Ietekmes pārvaldīšana

3.    Gudrība vārdos un darbos.

Tieši gudrība dod mums spēku un palīdz atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem un notikumiem. Salamans teica:
Salamana pam. 31:26,28 -30 à Viņa ver vaļā savu muti ar gudrību, un mīlīga pamācība ir uz viņas mēles…Viņas dēli pieceļas viņas priekšā un daudzina viņu laimīgu esam; viņas vīrs nāk un teic viņu: “Daudz meitu un jaunavu dzīvo tiklas un tikušas, bet tu pārspēj viņas visas!” Daiļums viļ un skaistums paiet; sieva, kas To Kungu bīstas, ir jāteic un jādaudzina.
Gudrības avots – tā ir bijība Dieva priekšā. Tieši dievbijība mūs pasargā, palīdz runāt un rīkoties gudri, kā arī atnes dievišķu ietekmi. 
Salamana pam. 31:30 à  Daiļums viļ un skaistums paiet; sieva, kas To Kungu bīstas, ir jāteic un jādaudzina.
 Vienmēr atcerieties, ka jums ir ietekme no Dieva, kura jāizmanto, lai darītu labu, lai glābtu cilvēkus, lai celtu un lai darītu to, kas ir tīkami Dievam. Nemanipulējiet ar cilvēkiem, neliekuļojiet un nemelojiet, bet esiet dabiski, nekopējiet nevienu, rūpējieties par savas sirds veselīgu stāvokli, attīstiet savas attiecības ar Dievu, – un tad jūs varēsiet atstāt uz citiem Viņa ietekmi un mainīt situāciju uz labo pusi. Lai Dievs palīdz mums dzīvot gudri un svēti, lai nekļūtu citiem par piedauzības akmeni! Lai mūsu dzīve ir tīkama Dievam un atnes daudz augļu Viņa Valstībai!

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.