Ietekmes pārvaldīšana

Estere iepatikās ķēniņam, iekarodama viņa sirdi un labvēlību.

Viņai to izdevās izdarīt ne ar savu ārējo skaistumu, bet ar pazemīga un lēnprātīga gara skaistumu, ar savu gudrību. Estere uzvedās dabiski, palikdama viņa pati. Mums ir jāseko līdzi savam ārējam izskatam, jābūt kārtīgiem, bet vairāk par to mums ir jārūpējas par savu sirds skaistumu. Iekšējās pasaules skaistums noteikti parādīsies mūsu ārējā skaistumā, padarot mūs vēl skaistākus. Mums nav jākopē šī pasaule, bet vairāk ir jādomā par to, kā mēs varam izpatikt Tam Kungam ar savu dzīvi.Cilvēka ietekmes spēks slēpjas viņa ciešās attiecībās ar To Kungu. Un tas skar visus – gan vīriešus, gan sievietes. Cik dziļas un tuvas būs tavas attiecības ar Dievu, tik spēcīga būs tava ietekme.Estere staigāja Tā Kunga bijībā, viņa bija sieviete, kas lūdzās, staigāja paklausībā un paļāvībā uz To Kungu. Atbildīgā brīdī viņa riskēja ar savu dzīvību, lai glābtu savu tautu. Viņa to darīja, jo paļāvās un uzticējās it visā Tam Kungam. Esteres gudrība slēpās tajā, ka tautai tik grūtā brīdī viņa nekrita panikā, bet lūdza Dievu un zemojās Viņa priekšā, aicinādama uz to arī pārējos.

Šī pasaule ir orientēta uz ārišķīgām lietām, uz formu un nevis uz saturu.

Bet Dieva bērniem ir vairāk jādomā par to, kas piepilda sirdi, kāds ir viņu patiesais saturs, lai izpatiktu Dievam. Jēzus teica farizejiem:
Lūkas 11:39 à Bet Tas Kungs tam sacīja: Tagad jūs, farizeji, šķīstījat kausa un bļodas ārpusi, bet jūsu iekšpuse ir piepildīta ar laupījumu un blēdību.
 Dievu vairāk uztrauc mūsu iekšējais skaistums, jo tieši tad mūsu dzīvē tiek atbrīvotas Dieva svētības. Esteres ietekmes spēks bija tas, ka viņa meklēja to, kas ir tīkami Dievam un kas var Viņam sagādāt godu. 
Esteres 4:16 à Ej, sapulcini visus jūdus, kas atrodas Sūsās, un gavējiet manis dēļ: neēdiet un nedzeriet trīs dienas un naktis; arī es ar savām kalponēm tāpat gavēšu. Un pēc tam es iešu pie ķēniņa, kas gan nav pēc likuma, un, ja es aiziešu bojā, tad aiziešu bojā!”

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.