? Vai tad Dievs uzlūko cilvēka vaigu? Protams, ka nē! Iemesls ir apslēpt tajā, ka Sauls nebija dievbijīgs cilvēks, turpretī, Dāvids staigāja bijībā Tā Kunga priekšā.Kas ir bijība Tā Kunga priekšā? No nozīmē bīties To Kungu? Ļausim Bībelei atbildēt mums uz šiem jautājumiem.
„..Svētīgs tas cilvēks, kas bīstas To Kungu, kam ir sirsnīgs prieks par Viņa baušļiem!”(Psalms 112:1).
„Bijība Tā Kunga priekšā ienīst nelāgo, ienīst tukšu iedomību, augstprātību un ikvienu ļaunu ceļu, un manī mīt naids pret netaisnām un neīstām runām.” (Salamana Pamācības 8:13).
„Jūs, kas To Kungu mīlat, ienīstiet ļaunu! Viņš pasargā Savu svēto dvēseles, Viņš tās izglābj no bezdievju rokas.(Psalms 97:10).
„Pazemības, proti, Dieva bijības alga ir bagātība, gods un dzīvība.” (Salamana Pamācības 22:4).
Saskaņā ar augšminētajiem fragmentiem no Rakstiem, bīties Dievu, – tas nozīmē to pašu, ko mīlēt Dievu, godāt Viņu un stipri turēties pie Viņa baušļiem.Tā Kunga bijība – tas ir naids pret to, ko neieredz Dievs, tas ir – pret ļaunumu. Bīties Dievu – tas nozīmē zemoties Viņa priekšā, vienmēr un it visā apzināties savu atkarību no Viņa.Tieši šādiem cilvēkiem Dievs dod gudrību un atklāj Savus noslēpumus.Rīt mēs ieraudzīsim, kādām vēl cilvēku kategorijām Dievs atklāj Savu derību un Savus noslēpumus.Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.