Dzīve – tas ir mērķis

Sveicinu jūs dārgie draugi! Svētības jums un miers no Dieva Tēva un mūsu Kunga Jēzus Kristus! Vakar mēs uzsākām sarunu par tēmu: „ Stratēģiskā dzīve”. Mēs runājām par to, ka dzīve – tas ir laiks. Pareiza attieksme pret laiku palīdz mums pareizi attiekties pret pašu dzīvi. Nepareizai attieksmei pret laiku seko nepareiza attieksme pret dzīvi. Katram no mums ir jāpievērš nopietna uzmanība tādam jautājumam kā vadīt mums uzticēto laiku. Šodien es gribētu, lai mēs apskatītu vēl vienu dzīves aspektu. 
  1. Dzīve – tas ir mērķis.
 Dievs ir radījis katru no mums noteiktam mērķim. Ir kopējais mērķis un tāpat ir individuālais mērķis no Dieva katram cilvēkam. Kopējais mērķis slēpjas tajā, lai cilvēks slavētu Dievu. Bet Dievs ir arī radījis cilvēku noteiktam konkrētam mērķim. Es esmu piedzimis, lai risinātu konkrētu uzdevumu. Ja tevi virza šī izpratne, tad tu dzīvosi stratēģiski. Katram no mums ir dots konkrēts mērķis un uzdevums no Dieva. 
 10 Jo mēs esam Viņa darbs, Kristū Jēzū radīti labiem darbiem, kurus Dievs iepriekš sagatavojis, lai mēs tajos dzīvotu.(Efez.2:10)
 Katrs no mums ir radīts, lai veiktu noteiktu uzdevumu no Dieva. Un tieši tāpēc Dievs tev ir devis laiku. Dzīve – tas ir laiks, un tieši šim laikam jābūt izmantotam tā, lai tiktu veikts šis uzdevums. Tāpēc, ja tu velti visu savu laiku, lai izzinātu Dieva gribu savai dzīvei un pēc tam piepildi savu aicinājumu, tad tev neatliks laika nepareizām lietām. Dievišķais mērķis priekš tevis var tevi padarīt populāru vai nepopulāru, par līderi vai pakļauto. Bet svarīgi ir tas, lai tu veltītu sevi Dieva mērķa piepildīšanai. Dieva mērķis var ietvert sevī to, vai tu dzīvosi ilgu vai īsu dzīvi. Svarīgi ir pieņemt Dieva mērķi un tad piepildīt to. Tev ir jāciena Dieva mērķis un jātiecas uz to, lai pildītu to. Dievišķais mērķis – tā ir tava svētību vieta. Dievišķais mērķis tavai dzīvei – tas ir tas, kas padarīs tevi par svētību citiem cilvēkiem. Dievišķais mērķis nodrošina un palīdz tev, lai tu padarītu labāku šo pasauli. Dievišķais mērķis tavai dzīvei palīdz tev būt par svētību tavā baznīcā un ik vienā citā vietā. Visur, kur tu esi, tev ir jābūt par svētību. Mērķis un aicinājums no Dieva palīdz tev bagātināt baznīcu, bagātināt cilvēkus un zemi, kurā tevi ir nolicis Dievs. Tavs mērķis palīdz tev slavēt Dievu uz zemes. Dzīve – ir mērķis! Tu dzīvo, tas nozīmē, ka tev ir mērķis. Bet kāds ir tavs mērķis? Kas virza tevi katru dienu? Dzīve – tas ir mērķis! Dzīve – tas ir laiks! Ļoti svarīgi ir pazīt Dievu tāpēc, ka bez Dieva un bez attiecībām ar Viņu tu nevarēsi uzzināt savas dzīves mērķi. Jēzus atklāja Sevi un Savu uzdevumu Rakstos, un tad veltīja Sevi tā izpildei, kam Dievs bija Viņu aicinājis. Jo tuvāk mēs atrodamies Dievam, jo vieglāk mums uzzināt Viņa gribu un mērķi mūsu dzīvei. Kad tu esi tuvs ar Dievu, tad tu dzirdi Viņa balsi, tad Dievs var tevi viegli vest, tad tu ej pa Viņa ceļu. Kad tev ir ciešas savstarpējās attiecības ar Dievu, tad tu esi jūtīgs uz Viņa balsi un Viņa vadību. Rīt mēs parunāsim par to, ka dzīve ir saistīta ar dažādu pārbaudījumu pārvarēšanu. Lai Dieva svētības bagātīgi ir pār jums! Mācītājs Rufus Adžiboije 

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.