Dievs ne tikai zina visas tavas problēmas, visus tavus apstākļus, bet Viņam ir arī risinājums šīm problēmām

Es sveicinu jūs, dārgie draugi, mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam»! Es ticu, ka jūs saņemat uzmundrinājumu un iedvesmu, lasot šo ikdienas uzrunu.Vakar mēs runājām par to, ka Dieva varas un Viņa Vārda nonicināšana noved pie nopietnām sekām un traģēdijām. Mēs arī runājām, ka sātans ir viens no traģēdiju un problēmu avotiem virs zemes. Sātana mērķis ir panākt, lai cilvēki ciešot nolādētu un visā vainotu Dievu. Daudzi cilvēki šodien tā arī dara, -problēmu laikā visā vaino Dievu. Sātans vēlas iedragāt uzticēšanos starp Dievu un cilvēku, lai viņš (sātans) varētu iegūt pilnīgu varu pār cilvēkiem.Tas ir tieši tas, ko sātans centās darīt Ījaba dzīvē, bet viņam nekas neizdevās, jo Ījabs atteicās grēkot ar savu muti. 
“Tad sātans aizgāja no Tā Kunga un piemeklēja Ījabu ar ļaundabīgiem augoņiem no viņa kāju pēdām līdz viņa matu galiem.  Viņš sev paņēma šķembu, lai ar to kasītos, un apsēdās pats pelnos.  Bet viņš tai sacīja: “Tava runa ir gluži tāda kā nelgu sievu runas! Ja mēs esam no Dieva labu saņēmuši, kā tad lai mēs arī nesaņemam ļaunu?” Visos šais piemeklējumos Ījabs ar savām lūpām tomēr nenogrēkojās. ” (Ījaba 2: 7-10).
 Vai jūs pamanījāt kas piemeklēja Ījabu? Tas nebija Dievs, bet sātans. Sātans – dvēseļu ienaidnieks, kurš līdz pat šim laikam satriec cilvēkus ar mērķi, lai cilvēki zākātu Dievu un pēc tam nomirtu, pievienodamies viņa kompānijai ellē.Un šodien es vēlētos apkopot visu to, par ko mēs esam runājuši visu šo laiku un izdalīt četrus galvenos problēmu avotus.
  • Problēmas, kā personīgās grēcīgās cilvēka izvēles vai lēmumu sekas.
Sālamana pamācību grāmatā mēs varam lasīt par dažādiem grēcīgiem lēmumiem, kuri var kļūt par problēmu avotiem mūsu dzīvē. Piemēram, pacietības trūkums, negodīga rīcība, egoisms, dusmas, pat liekvārdība — tas viss var kļūt par problēmu avotu mūsu dzīvē un mūsu tuvinieku dzīvēs. Svētajos Rakstos mēs varam lasīt par nepieciešamību iegūt gudrību, lai mēs nenokļūtu problēmās.Katru reizi, kad mēs ignorējam Dieva principus, tam vienmēr seko noteikta negatīva ietekme. Mēs pļaujam to, ko mēs sējam.Dievs dod mums izvēles brīvību savā dzīvē, bet mums ir jāzina, ka mums nav brīvības, izvēlēties mūsu izvēles vai lēmuma sekas. Dāvids lūdza: „Man visapkārt ir daudz problēmu, jo mani grēki ir mani panākuši”. 
“…Jo bēdu bez skaita ir man visapkārt. Manas vainas mani nomāc, tās nav pārredzamas; to ir vairāk kā matu uz galvas. Manas sirds drosme mani”.(Ps. 40:13).
 
„Dievs, Tu gan zini manas aplamības, un mani pārkāpumi nav Tev apslēpti. ” (Ps.69:6).
 
  • Problēmas, kuras sagādā sāpes un ciešanas, citu cilvēku grēku dēļ.
  • Problēmas – kā sekas sātana kārdināšanām, ar mērķi aizvest cilvēku no Dieva un samaitāt viņa raksturu.
  • Problēmas kā pārbaudījumi no Dieva, ar mērķi tuvināt mūs Viņam un veidot mūsu raksturu.
Dažkārt cilvēki jauc šos 4 problēmu avotus, tāpēc bieži vaino Dievu par sava nepareizā lēmuma izvēli, vai vaino sātanu par to, kas ir Dieva plāns tavai dzīvei. Dievs nekad nekārdina ar ļaunām lietām, lai mēs kristu grēkā, bet Viņš pastāvīgi pārbauda mūsu raksturu un ticību.Kad mūsu dzīvē ienāk problēmas, sākumā mums ir jānosaka šo problēmu cēloņi. Bet mums ir jāzina, ka neatkarīgi no problēmu avota, nav tādu problēmu mūsu dzīvē par kurām nezinātu Dievs. Dievs ne tikai zina visas tavas problēmas, visus tavus apstākļus, bet Viņam ir arī risinājums šīm problēmām, un Viņam ir spēks un resursi, lai izmainītu tavus apstākļus. Dievs ir spējīgs pagriezt visas lietas mūsu dzīvē mums par labu. Dieva Vārds saka, ka: 
“..tiem, kas mīl Dievu, visas lietas nāk par labu, tāpēc ka tie pēc Viņa mūžīgā nodoma ir aicināti. ” (Rom. 8:28).
 Lai Dievs jūs bagātīgi svētī šajā brīnišķīgajā dienā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.