Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 7.daļa

Turpinājumā mācītājs Rufus pievērsās atklāsmes dāvanu izskatīšanai, pie kurām ir pieskaitāma:
  • gudrības vārda dāvana;
  • atziņas (zināšanu) vārda dāvana;
  • izšķiršanas dāvana.
Visbiežāk mūsu dzīvē izpaužas atziņas (zināšanu) vārds. Cilvēka dzīvē zināšanas ir ļoti svarīgas. Pilnīgas un neierobežotas zināšanas ir tikai Dievam, bet cilvēka zināšanas ir ierobežotas un nepilnīgas. Un tieši tāpēc cilvēkam vajag meklēt un pieņemt zināšanas no Visuzinošā un Pilnīgā Dieva. Bībelē ir teikts, ka cilvēki iet bojā zināšanu un atklāsmes trūkuma dēļ, bet Dievs grib dot Saviem bērniem zināšanas (atziņu). Bībelē ir teikts: 
Ja kas domā ko atzinis, tas nav vēl tā atzinis, kā pienākas. Bet, ja kas Dievu mīl, to Dievs ir atzinis.” (1.Korintiešiem 8:2-3)
Mīlestība uz Dievu ir nosacījums tam, lai saņemtu no Viņa zināšanas (atziņu). Dievs vēlas, lai mēs lūdzam viņam zināšanas ik dienu. Svētais Gars runā uz mums katru dienu, nododot zināšanas no Dieva, bet mums jāattīsta sevī spējas dzirdēt un pieņemt šīs zināšanas. Dievam ir interesanta komunikāciju sistēma ar Saviem bērniem – Viņš runā uz Dieva Garu, kurš dzīvo mūsos, un tad Dieva Gars nodod mums zināšanas no Dieva, sūtot domas, idejas, ainas. Tajā laikā ļoti svarīgs ir tavs jūtīgums un sevis noskaņošana, lai dzirdētu Dieva Gara balsi. Atziņas (zināšanu) vārda dāvana – tā ir dāvana no Dieva, ar kuras palīdzību no Viņa tiek nodotas pārdabiskas zināšanas un fakti – tādi fakti un zināšanas, kuras nav iespējams uzzināt kādā citā veidā (mūsu nepilnības un ierobežotības dēļ).Šīs zināšanas un faktus nodod Svētais Gars. Tie var būt kādi fakti par cilvēku vai situāciju, tas var būt saistīts ar pagātni vai tagadni, ar dažādām sfērām cilvēka dzīvē.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.