Izmaiņas vienmēr dzimst lūgšanās! III

Labdien, mūsu rubrikas „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam” lasītāji! Lai Dievs jūs svētī un pasargā no visa ļauna šai dienā!Jau vairākas dienas mēs runājām ar jums par to, ka jebkuram brīnumam, kuru cilvēks vēlas piedzīvot savā dzīvē, ir jābūt paša cilvēka veidotam. Tam, lai Dievs varētu veikt pārdabisku brīnumu cilvēka dzīvē, cilvēkam vajag ielikt vai uzcelt dabīgo platformu šīm brīnumam. Kad tu savieno savu sarūgtinājumu ar lūgšanām uz Dievu, brīnums noteikti notiks, un tev būs uzticami un neapstrīdami pierādījumi par Dieva brīnumu un Viņa pārdabisko iejaukšanos.Mēs ar jums runājām par Annas dzīvi, kura savos apstākļos, kuri praktiski izskatījās bezcerīgi, sauca uz Dievu un turpināja gaidīt savu brīnumu. Tie cilvēki, kuri redzēja Annu, domāja, ka viņa ir piedzērusies. Bet tas bija izmisums, kas savienots ar lūgšanu un uzticēšanos Dievam.Kāds bija Annas lūgšanu rezultāts?Rezultāts vai atbilde uz Annas lūgšanu nelika sevi ilgi gaidīt. Jau pēc gada viņa savās rokās turēja neapstrīdamu pierādījumu tam, ka Dievs iejaucas cilvēciskajās lietās.
„ Un pēc kāda laika Anna kļuva grūta un dzemdēja dēlu, un nosauca viņu vārdā Samuēls, jo viņa sacīja: “Es to esmu izlūgusies no Tā Kunga.” Un, kad viņas vīrs Elkana ar visu savu dzimtu nogāja kalnā, lai nestu Tam Kungam savu gadskārtējo kaujamo upuri un savu solījuma upuri, tad Anna negāja līdzi, bet sacīja savam vīram: “Kad puisītis būs atšķirts no krūts, tad es viņu uzvedīšu augšā, lai viņš parādās Tā Kunga priekšā un lai viņš tur paliek uz mūžu.” (1.Samuēla 1:20-22).
Lūgšanu laikā Anna deva solījumu Dievam, ka tad, ja Dievs dos viņai dēlu, viņa novēlēs zēnu kalpošanai Dievam.Ja mēs esam gatavi atdot Dievam to, ar ko Viņš mūs ir svētījis, tad brīnumi mūsu dzīvē nebeigsies. Ja mūsu sirdis lips klāt ne pie Dieva svētībām, bet pie Paša Dieva, tad Dievs nevarēs mums nepievērst Savu uzmanību.Pēc tam, kad Anna bija atšķīrusi savu puisēnu no krūts, viņa atgriezās Šīlo ar pierādījumu tam, ka Dievs ir uzticams.
„Un, kad viņa bija to atšķīrusi, viņa veda to sev līdzi, arī trīs vēršus un ēfu miltu, un vienu ādas trauku ar vīnu, un noveda uz Šīlo Tā Kunga namā; bet puisēns bija vēl jauns. Tad tie nokāva vērsi un pieveda zēnu pie Ēļa. Un viņa sacīja: “Mans kungs, tik tiešām, ka tava dvēsele dzīvo, mans kungs! Es esmu tā pati sieva, kas šeit pie tevis stāvēja, lūgdama To Kungu. Es lūdzu pēc šī zēna, un Tas Kungs man to ir devis, ko es esmu no Viņa lūgusi.”(1.Samuēla 1:24-27).
Mēs aplūkojām situāciju, kurā atradās Anna, un ieraudzījām, ko Anna darīja šajā situācijā, kā viņa rīkojās, un ar ko Dievs apbalvoja viņas paļāvību un pastāvību.Ja tu rīkosies tādā pat veidā, tad arī tu varēsi veidot savus uzticamos un neapstrīdamos pierādījumus.Nesēdi un negaidi vairs, lai tev nenāktos pazust šai dzīvē un tērēt savu laiku velti. Sāc veidot savu pierādījumu, un lai tava dzīve piepildās ar brīnumiem no Dieva!Lai Dievs tevi bagātīgi svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.