Ietekmes pārvaldīšana

Ir trīs svarīgas lietas, kas palīdz cilvēkam atstāt pozitīvu ietekmi uz citiem.

1.    Personīgās attiecības ar Dievu.

Lai atstātu pozitīvu ietekmi uz citiem, iesākumā mums ir jāsaņem šī pozitīvā ietekme no Dieva. Dievs ir tīrais avots pozitīvai ietekmei. Tieši tāpēc ir tik svarīgi katru dienu attīstīt attiecības ar Dievu caur lūgšanām, Vārdu, pielūgsmi. Caur attiecībām ar Dievu Viņa klātbūtnē mēs attīrāmies no visa, kas neatbilst Viņa standartiem.

2.    Pieaugšana Dieva žēlastībā.

Dievs pastāvīgi runā uz Saviem bērniem. Bet, vai es pieaugšu Dieva žēlastībā vai nē, – tas ir atkarīgs no tā, cik es būšu paklausīgs tam, ko man saka Dievs. Man katru dienu ir jāpraktizē paklausība Dieva Vārdam. Bībelē ir teikts, ka miesa pretojas garam, miesa nevēlas paklausīt Dievam (Galatiešiem 5:16). Tieši tāpēc mums visiem ir vajadzīga Dieva žēlastība, lai pakļautu savu miesu garam. Bībelē ir teikts: 
1.Pētera 3:3-4 à Jūsu rota lai nav ārišķīgs matu pinums, zelta lietas, kuras sev apliekat, vai tērps, kurā tērpjaties, bet apslēptais sirds cilvēks neiznīcīgs savā lēnajā un klusajā garā – tas ir Dievam dārgs..
Ir svarīgi vienmēr un visās lietās paļauties un uzticēties Tam Kungam, paliekot stipram savā iekšienē un atcerēties, ka Viņu iepriecina ne mūsu āriene, bet pazemīgais un lēnprātīgais gars.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.