Mīlestība – tas ir pēdējo laiku uzvaras ierocis II

Es sveicu jūs, dārgie draugi!Esmu ļoti priecīgs par iespēju dalīties ar jums vārdā, kuru Dievs ir ielicis manā sirdī šai dienai. Es ticu, ka šis vārds nostiprinās un darīs jūs bagātus, apbruņos jūs uzvarai šai pēdējo dienu kaujā. Mēs runājam par apbruņojumu, kuru Dievs mums devis tāpēc, lai mēs būtu spējīgi tikt galā ar visiem tiem notikumiem, kuri piepildīs pēdējās dienas.Vakar mēs sākām runāt par to, ka mīlestība būs ārkārtīgi nepieciešama šais pēdējās dienās. Tāpēc Jēzus, aprakstot pēdējo dienu notikumus un grūtības, ir atstājis Saviem mācekļiem mīlestības pavēles. Un mēs runājām, ka tad, ja mēs paklausīsim šīm pavēlēm un attīstīsim savu staigāšanu mīlestībā, mēs apbruņosim sevi uzvarai. Izlasīsim Bībelē par šīm mīlestības pavēlēm, kuras Jēzus mums ir atstājis. Mēs redzēsim, cik svarīgi mums ir pakļauties šīm pavēlēm un staigāt mīlestībā.
„Jūs esat dzirdējuši, ka ir sacīts: tev būs savu tuvāku mīlēt un savu ienaidnieku ienīst. Bet Es jums saku: mīliet savus ienaidniekus un lūdziet Dievu par tiem, kas jūs vajā…” (Mateja 5:43-44).
„Bet jums, Saviem klausītājiem, Es saku: mīliet savus ienaidniekus, darait labu tiem, kas jūs ienīst, svētījiet tos, kas jūs nolād, lūdziet par tiem, kas jūs kaitina.”(Lūkas 6:27-28).
 
„Jaunu bausli Es jums dodu, ka jūs cits citu mīlat, kā Es jūs esmu mīlējis, lai arī jūs tāpat cits citu mīlētu.”(Jāņa 13:34).
 Visās šajās rakstu vietās Jēzus saka saviem mācekļiem to, kādai ir jābūt viņu attieksmei pret ienaidniekiem. Jēzus saka, ka mums jāmīl savi ienaidnieki, jālūdz par viņiem, jāsvētī viņi un jādara viņiem labu. Ar šiem pašiem principiem mēs sastopamies daudzās Jaunās Derības Vēstulēs. Mīlestība – tas ir instruments vai bruņojums tam, lai uzvarētu pēdējās dienās.
„Neatmaksājiet nevienam ļaunu ar ļaunu, domājiet par to, ka varat labu darīt visiem cilvēkiem. Ja iespējams, no savas puses turiet mieru ar visiem cilvēkiem. Neatriebieties paši, mīļie, bet atstājiet vietu Dieva dusmībai, jo ir rakstīts: Man pieder atriebšana, Es atmaksāšu, saka Tas Kungs. Bet, ja tavs ienaidnieks ir izsalcis, paēdini viņu; ja tas cieš slāpes, dod viņam dzert. Tā darīdams, tu uz viņa galvas sakrāsi kvēlojošas ogles. Ļaunums lai tevi neuzvar, bet pats uzvari ļaunu ar labu!”(Romiešiem 12:17-21).
 Tad, kad mēs staigājam mīlestībā un paklausām mīlestības pavēlēm, ar to pašu mēs gūstam uzvaru pār katru ļaunumu. Tikai mīlestība var uzvarēt naidu. Tāpēc Dievs mūs aicina uz jaunu dzīvesveidu – dzīvi mīlestībā.Sarunu par šo tēmu turpināsim rīt. Un es ticu, ka caur šo vārdu Tas Kungs šodien runās uz jūsu sirdi. Staigājiet mīlestībā, pildiet mīlestības pavēles. Mīlestība – tas ir viens no ļoti spēcīgiem ieročiem, lai gūtu uzvaru pēdējo dienu cīņās. Līdz rītam!Esiet svētīti!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.