Dieva Vārds – tas ir ūdens

Sveicinu jūs, dārgie draugi! Žēlastība jums un miers no Mūsu Dieva Tēva un Kunga Jēzus Kristus! Dieva Vārds – tas ir dārgums, pret kuru mums ir pareizi jāizturas un caur kuru mums ir nepieciešams nostiprināties mūžīgai dzīvībai, kuru dāvājis mums Dievs. Bībele saka: 
„Dieva gods ir kādu lietu apslēpt, bet ķēniņa gods ir kādu lietu izdibināt un noskaidrot.”(Sāl.pam.25:2)
 Dievs ir apslēpis daudzas lietas Savā Vārdā. Visi Dieva dārgumi ir apslēpti, noslēpti. Un tikai tas, kas meklē, atrod to. Bībele runā par to, ka nedrīkst mest pērles cūku priekšā tādēļ, ka tās nespēj tās novērtēt. Tādēļ Dievs no miesīgiem cilvēkiem paslēpj Savus dārgumus, Savu gudrību, Savas zināšanas. Dievs visu to paslēpj arī no tiem ticīgajiem, kas dzīvo pēc miesas iegribas. Bet ķēniņa slava ( un mēs tādi esam – ķēniņi) ietver to, lai meklētu un pētītu tās lietas, ko Dievs ir apslēpis. Kad mēs meklējam to ko Dievs ir paslēpis, un atklājam to, tad tas atnes slavu mūsu dzīvē. Viss nepieciešamais, lai mēs būtu veiksmīgi visās savās dzīves sfērās, – viss tas ir atrodams Bībelē. Bet, tas ir apslēpts! Daudzi cilvēki lasa Bībeli to pat nesaprotot. Jēzus vienreiz atnāca uz Jeruzālemi, un Viņš raudot teica: 
„Un, pienācis tuvu, Viņš, pilsētu ieraudzījis, raudāja par viņu un sacīja: “Kaut arī tu šodien zinātu, kas tev pie miera vajadzīgs! Bet vēl tas ir apslēpts tavām acīm.”(Lūka19:41-41)
 Dievs vēlas mums atklāt to, kas bija paslēpts. Dievs deva mums dārgumu – Dieva Vārdu. Mēs runājām, ka pretrunas, kuras vēl eksistē mūsu dzīvē, tās pazudīs kad sāksim pētīt Bībeli. Daudzi ticīgie zina, ka Bībele- tas ir Dieva Vārds, bet tik un tā izturas nevērīgi pret to, nelasot to ilgu laiku. Tas ir slikti! Ir dažādi iemesli kāpēc cilvēki nelasa Bībeli: slinkums, nav radošas pieejas, garīgs uzbrukums u.c. Lai mums būtu prieks lasot Bībeli, mums ir jāsaprot, kādēļ mums tā ir dota. Bībele saka, ka Dieva Vārds – tā ir gaisma. Ja tu izmanto gaismu katru dienu, tad arī pie Vārda tev ir jāvēršas katru dienu, lai tava dzīve būtu piepildīta ar Dieva gaismu. Staigājot Vārdā, tas atnes gaismu pār maniem ceļiem. 
„Kad kļūst izprotami Tavi vārdi, tie apgaismo un dara vientiesīgos gudrus.”(Ps.119:130)
 Bībele saka, ka visa pasaule guļ tumsā. Dievs devis mums Savu Vārdu, lai vadītu mūs, jo atrodamies tumsas vidū. Kad mēs staigājam tumsā, mēs klūpam un sasitamies. Bet Dievs caur Savu Vārdu dāvā mums gaismu. Tāpēc, kad lasu Dieva Vārdu, es saprotu, ka šī gaisma pieder man, un tādēļ es iededzu to. Mēs lasām Dieva Vārdu, lai saņemtu apgaismojumu, apskaidrību un sapratni visās lietās. Bībele saka, ka Dieva Vārds – tas ir ūdens. Mēs lietojam ūdeni katru dienu. Garīgā nozīmē Dieva Vārds ir tas pats ūdens. Dieva nodoms slēpjas tajā, lai tu katru dienu lietotu šo ūdeni. Tas ir garīgais ūdens, kas attīra mūs no lietām, kas apgāna, apkauno mūsu dzīvi. Dzīvojot šajā pasaulē, mēs apkaunojamies. Vienā no saviem psalmiem Dāvids saka, ka Dieva Vārds saglabā viņu tīru, visos viņa cilvēciskajos darbos. Kad mēs ieskatāmies Dieva Vārdā un pielietojam to, tad šis Vārds attīra mūs. Dieva Vārds atstāj uz mums attīrošu efektu. Tādēļ, ja mēs gribam būt tīri mums vajadzētu vairāk un biežāk būt Dieva Vārdā. Bībele tā pat saka, ka Dieva Vārds – tas ir spogulis un garīgā barība, – bet par to mēs parunāsim rīt. Lai Dievs svētī katru no jums! Mācītājs Rufus Adžoboije

