Grēku nožēlas gudrība

Lai vairojās žēlastība un miers, dārgie, mūsu slejas «Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam», lasītāji!Lūk, jau vairākas dienas mēs runājam par grēku nožēlas gudrību, par savu grēku nožēlas privilēģijām. Vakar mēs runājām par to, ka ir vairākas priekšrocības, ja cilvēks dzīvo un nožēlo grēkus. Cilvēks top svēts, kad viņam tiek atlaisti pārkāpumi un grēki apklāti. Tāpat mēs vakar runājām par to, ka, ja cilvēks nožēlo savus grēkus un neapslēpj tos, tas atnes veselību visai viņa miesai. Šodien vēlētos, lai mēs paskatītos, kas notiek ar mums, ja mēs nenožēlojam savus grēkus, tāpat arī, kādas ir priekšrocības, ja mēs izvēlamies grēku nožēlas ceļu.
« Tava roka smagi gūlās uz mani dienām un naktīm. Mans spēks izkalta kā zeme vasaras bulā. Tad es atzinos Tev savos grēkos un neapslēpu savas vainas. Es sacīju: “Es izsūdzēšu Tam Kungam savus pārkāpumus!” Un Tu piedevi man manu grēka vainu. »(Ps.32:4-5).
Ja mēs nenožēlojam savus grēkus Dieva priekšā, tas ietekmē mūsu svētības. Augstāk minētajā rakstu vietā teikts, ka « Tava roka smagi gūlās uz mani dienām un naktīm ..» Tā Kunga rokas smagums – tā nav svētību zīme, bet gan lāsta pazīme. Nenožēlota dzīve atņem mums iespēju virzīties uz priekšu jebkurā mūsu dzīves sfērā. Nenožēlotā dzīvē aiziet vai iztvaiko svaigums un spēks, un tā vietā atnāk sausums. Svaigums – ir svētību pazīme, bet sausums – lāstu pazīme. Lai uzplauktu un iegūtu bagātības, Bībele apgalvo, ka mums ir vajadzīgs spēks un svaigums. (5 Moz.8: 18). Grēku nožēlas trūkums atņem cilvēkam šo spēku. Karaļa Jēkaba angļu valodas tulkojumā teikts, ka „mans mitrums pārvērtās vasaras sausumā”. Mitrums ir nepieciešams, lai viss varētu augt un vairoties. Iestājoties sausumam, atnāk bads un nabadzība. Tātad grēku nenožēlošana novedīs pie bada, nabadzības un atņems cilvēkam svētības. Tomēr, kad mēs atklājam savus grēkus Dieva priekšā, Viņš noņems no mums vainu par mūsu grēku, un no mums tiks noņemts Dieva rokas smagums. Ja mēs neizsūdzam savus grēkus, tas kļūst vienlīdzīgs tam, ka mēs ejam pret Dievu. Ja mēs neizsūdzam grēkus Dieva priekšā, mēs neizpatīkam Viņam. Nenožēloti grēki agri vai vēlu novedīs cilvēku nabadzībā, ne tikai garīgajā līmenī, bet arī citos līmeņos, visās dzīves sfērās. Ja cilvēks nenožēlo grēkus, viņš iet pret Dievu, un tādam cilvēkam nekas neizdosies.
«Kas noliedz savu ļauno darbu, tam tas neizdodas, bet, kas tajā atzīstas un turpmāk tā vairs nedara, tas izpelnīsies žēlastību.»(Sal.pam. 28:13).
Tas, kurš nenožēlo savus grēkus, nebūs veiksmīgs,- un tas ir likums. Katram no mums ir svarīgi saprast to, cik ļoti svarīgi un vajadzīgi priekš mums pašiem ir, neapslēpt savus grēkus un ļaunos darbus Dieva priekšā. Lai Dievs jūs svētī! Turpināsim rīt.Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.