Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 3.daļa

[dropcap]Š[/dropcap]o svētdien mācītājs Rufus turpināja runāt par tēmu „Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai”.  Viņš runāja par to, ka Dievs vēlas, lai mēs tiecamies uz pilnību. Dievs vēlas, lai Viņa bērni pārstāvētu Viņu uz šīs zemes un veiktu varoņdarbus Viņa labad. Ir svarīgi zināt un saprast, ka Dievs dod mums visu nepieciešamo apbruņojumu jeb instrumentus tam, lai mēs varētu iet un piepildīt to, uz ko Viņš mūs ir aicinājis. Mācītājs atgādināja tās patiesības, par kurām viņš runāja iepriekšējos dievkalpojumos. Pirms Jēzus sūtīja Savus mācekļus kalpot, Viņš teica: “…Un Jēzus piegāja pie tiem un uzrunāja tos, sacīdams: “Man ir dota visa vara debesīs un virs zemes.”” (Маteja 28:18). Pēc tam Jēzus teica: 
“Redziet, Es jums esmu devis spēku, ka varat staigāt pāri čūskām un skorpioniem un katram ienaidnieka spēkam, un viss tas jums nekā nekaitēs. (Lūkas 10:19)
 Jēzus vispirms parūpējās, lai mācekļiem būtu viss nepieciešamais sekmīgai kalpošanai, un tikai pēc tam sūtīja viņus kalpot. 
“Tāpēc eita un darait par mācekļiem visas tautas, tās kristīdami Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā, tās mācīdami turēt visu, ko Es jums esmu pavēlējis. Un redzi, Es esmu pie jums ik dienas līdz pasaules galam.” (Маteja 28:19, 20)
 Bībelē ir teikts, kādu apbruņojumu jeb instrumentus Dievs dod Saviem bērniem. 
“Mēs dzīvojam gan pasaulē, bet necīnāmies pasaulīgi. Jo mūsu cīņas ieroči nav miesīgi, bet spēcīgi Dieva priekšā cietokšņu noārdīšanai. Mēs apgāžam prātojumus un visas augstprātīgās iedomas, kas paceļas pret Dieva atziņu, un uzvaram visus prātus, lai tie ir Kristum paklausīgi.” (2.Korintiešiem 10:3-5)

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.