Dievs ne tikai zina visas tavas problēmas, visus tavus apstākļus, bet Viņam ir arī risinājums šīm problēmām II

Sveicinu jūs dārgie lasītāji, mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Es pateicos Dievam par katru no mums un lūdzos, lai jūsos neapslāpst alkas pēc Dieva Vārda un Viņa gudrības, slāpes pēc sadraudzības ar Viņu, jo Dievs ir mūsu dzīvības avots.Vakar mēs izdalījām četrus galvenos problēmu cēloņus. Un mēs runājām, ka tad kad mūsu dzīvē atnāk problēma, sākumā mums ir jānosaka šo problēmu cēloņi.
 • Jonas dzīvē sacēlās vētra tāpēc, ka Viņš nepaklausīja Dievam. (Jona 1.nod.).
 • Pāvils iekļuva vētrā dēļ citu cilvēku nepaklausības. (Apust.darbi 27.nod).
 • Jēzus Kristus mācekļi nokļuva vētrā, bet viņi bija paklausīgi Jēzum (Мк.6: 45-52).
Vētras tavā dzīvē var atnākt šādu lietu rezultātā:
 • Dieva sūtīti pārbaudījumi;
 • kārdinājumi no sātana;
 • citu cilvēku grēki vai vajāšanas;
 • tavi nepareizie lēmumi vai izvēles.
Šo problēmu risināšana prasa dažādu pieeju, atkārībā no to rašanās iemesliem.
 • Ja problēmas ir radušās tavas vainas dēļ, tad ir jānožēlo šīs lietas.
 • Ja problēmas ir radušās, kā kārdinājums no sātana, tad nepieciešams stāties viņam (sātanam) pretī stiprā ticībā.
 • Ja tavas problēmas ir radušās citu cilvēku nepareizas rīcības rezultātā, kas vērsta pret tevi, tad nepieciešams piedot šiem cilvēkiem un iet tālāk uzticot savu likteni Dieva – Taisnā Tiesneša rokās.
 • Ja pārbaudījumi nāk no Dieva, tad vajag vienkārši nomierināties Dieva priekšā un uzticēties Viņam, ka Viņš varēs izmainīt tavu raksturu, iemācīt tev kaut ko jaunu un darīt tevi līdzīgu Kristum.
Neatkarīgi no problēmu avota, tev ir jāzina, ka tavā dzīvē nav tādu problēmu, par kurām Dievs nezina. Debesu Tēvs zina visu, kas notiek Viņa bērnu dzīvēs. Dievs filtrē šos notikumus un izmanto mūsu labā, pat ja sātans un citi cilvēki ar to grib tev sagādāt sāpes. Dievam nav svarīgs tavas problēmas izmērs vai avots. Dievs izmantos problēmas tavā labā un tavas izaugsmes labā, ja tu uzticēsies Dievam.Tā kā Dievs ir suverēns Dievs, Kurš visu kontrolē, tāpēc jebkura sarežģīta situācija tavā dzīvē ir vēl viens etaps, kurš tuvina tevi pilnīgajam Dieva plānam tavai dzīvei. Katra tavas dzīves diena bija ierakstīta Dieva kalendārā jau pirms tavas piedzimšanas. 
“Tavas acis mani redzēja kā bezmiesas iedīgli, un Tavā grāmatā bija rakstītas visas manas dienas, jau noteiktas, kad to vēl nebija it nevienas. ” (Ps. 139:16).
 
„..Esiet droši, Es Esmu uzvarējis pasauli…”
 Lai šie vārdi, ko teica Jēzus, ikdienas stiprina tevi visos tavos pārbaudījumos un problēmās. 
„To visu Es esmu runājis uz jums, lai jums miers būtu Manī. Pasaulē jums ir bēdas; bet turiet drošu prātu, Es pasauli esmu uzvarējis!” ” (Jāņa16: 33).
 Paļaujies uz Dievu, piepildies ar Viņa Vārdu, staigā Dieva svētumā, kalpo Dievam ar savām dāvanām un talantiem, – un tu būsi liecinieks tam, kā Dievs pārvērtīs visas tavas traģēdijas un visas tavas problēmas un ciešanas triumfā!Lai Dievs svētī katru no mums!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.