Dievs skatās uz to, ko mēs darām ar to, ko Viņš mums jau ir atklājis

Sveicu jūs, dārgie draugi! Žēlastība jums un miers no Dieva Tēva un mūsu Kunga Jēzus Kristus! Esmu priecīgs, ka jūs atrodat laiku, lai apmeklētu mūsu rubriku „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam” un nostiprinātos gudrībā, kas apslēpta Dieva Vārdā. Dieva Vārds ienes mūsu dzīvē gaismu. Vienā no Psalmiem Dāvids sacīja:    
„Tiešām, Tu, Kungs, dari gaišu manu spīdekli, mans Dievs dara gaišu manu tumsu.” (Psalms 18:29).
  Ļauj Dievam šodien runāt uz tavu sirdi. Mēs runājam par to, cik svarīgi ir iepazīt un piepildīt Dieva gribu. Vakar mēs runājām par to, ka Dievs atklāj mums Savu plānu un Savus nodomus pakāpeniski, atkarībā no tā vai tādā mērā, kā mēs sasniedzam briedumu un kļūstam spējīgi pieņemt no Viņa rokas to, ko Viņš mums ir sagatavojis. Vēl mēs runājām par to, ka Dievs atklāj Savu gribu tiem, kuriem ir tuvas attiecības ar Viņu, tiem, kuri meklē Viņa gribu, un kuri ir gatavi piepildīt Viņa gribu. Dievs skatās uz to, ko mēs darām ar to, ko Viņš mums jau ir atklājis, un tikai tad mums tiks atklāta nākamā Dieva plāna daļa mūsu dzīvei.   Lūk, ko Jēzus sacīja attiecībā uz to, cik svarīgi ir piepildīt Dieva gribu, kas mums darīta zināma:    
„Šāds kalps, kas, zinādams sava kunga gribu, nebūs sagatavojies vai darījis pēc viņa prāta, dabūs daudz sitienu. Bet, kas nezinādams būs darījis to, ar ko viņš pelnījis sitienus, dabūs maz. Jo no katra, kam daudz dots, daudz prasīs un, kam daudz uzticēts, no tā jo vairāk atprasīs.” (Lūkas 12:47-48).
  Šeit mēs redzam divas cilvēku kategorijas – tos, kuri zina Sava Kunga gribu, bet nepilda to, un tos, kuri nezina Sava Kunga gribu. Abas cilvēku kategorijas saņems sodu atbilstoši tam, kā tās attiecās pret viņiem doto iespēju. Daudziem cilvēkiem daudzkārt tika dotas iespējas tam, lai viņi atklātu priekš sevis Dieva gribu savai dzīvei, bet tie tā arī neizmantoja šīs iespējas. Šie cilvēki vai nu bija pārāk slinki, vai arī attiecās pret šo jautājumu virspusēji un vieglprātīgi. Atceraties, – Bībelē ir teikts, ka tam, kam daudz dots, no tā daudz tiks arī prasīts, un tam, kam daudz uzticēts, no tā jo vairāk atprasīs. Kas notika ar to cilvēku, kurš zināja sava Kunga gribu, bet „..nebija sagatavojies, un nedarīja pēc viņa prāta”? Jēzus sacīja, ka tāds „ dabūs daudz sitienu”. Un tātad, Dieva gribas izzināšana un tās piepildīšana ir ļoti svarīga katram cilvēkam, jo no tā ir atkarīga mūsu laime uz zemes un mūsu mūžīgais stāvoklis nākotnē. Meklējot Dieva gribu, mēs nedrīkstam aizmirst par to, ka Dievs atklāj mums Savu gribu ar Sava vārda, kas paust Bībelē, starpniecību.    
„Tāpēc ikviens, kas šos Manus vārdus dzird un dara, pielīdzināms gudram vīram, kas savu namu cēlis uz klints. Kad stiprs lietus lija un straumes nāca un vēji pūta un gāzās šim namam virsū, nams tomēr nesabruka; jo tas bija celts uz klints. Un ikviens, kas šos Manus vārdus dzird un nedara, pielīdzināms ģeķim, kas savu namu cēlis uz smiltīm. Kad stiprs lietus lija un straumes nāca un vēji pūta un gāzās namam virsū, tad tas sabruka; un posts bija liels.”(Mateja 7:24-27).
  Mūsu gudrība vai saprātīgums šai dzīvē ir tajā, ka mēs dzirdam un piepildām Dieva vārdu. No tā, dzīvē, ir atkarīga mūsu stabilitāte un aizsardzība. Lietus, upes un vēji pārbaudīs katru namu, katru dzīvi un katru darbu. Bet mūžīgi pastāvēs tikai tas, kurš ceļ savu dzīvi uz Dieva vārda klints, un šis vārds, pēc būtības, arī ir Dieva griba. Turpināsim rīt! Lai Dievs jūs bagātīgi svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.