Stājieties pretī velnam, un viņš bēgs no jums, bet neaizmirstiet, ka jūsu vara stāties pretī velnam atnāk pēc jūsu paklausības Dievam

Sveicināti, dārgie draugi! Šodien mēs pabeigsim izskatīt tēmu par izrāvienu. Mēs atmaskosim velnu, atklājot visus iemeslus, kuri atņem mums izrāvienu, un novērsīsim šos iemeslus savā dzīvē, lai dzīvotu un baudītu vislabāko, ko mums sagatavojis Dievs..Vēl viens iemesls, kāpēc nenotiek izrāviens cilvēka dzīvē, ir tas, ka velns liek šķēršļus mūsu brīnumam.Jēzus teica:
 «Zaglis nāk vienīgi, lai zagtu, nokautu un nomaitātu. Es esmu nācis, lai tiem būtu dzīvība un pārpilnība.» (Jņ.10: 10).
Lai gan šajā rakstu vietā, vairāk iet runa par viltus skolotājiem, nekā par velnu, bet mēs zinām, ka tieši velns ir jebkuras  viltus mācības avots un iedvesmotājs. Patiesība atnes brīvību, patiesība apgaismo un uzmundrina, tomēr velns ir melu tēvs, un viņš alkst, lai mēs būtu savu apstākļu vergi, lai mēs staigātu tumsā un nezināšanā.  Velns nav ieinteresēts, lai mēs virzītos uz priekšu, tāpēc viņš cenšas visādi kavēt mūsu izrāvienu. Bet, paldies Dievam, ka tā vēl nav visa patiesība. Patiesības pilnība ir tajā, ka Jēzus ir nācis, lai mums būtu dzīvība un dzīvības pārpilnība. Pateicoties tam, ka Jēzus ir atnācis, mēs varam stāties pretī velnam (zaglim),un viņš bēgs no mums.
«Esiet skaidrā prātā, esiet modrīgi! Jūsu pretinieks velns staigā apkārt kā lauva rūkdams un meklē, ko tas varētu aprīt. 9 Tam turieties pretī stipri ticībā, zinādami, ka tās pašas ciešanas ir uzliktas jūsu brāļiem pasaulē.» (1Pēt.5:8-9).
Bībele saka, ka mēs varēsim veiksmīgi stāties pretī velnam Svētā Gara spēkā. Kad mēs pieņemam Jēzu, kā Kungu un Glābēju, un pakļaujamies Dievam, tad mums ir pieeja Dievišķajam spēkam, kurš piespiež velnu bēgt no mums, ja vien mēs stājamies viņam pretī.
«Tad nu padodieties Dievam, stājieties pretim velnam, un viņš bēgs no jums» (Jēk..4: 7).
Dieva vārds mums šodien tāds: stājieties pretī velnam, un viņš bēgs no jums, bet neaizmirstiet, ka jūsu vara stāties pretī velnam atnāk pēc jūsu paklausības Dievam.Jāatzīmē, ka nepietiek vienkārši ar paklausību Dievam savā dzīvē. Dievam paklausīgiem cilvēkiem ir jāmāk stāties pretī velnam un viņa darbiem, lai piedzīvotu izrāvienu.Dārgie lasītāji, Dievs vēlās dot jums izrāvienu, bet vai to vēlaties jūs? Ja jūs sakāt – jā, tad kādā veidā jūs pierādiet Dievam, ka jūs vēlēšanās ir nopietna?Noņemiet visus šķēršļus, kuri var nostāties ceļā uz jūsu izrāvienu, un ar šodienu sāciet baudīt Dievišķo iejaukšanos katrā jūsu dzīves sfērā.. Es lūdzu, lai kopā ar Dāvidu jūs pārliecināti varētu teikt:
 «Tiešām, labums un žēlastība mani pavadīs visu manu mūžu, un es palikšu Tā Kunga namā vienumēr. » (Ps.23:6).
Lai tas Kungs jūs svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.