Īstais vai patiesais prieks – tas ir spēks, kurš palīdz mums virzīties uz mērķi līdz galam

 Sveicu jūs, dārgie, mūsu rubrikas „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam” lasītāji! Pēc varenās Dieva žēlastības mums ik dienu ir dāvāta iespēja barot savu sirdi ar dzīvo Dieva Vārdu. Dievs ir gaisma, un Viņā nav nekādas tumsas! Dieva Vārda gaisma apgaismo mūs un dara mūs gudrākus.Vakar mēs runājām par to, ka Jēzus priecājās piepildīt to mūžīgo mērķi, kura dēļ Viņš atnāca uz zemi. Tieši šī iemesla dēļ, Jēzus varēja priecāties pat tad, kad Viņš cieta. Jēzus mācēja sasaistīt notikumus Savā dzīvē ar mūžīgo mērķi, un Jēzus zināja, kā tas ir saistīts ar Viņa misijas piepildīšanos.Jēzus devās Krustā, zinot to, ka nāve pie Krusta ir Dieva griba priekš Viņa. Tomēr, izņemot Savas sāpes un ciešanas, Jēzus spēja redzēt arī ko vairāk. Aiz Savas Krusta nāves Jēzus ieraudzīja daudz izglābtu un atbrīvotu cilvēku, tālab Viņš ar prieku izcieta pret Viņu vērsto briesmīgo zaimošanu.Īstais vai patiesais prieks – tas ir spēks, kurš palīdz mums virzīties uz mērķi līdz galam, neskatoties ne uz kādiem pārejošiem šķēršļiem.Kāda jēga ir cilvēka dzīvei, ja viņa gājuma beigās viņa prieks pārvērtīsies skumjās.Jēzus sacīja, ka cilvēks var iemantot visu pasauli, un, tai pat laikā, pazaudēt savu dvēseli. 
„Jo ko tas cilvēkam palīdz, ka viņš iemanto visu pasauli un zaudē savu dvēseli? Jeb ko cilvēks var dot par savas dvēseles atpirkšanu?”(Marka 8:36-37).
 Jūsu priekam nav jābūt no tā, ka jūs esat iemantojuši visu pasauli, bet gan no tā, ka ar visu to, ko esat ieguvuši jūs varat darīt varenas lietas Dievam, piepildīt savu aicinājumu un caur to salīdzināt daudzus cilvēkus ar Dievu.Jūsu priekam nav jābūt tikai par to, ka jūs esat saņēmuši dziedināšanu, bet gan par to, ka tagad, dzīvojot veselā miesā, jūs varat daudz vairāk ko izdarīt Dievam. Kāds labums no vesela cilvēka, kurš iznieko savu dzīvi tukšā. Nekāds!Tātad, Jēzus saviem mācekļiem sacīja, ka galvenais nav tas, ka ļaunie gari paklausa, bet gan tas, ka viņu vārdi ir ierakstīti Dzīvības Grāmatā, un tas, ka caur to tiek piepildīta Dieva griba. 
„Tomēr nepriecājieties par to, ka gari jums paklausa, bet priecājieties par to, ka jūsu vārdi ir ierakstīti debesīs.”(Lūkas 10:20).
 Jēzus priecājās, kad mācekļiem atklājās daži Debesu Valstības noslēpumi, jo tas paātrināja Dieva gribas piepildīšanos uz zemes. 
„Un tanī pašā stundā Jēzus kļuva priecīgs Svētajā Garā un sacīja: “Es Tev pateicos, Tēvs, debess un zemes Kungs, ka Tu šīs lietas esi apslēpis gudrajiem un prātīgajiem un atklājis tās bērniem. Tiešām, Tēvs, tāds ir bijis Tavs labais prāts.”(Lūkas 10:21).
 Jēzus priecājas līdz pat šim brīdim, – kad Dieva griba uz zemes piepildās tāpat, kā debesīs.Vai nevēlaties sagādāt Dievam vairāk prieka? Tad ziedojiet sevi tam, lai atrastu un piepildītu Viņa gribu savai dzīvei.Piemēram, jūs varat ziedot savu dzīvi tam, lai darītu visu iespējamo priekš tā, lai pievilktu grēciniekus Debesu Valstībai. Līdz pat šim brīdim debesis priecājas ik reiz, kad uz zemes kaut viens grēcinieks nožēlo grēkus. 
„Es jums saku, tāpat būs lielāks prieks debesīs par vienu grēcinieku, kas atgriežas, nekā par deviņdesmit deviņiem taisniem, kam atgriešanās nav vajadzīga. ……Gluži tāpat, Es jums saku, ir prieks Dieva eņģeļiem par vienu grēcinieku, kas atgriežas.” (Lūkas 15:7,10).
 Ja jūs varat ziedot sevi tam, lai visos iespējamajos veidos pievestu grēciniekus Kristum, tad jūsu dzīve uz zemes būs par avotu pastāvīgai līksmībai debesīs.Rīt mēs turpināsim sarunu par šo tēmu.Esiet svētīti!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.