Līdzīgi raksti

  • Dieva vārds – ir neizmērojami plašs atklāsmes, zināšanu un gaismas avots

    „Tā Kunga pavēles ir taisnas, tās dara sirdi priecīgu, Tā Kunga bauslis ir skaidrs, tas apskaidro acis.„ (Psalms 19: 9).Vēl bez zināšanām par Dieva nodrošinājumu Kristū, katram cilvēkam ir nepieciešamas zināšanas par sātana stratēģiju un nodomiem. Ja mēs nepārvaldīsim šīs zināšanas, tad sātanam izdosies mums nodarīt zaudējumus.„Jo viņa nodomi mums labi zināmi. (2 Korintiešiem 2 : 11).
  • Vai jūs zināt savas dzīves misiju?

    Vai jūs zināt savas dzīves misiju? Vai esat sev atklājuši savu aicinājumu šai dzīvē? Vai redzat sevi Rakstos, kad jūs tos lasāt?Vai atceraties to, ka Dieva gribas piepildīšana jūsu dzīvē ir ļoti svarīga, jo no tā ir atkarīgs tas, vai uz zemes tiks piepildīta vispārējā vai kopīgā Dieva griba.
  • Analizē savu darbību un savas dienas!

    Ja mēs ar jums neapstāsimies, kā to darīja Dievs, lai analizētu to, ko mēs darām vai uz kurieni virzāmies savā dzīvē, mēs varam nokļūt ne tur, kur vēlējāmies, iegūt ne to, ko gaidījām. Tādēļ, ka šai dzīvē ir tik ļoti viegli novirzīties sāņus, ir tik viegli iestigt dažnedažādās izklaidēs un bezvērtīgās nodarbēs, mums nepieciešams pastāvīgi apstāties, lai pārdomātu un izanalizētu to, kas notiek mūsu dzīvē, vai tas ir labi, vai kaut kas ir jāmaina, vai ejam pareizajā virzienā.
  • Padomu došana jeb konsultēšana

    Es vēlos atklāt konsultēšanas principu, kā piemēru minot Jetrua dzīvi. Ikviens no mums palīdz cilvēkiem, sniedzot padomus jeb konsultējot. Atnāk brīži, kad vēlamies atklāt cilvēkiem patiesību, lai viņi savā dzīvē pieņemtu pareizos lēmumus. Katram no mums ir vajadzīgs padoms. Bībelē ir teikts, ka: „Kur padoma nav, tur nodomus neizved galā, bet, kur ir daudz padomdevēju, tur tie piepildās”(Sal. pamācības, 15:22).
  • Kas tu esi Kristū un par ko tu vari kļūt Viņā

    Dievs grib, lai tu šodien notici tam, ka tagad Kristū, tev ir jauns vārds. Pietiek tev staigāt ar veco vārdu un identificēt sevi ar savu pagājušo dzīvi un pagājušajām neveiksmēm. Notici savām brīnišķīgajām iespējām Dievā, uzzini un sāc sevi identificēt ar savu jauno vārdu Jēzū Kristū. Tikai tādā veidā, tu varēsi atklāt savu potenciālu Dievā.
  • Dieva pielūgsme

    Dievs vēlas, lai mēs vēršamies pie Viņa, kā pie Tēva. „Tēvreizē” Jēzus saka: „Svētīts lai top Tavs Vārds!”. Vārds „svētīts” pauž pielūgsmi un cieņu pret Dievu. Pielūgsme noskaņo mūsu garu uz satikšanos ar Dievu. Pielūgsme ieslēdz mūsu garu. Tas līdzinās tam, kā tad, ja tu vēlies paklausīties radio, – tev tas ir jāieslēdz un jānoskaņo uz vajadzīgo vilni. Pielūgsme palīdz ieslēgt mūsu garu un noskaņot to uz Dieva vilni. Jēzus teica:„….tev būs Dievu, savu Kungu, pielūgt un Viņam vien kalpot.”