Dieva gudrība tava sapņa piepildīšanai (Mācītājs Rufus Adžiboije)

3. Redzējums vai sapnis no Dieva atmodina mūsos tieksmi un vēlēšanos virzīties uz tā piepildīšanu, kā nekad agrāk līdz šim.

Kad tu saņem redzējumu no Dieva, tava dzīve iegūst jēgu. Ja tev būs redzējums, tava dzīve nekad nebūs garlaicīga. Ja tev šodien ir garlaicīgi, tad tas droši vien ir tāpēc, ka tev nav redzējuma un sapratnes par to, uz ko Dievs tevi aicinājis. Kad ir sapnis no Dieva, dzīve kļūst stratēģiska un produktīva. Mācītājs parādīja produktīvas dzīves formulu:

Redzējums + plāns + rīcība = produktīva dzīve.

Pārdomājiet par šo formulu. Ja jūs vēl neesat saņēmis savu redzējumu no Dieva, tad ejiet pie Viņa un lūdziet, lai Viņš dēsta jūsu sirdī Savus sapņus un Savus redzējumus. Dievam ir tik daudz kas no tā, kas mums jādara, tāpēc Viņam nepieciešami tie, kuri piekristu to piepildīt. Dievam ir plāni, idejas, kurus debesis tur un gaida, lai sētu tos tā cilvēka sirdī, kurš meklē un lūdz par Dieva gribas piepildīšanu. Dievs vēlas dēstīt manā sirdī Savus plānus – par manu personīgo dzīvi, par kalpošanu, par darbu, par visām dzīves sfērām.

Studējot Dieva Vārdu, mācītājs Rufus ir atklājis 5-cus vienkāršus principus, kuri palīdz realizēt redzējumu no Dieva.

1.Izpēte un studēšana.

Kad Dievs tev dara zināmus Savus sapņus un vēlēšanās, tev jāsāk studēt viss, ko Viņš Savā Vārdā par to saka. Ja tu, piemēram, gribi šajā gadā apprecēties, tad izstudē visu, kas par to teikts Bībelē. Neskrien, pirms nebūsi saņēmis pilnīgu sapratni par to, ko grasies darīt. Ja gribi atnest glābšanu noteiktai cilvēku kategorijai, tad apsēdies un izpēti šo jautājumu. Kad mums ir plāni un vēlēšanās no Dieva, tas mūs pilnībā izmaina. Bībelē teikts, ka pati galvenā ir – gudrība. Mums vajadzīga Dieva gudrība. Bībele saka, ka gudrības sākums ir – dievbijība, ka gudrību mēs varam prasīt Dievam. Bet ir jāzina, ka gudrība atnāk arī pie tiem, kam ir zināšanas. Gudrība – tā ir zināšanu pielietošana. Ir svarīgi, lai būtu trīs komponenti – zināšanas, sapratne un gudrība, vai citiem vārdiem sakot, ir svarīgi lai būtu vajadzīgā informācija, sapratne par šo informāciju un tad šī informācija ir jāpielieto. Tev vienkārši ir jāsavāc visa esošā informācija par savu sapni – vispirms no Dieva Vārda, bet tad no tiem cilvēkiem, kuri jau iet šajā virzienā. Daniēls studēja Dieva Vārdu, bet, bez tam, viņš mācījās gudrību Bābelē. Bībelē ir teikts, ka Daniēls bija desmit reizes gudrāks par visiem tiem, kuri tolaik mācījās kopā ar viņu. Ja tu gribi virzīties uz priekšu, tad nepārstāj mācīties sava sapņa, sava aicinājuma virzienā. Pastāvīgs progress, pastāvīga attīstība – tā ir pastāvīga mācīšanās. Bībelē ir teikts:

 

„Centies būt Dieva acīs krietns darbinieks, kam nav ko kaunēties un kas pareizi māca patiesības vārdu.” (2.Timotejam 2:15).

 

Citā tulkojumā šī Rakstu vieta skan šādi: „Mācies tāpēc, lai kļūtu par centīgu strādnieku, un lai neviens tev neko nevarētu pārmest.” Lai būtu labs darbinieks, tev jāmācās. Ja gribam būt veiksmīgi tajā, uz ko Dievs mūs aicina, mums jābūt zināšanām, sapratnei un gudrībai.

 

2.Pieraksti savu redzējumu – skaidri un saprotami.

Tas nepieciešams tam, lai tu varētu pastāvīgi skatīties uz savu redzējumu, koncentrēties uz to un pastāvīgi domāt par to. Daudzi cilvēki ir saņēmuši redzējumu no Dieva, bet nav to pierakstījuši. Šie cilvēki pieņēma lēmumu virzīties tajā, lai piepildītu šo redzējumu, bet dzīves steigas un problēmu dēļ pēc kāda laika aizmirsa par savu redzējumu un sāka redzēt un domāt par citām lietām. Bet, Dievs vēlas, lai tu redzi, domā, lūdz, pasludini, runā un virzies uz to, lai piepildītu savu redzējumu no Dieva, kura dēļ tu esi piedzimis.

 

„Es nostāšos savā sarga vietā, es turēšos stingri savā sargu tornī, un es novērošu un pārbaudīšu kā izlūks, ko Viņš man sacīs un kādu atbildi dos uz manu sūdzību.” Bet man atbildēja Tas Kungs un teica man: “Apraksti tevis redzēto parādību un uzraksti to uz plāksnēm, lai to ikviens viegli var lasīt. Šī parādība īstenosies noteiktā laikā, un tās īstenošanās steidzīgi tuvojas, un, pat ja tās piepildīšanās vilcinātos, tad tomēr stipri būs cerēt uz to, jo tas viss nāktin nāks un nekur nepaliks.”(Habakuka 2:1-3).

 

Pierakstītais redzējums tev palīdzēs nepagurt, nenovērsties un neaizmirst šo redzējumu. Pārlasi savu redzējumu, domā par to, lūdz, pasludini, rīkojies, – un tas noteikti piepildīsies. Neļauj nekam un nevienam novērst tavu uzmanību vai novirzīt tevi sāņus no tava redzējuma. Tāpēc, skaidri pieraksti savu redzējumu, lai varētu pastāvīgi atgādināt sev par to.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.