Kas ir labvēlība? II

Sveicinu jūs mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā! Cik labi, ka Dievs mums ir devis tik brīnišķīgus norādījumus pilnvērtīgai dzīvei. Bībele ir pilna ar principiem un instrukcijām laimīgai dzīvei virs zemes, un, galvenais, mūžīgās dzīvības garantijai. Gudri cilvēki ne tikai lasa Bībeli, bet pielieto Bībeliskos principus savā dzīvē. Mēs sākām runāt par labvēlības spēku. Vakar mēs noformulējām jēdzienu „labvēlība”, kā citu personu slepenu vēlmi ņemt dalību tavā dzīve un palīdzēt tev realizēties, īstenoties. Šodien mēs izskatīsim to, kāpēc ir tik svarīgi iemantot labvēlību, lai mūsu dzīve būtu veiksmīga. Pievērsīsimies Rakstiem:
„Tātad ne no cilvēka gribēšanas vai skriešanas, bet viss no Dieva žēlastības.”(Romiešiem 9:16).
No augšminētās rakstu vietas mēs varam izdarīt sekojošus secinājumus:
  • Nav svarīgi, cik ātri tu skriesi vai strādāsi, ja Dievs nebūs tev labvēlīgs, tad tavs darbs būs veltīgs, un tev nebūs īpašu panākumu.
  • Labvēlība ir acīmredzams spilgtas veiksmes noslēpums Dieva Valstībā un mūsu dzīvē.
  • Labvēlība garantē spilgtus panākumus dzīvē. Tā padara tavus ienaidniekus bezspēcīgus un atver tev ceļu uz tavas dzīves virsotni.
Vai vēlaties, lai jūsu darbs nav veltīgs? Vai vēlaties baudīt spilgtus panākumus savā dzīvē un sasniegt tās virsotnes, kuras Dievs jums sagatavojis? Vai vēlaties, lai jūsu ienaidnieki izrādās bezspēcīgi savā cīņā pret jums? Tad jums, kā gaiss, ir nepieciešama Dieva labvēlība. Lūdzu par to, lai no šīs dienas Viņa labvēlība jūsu dzīvē pieaug. Līdz rītdienai! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.