Izturieties ar cieņu pret Dieva Vārdu! IV

Labdien, dārgie draugi!Es pateicos Dievam par jums un jūsu slāpēm pēc Dieva Vārda.Ceru, ka šis ikdienas vārds, kurā es dalos ar jums, iedvesmo jūs un palīdz jums, staigājot ar Dievu. Tā ir mana lūgšana un mana vēlēšanās par katru, kurš ienāk mūsu mājas lapā un ieskatās slejā «Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam».Šodien vēlos turpināt runāt par Dieva Vārda svarīgumu.Mēs lasījām, ka Dievs runāja caur Mozu par to, ka Dieva Vārds – tā ir mūsu dzīvība. Tāpat mēs runājām par to, ka mūsu attieksme pret Dieva Vārdu var vai nu pagarināt, vai arī saīsināt mūsu dzīvi. Lasot Jēzus Kristus stāstītās līdzības, mēs redzējām, ka mūsu attieksme pret Dieva Vārdu nosaka mūsu pamatu izturību, mūsu dzīves un visa, ko mēs savā dzīvē ceļam, noturību. Vakar mēs runājām arī par to, ka Dieva Vārds ir spējīgs mūsu vilšanās pārvērst priekā, bankrotu – pārpilnībā. Visu to mēs redzējām, apskatot Pētera dzīves piemēru.Es vēlos, lai mēs šodien vēlreiz palūkotos uz Rakstu vietu, kurā tiek runāts par Pēteri un to, kā viņš bija gatavs padoties tāpēc vien, ka viņam nekas neizdevās.
«Un, beidzis runāt, Viņš sacīja uz Sīmani: «Dodies uz augšu un izmet savus tīklus.» Un Sīmanis atbildēja un Viņam sacīja: «Meistar, mēs cauru nakti esam strādājuši un nenieka neesam dabūjuši; bet uz Tavu vārdu es gribu tīklu izmest.» Un, to darījuši, tie saņēma lielu pulku zivju, tā, ka viņu tīkls plīsa. Un tie meta ar roku saviem biedriem otrā laivā, lai nāktu palīgā vilkt. Un tie nāca un piepildīja abas laivas pilnas, tā, ka tās tikko negrima»  (Lūkas, 5:4-7).
Vai jums patiktu, ja svētību būtu tik daudz, ka jūs nespētu tikt galā ar tām? Kā mums sasniegt tādu līmenī savā dzīvē?Stāstā par Pēteri mēs redzam, ka tieši Dieva Vārds padarīja to iespējamu.
  1. pantā teikts: «..to darījuši…». Runa ir par to, ka Pēteris un viņa biedri precīzi izpildīja Jēzus teikto. Tātad par spīti jebkādai loģikai, par spīti profesionālajām iemaņām, par spīti savām izjūtām Pēteris un viņa biedri paklausīja Jēzum un izdarīja to, ko Jēzus viņiem teica.
Lūk, kas notiks mūsu dzīvē, kad mēs pareizi izturēsimies pret Dieva Vārdu, – šis Vārds paaugstinās un atbrīvos mūs, Vārds parādīs mums virzienu.Jau agrāk esmu teicis, ka Jēzus ienāk mūsu situācijās caur Dieva Vārdu. Jēzus teica, ka Vārds, kuru Viņš saka, ir gars un dzīvība. Tātad, kad mēs pieņemam Viņa Vārdu, tas mums atnes dzīvību. Dieva Vārds rāda mums konkrētu un skaidru virzienu. Jēzus teica Pēterim: «…dodies uz augšu un izmet savus tīklus». Tas bija konkrēts norādījums, konkrēts virziens, konkrēta instrukcija, kas bija jāizpilda.Un vēl, Dieva Vārds piepilda mūs ar iekšēju spēku. Cilvēks, kurš jau bija vīlies, kuram bija nolaidušās rokas un bija zudusi vēlēšanās kaut ko darīt, kurš praktiski bija padevies un tāpēc bija sācis mazgāt tīklus, pēkšņi izmainījās, un viņam radās spēks, lai darītu to, ko viņš nespēja izdarīt agrāk. Tas notika ar Pēteri pēc tam, kad viņš saņēma Vārdu no Dieva.Bez tam Dieva Vārds piepilda mūs ar uzdrīkstēšanos. Dieva Vārds iedvesmo mūs un ienes mūsu dzīvē drosmi, mudinot mūs uzsākt to, ko nebijām spējīgi darīt agrāk. Dieva Vārds ienes mūsu dzīvē drošsirdību.Dievs ne tikai saka Savu Vārdu, bet Viņš pats iet mums pa priekšu, lai piepildītu to, ko Viņš ir teicis. Kad Pēteris paklausīja, Pats Dievs apstiprināja Savu Vārdu, un Pēteris noķēra milzum daudz zivju.Šodien Dievs vēlas jums teikt, dārgie draugi, lai jūs Dieva Vārdu nepieņemat kā kaut ko, kas ir pats par sevi saprotams. Izturēsimies pret Vārdu kā pret pērli, kā pret dārgumu, kā pret dzīvību, tāpēc ka Dieva Vārds patiesi ir mūsu dzīvība. Es esmu pārliecināts, ka Vārds darīs jūs bagātus.Lai Dievs dara jūs bagātus šodien!Ar Dieva mieru!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.