Kālab ir tik svarīgi turēties pie mūžīgās dzīvības? II

Labdien, dārgie draugi! Es sveicu jūs šodien mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Lai Dieva žēlastība pavada jūs visas šīs dienas garumā.Es pateicos Dievam par iespēju dalīties ar jums atklāsmes vārdā, kuru Dievs ir ielicis manā sirdī. Jau vairākas dienas mēs runājam par to, cik svarīgi ir satvert mūžīgo dzīvību. Šodien vēlos turpināt sarunu par šo tēmu.
„Kas mūs šķirs no Kristus mīlestības? Vai ciešanas, izbailes, vajāšanas, bads, plikums, briesmas vai zobens? Gluži, kā ir rakstīts: Tevis dēļ mēs ciešam nāvi augu dienu, mēs tiekam turēti līdzīgi kaujamām avīm. Nē, visās šinīs lietās mēs pārpārim paliekam uzvarētāji Tā spēkā, kas mūs mīlējis. Tāpēc es esmu pārliecināts, ka ne nāve, ne dzīvība, ne eņģeļi, ne varas, ne lietas esošās, ne nākamās, ne spēki, ne augstumi, ne dziļumi, ne cita kāda radīta lieta mūs nevarēs šķirt no Dieva mīlestības, kas atklājusies Kristū Jēzū, mūsu Kungā!” (Romiešiem 8:35-39).
 Šajā Rakstu vietā Pāvils uzskaita tās lietas, kas mūs mēģinās apturēt mūžīgās dzīvības ceļā. Es tās saucu par „šķīrējiem”. Ja attiecībā uz to, lai mēs noturētos uz mūžīgās dzīvības ceļa, nepastāvētu nekādi draudi vai nebūtu nekādu lietu, kas mēģinātu mūs novirzīt no mūžīgās dzīvības ceļa, tad nebūtu nepieciešamības runāt par to, ka mums ir jābūt modriem (jābūt nomodā). Patiesībā ir ienaidnieki, kas mēģinās mūs šķirt no Dieva mīlestības. Mūsu uzdevums ir uzvarēt šos „šķīrējus”, kas stāv uz mūžīgās dzīvības ceļa. Augšminētajā fragmentā no Bībeles mēs redzam, ka šie „šķīrēji” ir izbailes, vajāšanas, bads, kailums, briesmas, zobens utt. Visas šīs lietas pastāvīgi ir sastopamas mūsu dzīves ceļā. Taču Bībele uzsver to, ka mēs esam vairāk kā uzvarētāji. Mēs spējam pārvarēt visas šīs lietas „Tā spēkā, kas mūs mīlējis”. Tas nozīmē, ka mēs ceļā uz mūžīgo dzīvību esam spējīgi pārvarēt jebkuru šķērsli. Šīs spējas mums dod Dievs, Kurš mīl mūs un, ja mēs esam modri, klausām Viņam un paliekam Viņa ceļā, Viņš atbalsta mūs mūsu ceļā.
„Bet Viņam, kas, darbodamies mūsos ar Savu brīnišķo varu, spēj darīt daudz vairāk par visu, ko lūdzam vai saprotam.”(Efeziešiem 3:20).
Bībeles tulkojumā krievu valodā „…..Kas darbodamies mūsos spēkā……”.Saskaņā ar šo Rakstu vietu, pateicoties tam, ka ir Tas, Kurš darbojas mūsos Savā spēkā, – mēs spējam pārvarēt visu. Ja mēs ļaujam šim spēkam darboties mūsos un caur mums, tad ikkatrā laikā un jelkādos apstākļos mēs būsim spējīgi pārvarēt jebkādus šķēršļus: vai tās būtu bēdas vai vajāšanas, vai izbailes vai arī kas cits. Vai pamanījāt, ka šis spēks darbojas mūsos? No kurienes nāks uzvara? No kurienes nāks palīdzība? Palīdzība un uzvara nāks no mūsu iekšienes. Tieši mūsos Dievs ir ielicis Savu spēku, kas nepieciešams šķēršļu pārvarēšanai. Tieši mūsos mīt Dieva svaidījums, un arī Svētais gars dzīvo mūsos.
 ”Jums ir svaidījums no Svētā, un jūs zināt visu. Es esmu jums rakstījis ne tāpēc, ka jūs nezināt patiesību, bet tāpēc, ka jūs to zināt un ka meli nekad nav no patiesības. Kas ir melis, ja ne tas, kas noliedz, ka Jēzus ir Kristus? Tas ir antikrists, kas noliedz Tēvu un Dēlu. Katram, kas noliedz Dēlu, nav Tēva, tam, kas apliecina Dēlu, ir arī Tēvs. Jūsos lai paliek tas, ko esat dzirdējuši no sākuma. Ja jūsos paliks tas, ko esat dzirdējuši no sākuma, tad arī jūs paliksit Dēlā un Tēvā. (1.Jāņa 2:20-24).
 Dieva svaidījums mājo katrā ticīgajā, un mēs varam uzticēties šim svaidījumam. Mēs varam smelties šo spēku no savas iekšienes, – lai saņemtu palīdzību un stātos pretī jebkurai opozīcijai, pārbaudījumam vai vajāšanām. Daudzi ticīgie meklē palīdzību no ārpuses, meklē atbildes uz saviem jautājumiem pie cilvēkiem. Jā, mēs varam meklēt palīdzību arī pie cilvēkiem. Bet lai mēs varētu uzvarēt, mums vispirms ir jāiemācās smelties to palīdzību, kuru mūsos ir ielicis Dievs.Šodien, dārgie draugi, es gribu jums teikt, ka neskatoties uz to, caur kādām problēmām un pārbaudījumiem jums šobrīd nākas iet, kādos apstākļos jūs šobrīd atrodaties, – Dievs garantē, ka neviens un nekas mūs nespēs šķirt no Viņa mīlestības. Tas notiks līdz tam brīdim, kamēr mēs smelsimies Viņa spēku, kuru Dievs ir ielicis mūsos.Sarunu par šo tēmu turpināsim rīt!Esiet svētīti!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.