Izmainīts cilvēks – tas ir cilvēks ar pareiziem un tīriem motīviem

Labdien, dārgie draugi!Slava Dievam par šo brīnišķīgo dienu, kuru Dievs mums ir dāvājis! Paldies Dievam par vēl vienu iespēju piepildīties ar Viņa dzīvo vārdu!Mēs ar jums runājām par to, ka Dievs vēlas, lai mums nebūtu tikai ārēja svētbijība, bet arī spēks, kas apstiprina vai apliecina šo svētbijību. Vēl mēs runājām par to, ka spēks, kas apliecina svētbijību, ir svētuma spēks.Mēs esam aicināti līdzināties Kristum – dzīvojot svētumā un mīlestībā.Uzmanīgi aplūkosim vienu pantu no Bībeles: 
„Mūsu Kungu Jēzu Kristu, kas ar Savu augšāmcelšanos no mirušiem Svētajā Garā atklājies kā Dieva Dēls spēkā.” (Romiešiem1:4).
 Jēzus atklājās mums kā Dieva Dēls pārdabiskā spēkā un svētuma spēkā. Jēzus demonstrēja pārdabisku Dievišķo spēku. Šis spēks pierādīja savu pārākumu pār jebkuru citu spēku caur Jēzus Kristus augšāmcelšanos no mirušiem.Bez tam, Jēzus dzīvē izpaudās svētuma gars. Jēzus negrēkoja un neviens neko nevarēja Viņam pārmest. Šie divi fakti apstiprina to, ka Jēzus patiešām ir Dieva Dēls.Viss apslēptais, agrāk vai vēlāk kļūs acīmredzams. Viss, ko cilvēks slēpa, agri vai vēlu nāks gaismā, un tas var notikt tādā brīdī, kad cilvēks to vismazāk gaida. Labāk nedzīvot liekulīgi, bet tiekties uz svētu dzīvi Dieva priekšā, un tad mums nebūs kauns skatīties cilvēkiem acīs un tuvoties Dievam.Un tātad – Dievs aicina mūs uz pārmaiņām! Pārmaiņas un izaugsme – tas ir process, tālab mēs atzīstam, ka vēl neesam pilnīgi. Es rakstu šos ikdienas vēstījumus jums ne tāpēc, ka jau esmu sasniedzis pilnību. Tieši otrādi, es apzinos, ka vēl neesmu pilnīgs. To zinu ne tikai es, to zina Dievs, to zina arī mani tuvinieki – sieva, bērni, draugi un cilvēki no manas komandas. Bet, slava Dievam par to, ka tad, kad mēs sekojam Jēzum, Dievs pakāpeniski maina un pilnveido mūs. Izaugsmei ir sava dinamika, tāpēc, cilvēks, kurš pieaug, nestāv uz vietas, bet iet tālāk par to vietu, kur viņš atradās vakar. Tāds cilvēks mainās, ļaujot Dieva spēkam un Dieva vārda patiesībai atjaunot viņa prātu. Cilvēks, kurš pieaug vairs nedomā tā, kā viņš domāja agrāk, jo, sekojot Jēzum, viņš tagad redz gaismu un staigā šai gaismā, un ne tumsā.Kad tev tuvs cilvēks var apstiprināt to, ka tu esi mainījies, tad tavā dzīvē patiesi ir notikušas izmaiņas. Ja par izmaiņām tevī runā vien cilvēki, kuri tevi slikti pazīst, tad esi uzmanīgs un neapkrāp sevi. Publikas priekšā cilvēkam ir tieksme demonstrēt sevi no labākās puses. Savukārt mājās, mēs visi esam patiesi. Tāpēc, līdz brīdim, kamēr tavi mājinieki nesaka to, ka tu esi kļuvis par citu cilvēku, diez vai var apgalvot, ka tu jau esi mainījies.Tātad, bez ārējas svētbijības, mēs varam piedzīvot un baudīt svētbijības spēku. Ļausim Dievam mainīt mūs. Jo Dievs ne vien var to izdarīt, bet Viņš vēlas to un dod mums spēku mainīties!Esi Jēzus māceklis! Disciplinē sevi tajā, lai sekotu Jēzum. Ļauj Dieva vārdam attīrīt tavus motīvus.Izmainīts cilvēks – tas ir cilvēks ar pareiziem un tīriem motīviem. Izmainīts cilvēks kalpo cilvēkiem tāpēc, ka mīl tos, un ne tāpēc, ka meklē kādu labumu sev. Man ir tik skumji, kad es satiekos ar cilvēkiem, kuri kalpo, jo viņiem tas ir izdevīgi. Cilvēku, kuram ir tādi motīvi būs grūti mainīt. Jūda Iskariots, kurš nodeva Jēzu, bija tieši tāds cilvēks. Trīs ar pusi gadus Jūda Iskariots atradās līdzās Jēzum, bet tas viņu nekā neizmainīja, jo viņam bija netīri motīvi. Jūda Iskariots bija sudrabu mīlošs un skops cilvēks. Jēzus uzticēja viņam Savas kalpošanas finansiālo pusi, tālab tam bija pieeja naudai un ziedojumiem, kas domāti Jēzus kalpošanai. Sākumā Jūda Iskariots sāka zagt naudu no kases, bet galu galā nodeva arī savu Skolotāju. 
„Bet viens no Viņa mācekļiem, Jūda Iskariots, kas vēlāk Viņu nodeva, sacīja: “Kāpēc šī svaidāmā eļļa nav pārdota par trīs simti sudraba gabaliem un nauda nodota nabagiem?” Bet to viņš sacīja nevis tāpēc, ka viņam rūpēja nabagi, bet tāpēc, ka viņš bija zaglis un, maku turēdams, piesavinājās iemaksas”.(Jāņa 12:4-6).
 
„Tad viens no divpadsmit, saukts Jūda Iskariots, nogāja pie augstajiem priesteriem un sacīja: “Ko jūs man dosit, es jums Viņu nodošu?” Un viņi iedeva tam trīsdesmit sudraba gabalus. Un no tā laika tas meklēja izdevīgu brīdi, lai Viņu nodotu.(Mateja 26: 14-16).
 Jūdas netīrie motīvi un viņa mīlestība uz naudu galu galā pazudināja viņu.Ja tava attieksme pret naudu nemainīsies, tas var tevi pazudināt. Ļauj Dievam mainīt tevi un attīrīt tavus motīvus, lai tu varētu iet pa ceļu, kas ved uz dzīvību, un ne uz nāvi! Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.