Garīgo likumu nezināšana – ir viens no pasaules ciešanu avotiem

Labdien, dārgie draugi! Es jūs šodien visus sveicinu rubrikā – „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Lai Dieva žēlastība jūs pavada šajā dienā. Es pateicos Dievam par iespēju dalīties ar jums atklāsmes vārdā, kuru Dievs ir ielicis manā sirdī.Jau vairāku dienu garumā, mēs runājam par nezināšanas negatīvajām sekām. Kā arī, mēs runājām par to, ka katram no mums ir atbildība, piepildīt savu prātu ar Dieva Vārdu un noderīgu informāciju.Ēbreji, kuri bija dievbijīgi, noraidīja bezmaksas taisnības dāvanu, kuru Dievs viņiem piedāvāja Jēzū Kristū tāpēc, ka viņi bija bez izpratnes, nezinoši, kaut arī bija dedzīgi Dievā. Mēs runājām, ka ir labi būt greizsirdīgam un dedzīgam Dievā, bet greizsirdība un dedzīgums bez zināšanām, atnes daudzas bēdas un zaudējumus. 
„Brāļi, mana sirds vēlēšanās un mans Dieva lūgums par viņiem ir, lai viņi tiktu izglābti.  Jo es dodu viņiem liecību, ka viņi deg par Dievu, bet bez izpratnes.  Jo, aplam saprazdami Dieva taisnību, viņi centušies celt savējo un Dieva taisnībai nav pakļāvušies.  Jo bauslības gals ir Kristus; Viņā iegūst taisnību ikviens, kas tic.„ (Romiešiem10:1-4).
 Daudzi cilvēki šodien saka, ka mīl Dievu un tic Viņam, bet tajā pašā laikā neizprot un nepakļaujas Dieva taisnībai, dzīvojot paštaisnībā. Pēc tam, kad viņu dzīvē atnāk problēmas un bēdas, viņi vaino Dievu netaisnībā.Garīgo likumu nezināšana – ir viens no pasaules ciešanu avotiem.Un tā, mēs redzam, ka:
  • Nezināšana – ir zināšanu, redzējuma un gaismas trūkums.
  • Nezināšana – ir cilvēka personīgā izvēle.
  • Nezināšana – tas ir tas, ka atdala cilvēku no Dieva dzīvības un nodrošinājuma.
  • Nezināšana – ir tā, kura rada miesas kārību, bet miesas kārība, savukārt, rada grēku, bet pēc tam seko nāve.
  • Nezināšana – ir tā, kas noved pie iznīcības un traģēdijām.
Kā jau mēs agrāk minējām, ka vēl bez personīgajiem grēkiem, pasaules sāpes un ciešanas, pastiprina citu cilvēku grēki.Sāpīgi ir tad, kad tu ciet sava grēka dēļ, bet vēl sāpīgāk ir tad, kad tu ciet dēļ tā, ka kāds cits ir pārkāpis dabiskos likumus. Piemēram, dēļ dažu cilvēku bezatbildības (iereibuša autovadītāja, neuzmanīga tehniskā operatora) iet bojā nevainīgi cilvēki.Ieraugot cilvēku, kurš bija neredzīgs kopš dzimšanas, Jēzus Kristus mācekļi, uzreiz jautāja Jēzum, kurš ir grēkojis – šis aklais vai viņa vecāki. 
„Un, garām ejot, Viņš ieraudzīja cilvēku, kas no dzimšanas bija neredzīgs.  Viņa mācekļi Viņam jautāja: “Rabi, kas ir grēkojis, viņš pats vai viņa vecāki, ka viņš neredzīgs piedzimis?” (Jāņa 9:1-3).
 Aklums no dzimšanas – tā nav svētība un tā avots nav meklējams Dievā, Kurš mīl, Kurš atdeva Sevi nāvē, lai mums būtu dzīve ar pārpilnību. Zinot to, mācekļi nevarēja saprast no kurienes, tad ir radies šis aklums, un viņi nonāca pie secinājuma, ka iespējams, tas ir noticis paša cilvēka grēku dēļ vai arī tāpēc, ka viņa vecāki darīja kādas nelikumības.Mācekļi zināja, ka jebkurām cilvēka ciešanām ir savas saknes, vai nu tās ir meklējamas paša cilvēka grēkos vai citu cilvēku grēkos, piemēram – vecāku grēkos.Daudzi bērni šodien cieš dēļ savu vecāku grēkiem. Daudzi bērni dzimst slimi, dēļ tā dzīvesveida, kādā ir dzīvojuši viņu vecāki. Cilvēki cieš, ne tikai dēļ saviem grēkiem, bet arī dēļ citu cilvēku grēkiem.Tomēr, Jēzus izmantoja šo iespēju, lai atvērtu mācekļu acis uz to, ka vēl bez grēka, ir arī citi iemesli, dēļ kuriem cilvēki cieš.Par to mēs parunāsim rīt!Lai jums bagātīgās Dieva svētības!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.