Dievs atklāj Savu gribu vien tiem, kuri dedzīgi to meklē

Sveicu jūs, dārgie lasītāji, mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Es pateicos Dievam par katru no jums un lūdzos, lai slāpes pēc Dieva Vārda un Viņa gudrības, slāpes pēc sadraudzības ar Viņu jūsos neatdzistu, jo Dievs ir mūsu dzīvības avots.Mēs runājām ar jums par to, ka katram cilvēkam ļoti svarīgi ir noteikt savu aicinājumu Dievā un piepildīt šo aicinājumu. Mēs runājām arī par to, ka daudzi cilvēki šodien ir nelaimīgi tāpēc, ka tiem vai nu nav debesu redzējuma par savu dzīvi, vai arī tie pretojas tam, vai arī tiem nav sapratnes par to, kā piepildīt šo redzējumu.Bez vēlēšanās iepazīt Dieva gribu un Viņa plānus savai dzīvei, jūs nekad nevarēsiet saņemt no Dieva to virzienu, kas vedīs jūs uz jūsu likteni. Kā mēs to redzējām Pāvila dzīvē, – viņa panākumi un efektivitāte bija saistīta ar to, ka savā dzīvē viņš virzījās saskaņā ar Dieva plāniem un nodomiem. Šo pašu iemeslu dēļ, Pāvils veiksmīgi un apmierinātībā pabeidza savu dzīves gājumu.Vai atceraties, ar ko Pāvils sāka? Viņš sāka ar to, ka uzdeva Jēzum vienkāršu jautājumu: „Ko pavēlēsi man darīt?” Jūs varat izdarīt to pašu, ko izdarīja Pāvils, tik pat vaļsirdīgi, kā to izdarīja viņš, un Dievs virzīs jūs uz jūsu aicinājumu.Lūdziet Dievam:
  • Kungs, ko Tu vēlies, lai es darītu ar savu dzīvi?”
  • Kungs, kādam nolūkam tu mani izglābi?”
  • Ko tieši (kādas spējas un talantus) tu esi ielicis manā dzīvē (sirdī), kuriem jākalpo Tavam mērķim?”
  • Kā tu esi mani iekārtojis?”
  • Tavā vārdā ir teikts, ka Tu man esi lēmis darīt labus darbus. Kādi tieši darbi man jādara?”
  • Kungs, Tu esi teicis, ka tikai Tu zini nodomus(plānus), kādi Tev ir attiecībā pret mani. Kādi tad, Kungs, ir Tavi konkrētie nodomi manai dzīvei?”
  • Tu teici, ka acs vēl nav redzējusi, un auss vēl nav dzirdējusi un sirdī nav nācis tas, ko Dievs ir sagatavojis tiem, kas Viņu mīl. Taču Pāvils ir teicis: „Bet mums to Dievs atklājis ar Savu Garu…” Kungs, atklāj man to ar Savu Garu!”
Vai redzat, – Pāvils uzdeva Dievam jautājumu, un Dievs atklāja viņam to, ko neviens nezināja, neredzēja un nedzirdēja, atklāja to, kas attiecas uz viņa likteni Dievā. Vai jūs uzdodat Dievam jautājumus saistībā ar Viņa plāniem priekš jums? Ja jā, tad vai jūs gaidāt, ka sagaidīsiet atbildi no Dieva? Vai jūs gaidāt Viņa atbildi, vai arī dzīvojat tā, kā jums tas padodas?Dievs atklāj Savu gribu vien tiem, kuri izmisīgi to meklē. Tieši šī iemesla dēļ Dievs vēlas, lai mēs pastāvīgi tuvotos Viņam un pavadītu laiku ar Viņu. Dievs vēlas būt sadraudzībā ar mums. Dievs vēlas dalīties ar mums svarīgā informācijā par mūsu aicinājumu Viņā. Dievs vēlas lai mēs tuvotos Viņam ne tikai tālab, lai pastāstītu par to, kas Viņam būtu jāizdara mūsu labā, bet sadraudzībai ar Viņu. Un ir svarīgi atcerēties, ka sadraudzība ar Dievu – tas nav monologs, bet dialogs.Mēs lieliski to redzam pravieša Habakuka dzīvē un daudzu citu Vecās Derības praviešu dzīvēs. 
“Es nostāšos savā sarga vietā, es turēšos stingri savā sargu tornī, un es novērošu un pārbaudīšu kā izlūks, ko Viņš man sacīs un kādu atbildi dos uz manu sūdzību.” Bet man atbildēja Tas Kungs un teica man: ..”(Habakuka 2:1-2).
 Habakuks, tāpat kā visi citi Vecās Derības pravieši, pavadīja laiku ar Dievu, uzdeva Viņam dažādus jautājumus un gaidīja uz to, ka Dievs viņam atbildēs. Habakuks, stāvot tornī, nostājās sarga vietā, lai uzzinātu, ko Tas Kungs viņam sacīs.„Nostāties sardzē” – tas nozīmē atdalīt laiku sadraudzībai ar Dievu. Īstie pravieši zina Tā Kunga noslēpumus, jo tie ir sadraudzībā ar Dievu, un Dievs atklāj tiem savus noslēpumus. 
„Jo Dievs Tas Kungs neko nedara, neatklājis Savu noslēpumu praviešiem, Saviem kalpiem.”(Āmosa 3:7).
 Tā Kunga noslēpumi – tie ir Viņa plāni un padomi. Tā Kunga noslēpumi – tā ir slepena informācija no Dieva, kas attiecas uz noteiktām personībām, vietām, tautām, laikmetiem un laikiem, ko sargā Dievs. Dievs atklāj Savus noslēpumus cilvēkiem tālab, lai tas nestu svētību cilvēkiem, kuri dzīvo uz zemes. Dievs atklāj Savus noslēpumus ne tikai praviešiem. Saskaņā ar Svētajiem Rakstiem, Dievs atklāj Savus noslēpumus konkrētai cilvēku kategorijai.Un par to mēs parunāsim ar jums rīt!Lai šī diena jums ir pilna ar mieru un žēlastību no Dieva!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.