Dievs paaugstinās un svētīs katru, kurš ziedos sevi Viņam un Viņa Valstības darbiem!

Sveicu jūs, dārgie draugi, un svētīju jūs šai brīnišķīgajā dienā! Es pateicos Dievam par to, ka Viņš dāvā mums ikdienas vārdu, kurš stiprina mūs, mūsu garīgo dzīvi un palīdz mums virzīties uz priekšu. Mēs joprojām runājam par to, cik svarīgi ir ziedot savu dzīvi Dievam un kalpošanai cilvēkiem. Vakar mēs runājām par to, ka Dievs atbalsta un svētī cilvēku, kurš ir visai uzticīgs Viņam un, lai piepildītu Dieva aicinājumu, ir gatavs maksāt jebkuru cenu. Balstoties uz Pāvila piemēru mēs ieraudzījām, ka neskatoties uz grūtajiem apstākļiem, Pāvils turpināja veikt savu kalpošanu – sludināt Dieva Valstības Evaņģēliju un stiprināt ticīgos. Pāvila sirds pilnībā bija uzticīga Tam Kungam, tālab Dievs piepildīja Savu apsolījumu. Dievs bija kopā ar Pāvilu un pārvērta viņa spiedīgos apstākļus jaunās iespējās. Ja jūs parādīsiet Dievam savu uzticību un ziedošanos, Viņš to pašu izdarīs arī jūsu dzīvē. Nomainiet savu attaisnošanos pret ziedošanos, un tad jūs sāksiet piedzīvot savā dzīvē Dieva žēlastības bagātību. Dievs paaugstinās un svētīs katru, kurš ziedos(veltīs) sevi Viņam un Viņa Valstības darbiem. Vēlreiz vērsīsimies pie fragmenta no Rakstiem.
„Tad nu pazemojieties apakš Dieva varenās rokas, lai Viņš jūs paaugstinātu savā laikā. Visu savu zūdīšanos metiet uz Viņu, jo Viņš gādā par jums. Esiet skaidrā prātā, esiet modrīgi! Jūsu pretinieks velns staigā apkārt kā lauva rūkdams un meklē, ko tas varētu aprīt. Tam turieties pretī stipri ticībā, zinādami, ka tās pašas ciešanas ir uzliktas jūsu brāļiem pasaulē. Bet visas žēlastības Dievs, kas jūs Kristū ir aicinājis Savā mūžīgajā godībā, Tas jūs pēc īsām ciešanām pats sagatavos, stiprinās, spēcinās, darīs pastāvīgus.” (1.Pētera 5:6-10).
Saskaņā ar šo fragmentu no Rakstiem, ziedošanās Dievam palīdz cilvēkam veikt sekojošus soļus:
  1. Zemoties zem Dieva stiprās rokas un pakļauties it visā Viņa vārdam.
  2. Palikt modram un pastāvīgi būt pareizā garīgajā, prāta un emocionālajā stāvoklī.
  3. Stiprā ticībā stāties pretī sātanam un visiem apstākļiem ar nolūku, lai piepildītu savu aicinājumu un likteni no Dieva.
  4. Pareizi attiekties pret problēmām un ciešanām, neļaujot nekam novērst sevi no savas dzīves misijas. Šāda attieksme atnāk ar Dieva atklāsmes starpniecību, kuru mēs saņemam caur sadraudzību ar Viņu un caur Dieva vārda izpēti.
No Savas puses Dievs mums apsola, ka:
  1. Savā laikā Viņš jūs paaugstinās (ievērojiet to, ka paaugstināšana notiks ne tad, kad jūs to domājat, bet Viņa noliktajā laikā). Dievs atbrīvos Savu spēku un žēlastību tāda cilvēka dzīvē.
  2. Uzlabos jūsu dzīves apstākļus un veiks pārmaiņas, gan jūsos, gan jums visapkārt.
  3. Nostiprinās un spēcinās jūs, kā arī darīs jūs nelokāmus uz patiesības ceļa.
Atcerieties, ka apstākļi un grūtības piemīt visiem kristiešiem, tikai – vieni maksā par to cenu tāpēc, lai tas viņus neapturētu, bet citi – pārāk žēlo sevi, lai izšķirtos par to. Daudzi lūkojas uz visu notiekošo savā dzīvē tikai caur sevis paša prizmu. Ir grūti ziedoties Dievam, ja tā vietā, lai domātu par to, kā Dievs jūtas vai kāda ir Viņa griba šajās situācijās, – mēs domājam par to, cik mums ir sāpīgi vai neērti. Esmu nonācis pie viena secinājuma: bez ziedošanās un paklausības Dievam, garīgajā dzīvē stabilitātes nebūs. Viens no iemesliem, kālab daudziem ticīgajiem nav pastāvības, – tas ir ziedošanās trūkuma dēļ. Kad ir ziedošanās, tad atnāk pastāvība. Kad nav ziedošanās, tad pie pirmās problēmas vai pārbaudījuma cilvēki parasti visu pamet. Un tātad, Dievs jūs aicina. Kā jūs attiecaties pret šo aicinājumu? Dievs aicina jūs izglābties no dusmām, ja jūs vēl neesat pieņēmuši Jēzu; Dievs aicina jūs kļūt par mācekļiem un līdzināties Viņam, ja jūs jau esat pieņēmuši Jēzu; Dievs aicina visus mācekļus kalpot un nest Viņam augļus. No tevis ir atkarīgs, kādu lēmumu tu pieņemsi šodien – izvēlēties ziedošanos Dievam un Viņa Valstības darbiem, vai arī dzīvot pastāvīgi attaisnojoties.   Lai Dievs jūs bagātīgi svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.