Ejot cauri sāpēm, pārbaudījumiem vai grūtībām, iemācies visā tajā slavēt To Kungu!

Labdien, dārgie draugi!Es priecājos no jauna jūs sveicināt mūsu jaunajā rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”.Šodien es vēlētos uzrunāt jūs ar vārdu, par tām priekšrocībām, kuras ir apslēptas sāpēs un problēmās.Sāpes un problēmas ir instrumenti, kurus Dievs izmanto mūsu garīgajai izaugsmei. Mēs mācamies paklausību caur ciešanām.
„un, Dēls būdams, tomēr ir mācījies paklausību no tā, ko cietis. “ (Ebr.5: 8).
Zelts tiek attīrīts ar ļoti augstas temperatūras palīdzību. Pārbaudījumi arī ir šī augstā temperatūra, kura mūs attīra. Mūsu ticībai ir jālīdzinās attīrītam zeltam.
“Taču manis ieturamo ceļu Viņš zina itin labi, un, ja Viņš mani pārbaudītu, es tiktu atrasts zeltam līdzīgs. ” (Ījaba 23:10).
Dievs izmanto pārbaudījumus, lai padarītu mūsu ticību par dārgu vai vērtīgu.Par to ir teikts 1. Pētera vēstulē 1: 6-7:
“Tad jūs līksmosities, tagad, ja tas ir vajadzīgs, drusku noskumdināti dažādos pārbaudījumos, lai jūsu pārbaudītā ticība, kas ir daudz vērtīgāka nekā iznīcīgais zelts, kas ugunīs tiek pārbaudīts, izrādītos teicama, slavējama un godājama, kad Jēzus Kristus parādīsies. ”
Pareiza attieksme pret pārbaudījumiem vai pārbaudījumos ir tāda, ka mēs priecājamies Dieva priekšā un uzticam Viņam savas situācijas.Ir svarīgi saprast, ka visi tie, kuri vēlās dzīvot Dievbijīgi, cietīs, bet Dievs zina, kā izvest un izglābt no jebkuras smagas situācijas. Tavs uzdevums ir mīlēt Dievu un būt paklausīgam Viņam.Vēl ir arī svarīgi saprast, ka mūsu cienīgā vai pareizā iešana cauri problēmām atstāj ietekmi uz citiem cilvēkiem. Mūsu pareizā attieksme problēmu laikā palīdz citiem cilvēkiem atnākt pie Dieva.Dieva Vārds tev šodien ir šāds: Ejot cauri sāpēm, pārbaudījumiem vai grūtībām, iemācies visā tajā slavēt To Kungu!Līdz rītam!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.