Dieva Valstība

Esiet sveicināti, dārgie draugi! Es pateicos Dievam par katru no jums, un priecājos par iespēju vērsties pie jums ar Dieva Vārdu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”.Šodien vēlos runāt ar jums par Dieva Valstību.Dieva Valstība – ļoti svarīgs jēdziens, kurš bieži tiek pieminēts Bībelē. Lasot Jauno Derību, mēs redzam, ka vēstījums par Dieva Valstību bija centrālais vēstījums un Jēzus Kristus misija.Savā pirmajā svētrunā Jēzus Kristus aicināja uz grēku nožēlu un ticību Evaņģēlijam, jo Debesu Valstība ir tuvu klāt pienākusi.Debesu Valstība – Dieva gribas piepildījums virs zemes, līdzīgi tam, kā viņa griba jau ir piepildījusies debesīs. Debesu Valstība – vieta, kuru pārvalda Dievs, kurā dominē Dievs un Viņa likumi.Dievs vēlas, lai Viņa Valstība zemes virsū paplašinās. Taču, līdz brīdim, kamēr Dieva Valstība izplatīsies pa visu zemi, tai visupirms jāienāk katra cilvēka sirdī.Līdz brīdim, kamēr šīs pasaules valstība nekļūs par mūsu Dieva Valstību, Jēzus Kristus draudzes centrālā misija ir Dieva Valstības paplašināšana un nostiprināšana zemes virsū. Visam tam ,ko Jēzus Kristus draudze dara šeit virs zemes, ir jābūt saistītam tikai ar šo misiju. Dieva Valstības paplašināšana un nostiprināšana virs zemes ir iemesls, kāpēc mēs lūdzam, evaņģelizējam, mācām cilvēkus un kalpojam.Ir nepieciešams, lai Dieva Valstība arvien vairāk un vairāk izplatītos, līdz Viņa Valstībā būs it viss uz šīs zemes.
„Un septītais eņģelis bazūnēja, un stipras balsis atskanēja debesīs, kas sauca: “Pasaules valstība ir nākusi rokā mūsu Kungam un Viņa Svaidītajam, un Viņš būs valdnieks mūžīgi mūžam.”(Atklāsmes gr.11:15).
Saskaņā ar šo raktu vietu, Dieva nemainīgā griba ir, lai šīs pasaules valstība kļūtu par mūsu Dieva un Viņa Kristus valstību.Tieši par to Jēzus runāja, kad mācīja Savus mācekļus lūdzot „Tēvreizi” lūgt tā :
”Lai nāk Tava valstība, Tavs prāts lai notiek kā debesīs, tā arī virs zemes.”(Mateja 6:10).
Tikai ar Debesu Valstības atnākšanu, virs zemes var atrisināt visas garīgās, sociālās, psiholoģiskās, ekonomiskās un politiskās problēmas. Visai zemei un visām zemes tautām ir nepieciešama Debesu Valstības atnākšana.Patiesībā, šīs pasaules valstība noteikti pārvērtīsies mūsu Dieva un Viņa Kristus Valstībā. Dievs to jau ir pasludinājis, kā notikušu faktu, bet mēs ar jums dzīvojam laikā, kad šis process vēl notiek un uzņem apgriezienus. Jēzus atnesa Debesu Valstību virs zemes, un šis process turpinās.Dievs vēlas, lai katrs ticīgais ņemtu dalību šajā procesā – mūsu Kunga Debesu Valstības izplatīšanā pa visu zemi.Vai tu vēlies iesaistīties un ņemt aktīvu dalību šai Dieva Valstības vērtību izplatīšanā pa visu zemi? Kāda būs tava loma? Vai tas viss notiks ar tavu līdzdalību vai arī nē? Atbildes uz šiem jautājumiem ir ļoti svarīgas.Debesu Valstības paplašināšanās nenotiks automātiski. Ir nepieciešams, lai tajā iesaistītos visi Jēzus sekotāji un mācekļi.Ja esi pieņēmis lēmumu būt par efektīvu instrumentu savā ietekmes sfērā Dieva Valstības paplašināšanai un nostiprināšanai, tev nāksies mainīt savu dzīves uztveri un iemācīties pārvarēt šķēršļus šīs dzīves cīniņos. Lai kļūtu par efektīvu instrumentu Debesu Valstības paplašināšanai un nostiprināšanai virs zemes, ir jāpievienojas Jēzus uzvarētāju komandai. Debesu Valstības paplašināšana un nostiprināšana nenotiks bez garīgas cīņas, tālab ir tik svarīgi pievienoties tiem, kuri uzvar Kristū.Mēs turpināsim šo tēmu rīt.Esiet svētīti!Dieva mierā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.