Dievs vēlas tev dāvāt patiesu veiksmi

Sveicu katru lasītāju šai brīnišķīgajā dienā, kuru radījis Dievs! Lai Dievs dāvā mums šodien gudrības un atklāsmes garu par Viņa Vārdu, kurš ir dzīvs un darboties spējīgs. Jau vairākas dienas pēc kārtas mēs ar jums runājam par to, cik svarīgi ir izzināt un piepildīt Dieva gribu savai dzīvei. Dieva gribas iepazīšana un piepildīšana ir ļoti svarīga katram cilvēkam, jo no tā ir atkarīga mūsu laime uz zemes un mūsu mūžīgais stāvoklis nākamībā. Dievs atklāj Savu gribu ar Sava vārda, kas pausts Bībelē, starpniecību.   Bībelē ir teikts, ka:  
 „Pasaule iznīkst un viņas kārība, bet, kas dara Dieva prātu, paliek mūžīgi.” (1. Jāņa2:17).
  Vai jūs pamanījāt, kurš paliek mūžīgi? Cilvēks, kurš piepilda Dieva gribu, paliek mūžīgi! Kas tad notiks ar visiem pārējiem? Viņi iznīks līdz ar šo pasauli. Debesu Valstībā ieies tikai tie, kuri uzklausa un piepilda Dieva gribu. Lūk, kāpēc Dieva griba ir tik svarīga katram no mums. Dieva vēlēšanās attiecībā uz mums ir, lai  
„.. viņš miesas dzīvē atlikušo laiku vairs nedzīvo cilvēku kārībām, bet Dieva gribai.”(1.Pētera 4:2).
  Līdz grēku nožēlai mēs pietiekami ilgi dzīvojām pasaulē saskaņā ar pagānu gribu, nododoties dažādai nešķīstībai. Bet tagad, Dievs aicina uz to, lai jūs ar tādu pat dedzību, kā jūs dzīvojāt grēkam, tagad sāktu dzīvot tam, lai piepildītu Tā gribu, Kurš jūs radījis un izglābis.  
„Jo pietiek, ka pagājušajā laikā ir izpildīta pagānu griba, kad esat dzīvojuši baudās, kārībās, vīna skurbumā, dzīrēs un nosodāmā elku kalpībā. Par to viņi brīnās, ka jūs nepeldat līdzi tanī pašā posta dzīves straumē, un zaimo jūs. Tiem būs jādod atbildība Tam, kas drīz tiesās dzīvus un mirušus. Jo tādēļ arī mirušiem ir prieka vēsts sludināta, lai tie kā cilvēki būtu tiesāti miesā, bet dievišķā veidā dzīvotu garā. Bet visu lietu gals ir tuvu klāt pienācis. Tad nu topiet sapratīgi un modri Dievu lūgt. Par visām lietām lai jums būtu sirsnīga mīlestība citam pret citu, jo mīlestība apklāj grēku daudzumu. Esiet viesmīlīgi cits pret citu bez kurnēšanas. Kādu katrs dāvanu saņēmis, ar to kalpojiet cits citam kā labi dažāda veida Dieva žēlastības namturi.”(1.Pētera 4:3-10).
  Augšminētais fragments no Rakstiem skaidri apliecina to, ka mēs jau pietiekoši ilgi dzīvojām saskaņā ar savu gribu. Pietiek noniecināt Radītāja gribu, jo visu lietu gals jau ir tuvu! Mēs visi atskaitīsimies Augstākajā Tiesā par to, kā mēs nodzīvojām savu dzīvi. Ja mēs „pagājušajā laikā rīkojāmies saskaņā ar pagānu gribu, nododoties nešķīstībai, kārībām”, tad dotajā laikā Dievs vēlas, lai mēs rīkojamies saskaņā ar Viņa gribu, esot „ sirsnīgā mīlestība viens uz otru”, lai esam „ viesmīlīgi cits pret citu bez kurnēšanas un kalpojam cits citam, katrs ar to dāvanu, kādu esam saņēmuši no Dieva”. Kā jau mēs agrāk runājām, veiksmīgs cilvēks – tas ir tas, kurš zina, ko vēlas Tas Kungs attiecībā uz to, kas šim cilvēkam jādara savā dzīvē, un tāds cilvēks, kurš ziedojis vai veltījis savu dzīvi tam, lai piepildītu Dieva gribu. Cilvēka panākumi netiek mērīti ar to, kāds ir viņa sociālais statuss, cik liels ir viņa bankas konts, kāda ir viņa ietekme uz citiem cilvēkiem, cik populārs vai slavens viņš ir šajā pasaulē. Bet, patiesie cilvēka panākumi tiek noteikti( mērīti) ar to, – vai viņš ir piepildījis vai arī nē Dieva gribu savai dzīvei. Padomā šodien par to! Dievs vēlas tev dāvāt patiesu veiksmi, kas atrodama izzinot Dieva gribu un piepildot to savā dzīve. Tu pats nosaki to, kam tu gribi veltīt savu dzīvi – īslaicīgo baudu un izpriecu meklēšanai, vai arī mūžīgo Dieva Valstības vērtību un Dieva gribas tavai dzīvei meklēšanai. Dievs mūs nolicis uz šīs zemes viena galvenā iemesla dēļ – lai mēs piepildītu Viņa gribu. Tālab, pastāvīgi sev ir jājautā: „Kādā veidā ir iespējams sasaistīt to, ko es pašlaik daru, ar Dieva gribu manai dzīvei?” Ja jūs nevarat sev pārliecinoši atbildēt uz šo jautājumu, tad jums vajag nopietni aizdomāties par to, uz kurieni virzās jūsu dzīve. Lai dotais stāvoklis mainītos, – jums vajag meklēt Dievu, lai jūs iemantotu Viņa gudrību un sapratni. Tas, protams, nenozīmē, ka jums noteikti jāmaina tas, ko jūs patlaban darāt vai arī jums jāpamet jūsu darba vieta. Iespējams, jums vienkārši nāksies mainīt savu pieeju, savas prioritātes un motīvus. Dievs var lietot jūs Savam uzdevumam tieši tur, kur jūs šobrīd atrodaties. Jums tikai pastāvīgi vajag izprast vai apzināties to faktu, ka, neatkarīgi no tā, kur jūs šodien atrodaties, jūsu dāvanas(talanti un spējas) var un vajag izmantot Tam Kungam par slavu. Saprotiet, ka jūs tur neatrodaties sevis paša pēc, bet esat iecelti no augšas, ar nolūku, lai darītu labus darbus, kurus Dievs nolicis darīt tieši jums. Turpināsim rīt! Lai Dievs jūs bagātīgi svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.