Priecājies tai Kungā!

Dārgie draugi! Šo dienu radījis Tas Kungs! Priecāsimies un līksmosim! Šodien es gribētu runāt ar jums par to, cik svarīgi ir kalpot Dievam ar prieku, un par prieku vispār.Bībeles tulkojumā krievu valodā ir teikts, ka
 „labprātīgu devēju Dievs mīl” (2. Korintiešiem, 9:7).
Bībeles tulkojumā latviešu valodā turpat ir teikts, ka ”priecīgu devēju Dievs mīl”. Dievs mīl nevis vienkārši izpildītājus, bet gan priecīgus devējus. Mums ir svarīgi ne tikai kalpot Dievam, bet darīt to ar prieku.Bībele apgalvo, ka grūtsirdība un depresija izkaltē mūsu kaulus jeb atnes slimības.
„Priecīga sirds dziedina vainas, bet sagrauzts gars izkaltē kaulus.”(Sālamana pamācības, 17:22).
Grūtsirdība iznīcina cilvēku. Tāpēc Dievs vēlas, lai prieks ieņem svarīgu lomu mūsu dzīvē un mūsu kalpošanā Dievam.
„Kalpojiet Tam Kungam ar prieku, nāciet Viņa vaiga priekšā ar gavilēm!”(Psalmi, 100:2)
Dievs vēlas, lai kalpojam Viņam ar prieku, jo Dievs zina, ka bez prieka mēs zaudējam ne tikai savu veselību, bet arī svaidījumu.To mēs varam ieraudzīt pravieša Samuēla dzīvē. Bībelē teikts, ka pēc tam, kad Sauls atkāpās no Tā Kunga, Samuēls ilgstoši skuma par to. To redzot, Dievs teica Samuēlam:
„Un Tas Kungs sacīja uz Samuēlu: “Cik ilgi tu būsi noskumis par Saulu, ka Es esmu to atmetis, lai viņš vairs ilgāk nebūtu ķēniņš pār Israēlu? Pildi savu ragu ar eļļu un sataisies ceļam. Es tevi sūtīšu pie Isaja, šī bētlemieša, jo no viņa dēliem Es esmu izraudzījis Sev ķēniņu.”(1.Samuēla, 16:1).
Mēs redzam, ka, Samuēlam ilgu laiku skumstot par Saulu, viņa rags iztukšojās un tajā vairs nebija eļļas. Un Dievs teica, lai tas pārtrauc skumt. Dievs teica, ka pienācis laiks mainīt savu noskaņojumu, pienācis laiks piepildīt savu ragu ar eļļu, lai svaidītu Dāvidu Saula vietā par ķēniņu. Kad atnāk skumjas, svaidījums samazinās vai arī izzūd pilnībā. Tad, kad atnāk prieks, kopā ar to atnāk arī svaidījums.Lai tavs rags nekad nekļūst tukšs, lai tas piepildās ar Dieva svētību eļļu, svaigu eļļu no Tā Kunga. Bet ir kāds nosacījums, lai tava eļļa nemazinātos un nebeigtos, – un tas ir prieks. Prieks tajā Kungā – tas ir mūsu spēks un stiprinājums. Dieva vārds tev šodien skan šādi: priecājies tai Kungā!Lai Dievs tevi svētī! Dieva mierā! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.