Evaņģelizācija un māceklība II

Es sveicinu jūs, dārgie Dieva bērni, rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”. Es ticu, ka mūsu tikšanās iedvesmo un stiprina jūs.

Šodien es vēlos, lai mēs lasām no Raudu Dziesmas grāmatas.

Celies, brēc naktī; ļauj izplūst jau pirmajos gaiļos savai sirdij Tā Kunga priekšā kā ūdenim. Pacel savas rokas lūgšanā uz To Kungu par tavu bērnu dvēselēm, kas mirst badā visos ielas stūros.”(Raudu Dziesmas 2:19).

Tas nav aicinājums uz kārtējo lūgšanu, tas ir aicinājums uz to, lai mēs ar jums brēcam, saucam uz to Kungu par to, lai Viņš sūta mums atmodu un atsvabina mūsu bērnus un nākamo paaudzi no neizbēgamām katastrofām un traģēdijām. Katra nopietna atmoda reiz sākās ar ļaužu lūgšanu vaimanām no visas sirds, kas tika vērstas uz Dievu. Tālab, ja vēlamies redzēt paaudzes atmodu mūsu zemē, ja vēlamies redzēt atmodu mūsu bērnos un jauniešos, ja vēlamies atstāt reālu garīgu mantojumu nākamajām paaudzēm, tad mums jāzina, ka Dievs vēlas, lai mēs šodien darītu to, kas rakstīts augšminētajā rakstu vietā. Ja vēlies redzēt reālu Dieva virzību savā dzīvē, savā ģimenē, savā draudzē, tad ir nepieciešams nopietni pārdomāt šo rakstu vietu. Ir paralēla rakstu vieta (2.Laiku 7:14), kurā arī tiek runāts par to, ka Dievs vēlas dot mums atmodu. Atmoda neatnāks bez mūsu līdzdalības. Lai mēs ieraudzītu atmodu un spēcīgās Dieva rokas darbību mūsu liktenī un mūsu bērnu likteņos, ir svarīgi neignorēt tos padomus, kurus Dievs mums dod atmodai.

un Mana tauta, kas ir pēc Mana Vārda nosaukta, tad pazemosies un pielūgs un meklēs Manu vaigu, un atgriezīsies no saviem ļaunajiem ceļiem, tad Es viņus no debesīm uzklausīšu un piedošu viņu grēkus, un dziedināšu viņu zemi.”(2.Laiku 7:14).

Šī rakstu vieta aicina mūs uz to, lai zemojamies Dieva priekšā, lai mēs lūdzam un meklējam Viņa vaigu, lai atgriežamies no saviem ļaunajiem ceļiem, un tad Dievs apsola, ka sūtīs mums atmodu, Viņš sūtīs mums dziedināšanu – no krīzes, no traģēdijām, no šausmām, kas ir mums visapkārt šodien. Izzināsim savas sirdis un sekosim padomiem, kurus Dievs mums šodien dod.

Esiet svētīti!

Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

One Comment

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.