Ko tu dari ar savu talantu? III

Es sveicinu jūs šajā brīnišķīgajā dienā, kuru Dievs radījis priekš jums! Neviens un nekas nevar šķirt mūs no Dieva mīlestības un gādības! Šodien Dievs dāvā mums vēl vienu iespēju smelties gudrību no Viņa Vārda. Viņa Vārds ir dzīvs un darbojas! Viņa Vārds vēl joprojām glābj, dziedina, dara gudrākus un dod dzīvei virzienu. Aiz Dieva Vārda stāv Pats Dievs!Mēs runājam, par to, cik svarīga ir Dieva Valstības celtniecība un kā mēs varam izmantot savus talantus Valstības labā.Mums pastāvīgi sev ir jāatgādina par to, ka šī pasaule nav mūsu mājas, lai cik pievilcīga tā arī mums neliktos. Mūsu sirdij pastāvīgi ir jādomā par To Kurš ir augstumos.
„Savas domas vērsiet uz augšu, ne uz zemes lietām.” (Kolos.3:2).
Taču tu nevari pēkšņi pārslēgties un sākt domāt par To Kurš ir augšā-tas ir process. Tas ir atkarīgs no tā kā tu dzīvo. Tāpēc Jēzus saka mums, lai mēs ieguldam sevi un savu mantu Dieva Valstībā, jo tur kur būs tava manta, tur būs arī tava sirds. Ja tu pastāvīgi domā par to, kā tu vari piedalīties Debesu Valstības celtniecībā-tu ieguldi tajā savas finanses, laiku, centību un pūles-tad tur arī būs tava sirds. Tas ir likums: tava sirds būs tur, kur atradīsies tava manta.Bet ja tavi dārgumi neatrodas Dieva Valstībā, tad tu vari pat atrasties draudzē, bet tavas domas un tava sirds būs citur. Kā panākt to, lai tava sirds būtu iemīlējusies Jēzū un Viņa Valstībā? Tas ir sasniedzams, kad tu ieguldi sevi un savus dārgumus vai mantu Dieva Valstībā.Ko tu dari ar savu talantu?
„Tas tāpat kā ar cilvēku, kas aizceļodams saaicināja savus kalpus un nodeva tiem savu mantu,  un vienam viņš deva piecus talentus, otram divus un trešam vienu, katram pēc viņa spējām, un pats tūdaļ aizceļoja.” (Mt.25:14-15).
Šajā Rakstu Vietā mēs varam redzēt dažas domas. Katram no mums ir kaut kas, ir kāds talants vai talanti. Un tas ir pilnīgi visiem, bet cilvēkiem ir vērojama dažāda attieksme pret šiem talantiem.
„Tūlīt nogāja tas, kas bija dabūjis piecus talentus, darbojās ar tiem un sapelnīja vēl piecus.  Tā arī tas, kas bija dabūjis divus, sapelnīja vēl divus klāt.  Bet tas, kas bija dabūjis vienu, aizgāja un ieraka to zemē un tā paslēpa sava kunga naudu.„” (Mt.25:16-18).
Šī līdzība mums demonstrē 2 cilvēku kategorijas, kuras dzīvo gan šajā pasaulē, gan arī Dieva Valstībā. Visiem ir talanti, ir kaut kas, ar ko var sākt kalpot Dievam un ieguldīt sevi Dieva Valstībā. Ir cilvēki, kuri ļoti nopietni attiecās pret tiem talantiem, kurus Dievs viņiem ir dāvājis. Bet ir arī tādi cilvēki, kuriem ir noniecinoša attieksme pret šiem talantiem. Viens cilvēks domā par to, kā vairot savu talantu, kā laist to apgrozībā, kā attīstīties, lai nestu lielākus un lielākus augļus Tam Kungam, bet cits domā par pavisam citām lietām un viņam nav laika attīstīt un izmantot šo talantu Dieva Valstības labā un tāpēc viņš aprok šo talantu.Pie kādas cilvēku kategorijas esi pieskaitāms tu? Ar ko tu šodien esi aizņemts? No tā būs atkarīga visa tava dzīve, kā arī tas, kur tu pavadīsi mūžību. Iedali šodien laiku tam, lai pārskatītu savu dzīvi un saprastu, kam tu tērē savu laiku, kam tu tērē savas spējas.Rīt mēs sīkāk parunāsim par to, kāpēc tas ir tik ļoti svarīgi.Līdz rītam!Ar Dieva mieru!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.