Māka izšķirt Dieva balsi palīdz mums būt efektīviem kalpošanā Dievam

 Sveicinu jūs, dārgie draugi! Es priecājos, ka man ir iespēja no jauna dalīties ar jums ar Dieva Vārda dārgo gudrību.Dievs teica Jozuam:
“Lai tava mute nepamet šo bauslības grāmatu, bet apdomā dienām un naktīm, ka tu vari turēt un darīt visu, kas tur ir rakstīts, tad tavi ceļi tev labi izdosies un tad tev laimēsies.” (Jozua 1:8).
 Jau vairākas nedēļas mēs runājam ar jums par to, cik svarīgi ir iemācīties atpazīt un saklausīt Dieva balsi. Uzskaitīsim vēlreiz, kāds tad ir mērķis Dieva balss dzirdēšanai un kāpēc Dievs runā uz mums. 
  1. Dievs vēlās dāvāt mums atklāsmi par Sevi Pašu.
 
  1. Dievs vēlās atklāt mums mūsu likteni.
 
  1. Runājot uz mums, Dievs vēlās sagatavot mūs grūtām dzīves situācijām un kaujām.
 
  1. Dievs vēlās atbalstīt mūs un dāvāt mums pārliecību par to, ka Viņa klātbūtne vienmēr ir ar mums.
 
  1. Caur Svētā Gara balsi Dievs vēlās virzīt mūs kritiskās situācijās.
 
  1. Dievs vēlās stiprināt mūsu ticību.
 
  1. Dievs vēlās runāt uz mums, lai dāvātu mums izeju no bīstamām situācijām. Caur Svētā Gara balsi Dievs vēlās mums dāvāt Savu apsardzību un drošību.
 
  1. Dievs runā, lai mēs izbēgtu no Dieva tiesas.
 Šodien mēs runāsim par to, ka māka izšķirt Dieva balsi palīdz mums būt efektīviem kalpošanā Dievam .Ja mēs esam iemācījušies dzirdēt Svētā Gara balsi, tad mēs būsim efektīvi Jēzus Kristus liecinieki.Mēs esam aicināti darīt Jēzus darbus. 
“Patiesi, patiesi Es jums saku: kas Man tic, tas arī tos darbus darīs, ko Es daru, un vēl lielākus par tiem darīs, jo es noeimu pie Tēva. “ (Jāņa 14:12).
 
Bet Jēzus teica, ka Viņš neko nedarīja, kamēr neredzēja Tēvu darām un kamēr nedzirdēja no Viņa. 
“Tad Jēzus turpināja: “Patiesi, patiesi Es jums saku: Dēls no Sevis neko nevar darīt, ja Viņš neredz Tēvu to darām. Jo, ko Tas dara, to arī Dēls dara tāpat, Es no Sevis nespēju darīt nekā. Kā Es dzirdu, tā Es spriežu, un Mans spriedums ir taisns, jo Es nemeklēju Savu gribu, bet Tā gribu, kas Mani ir sūtījis. “ (Jāņa 5:19,30).
  
 
“Ko Es pie Tēva esmu redzējis, to Es runāju; arī jūs darāt, ko esat dzirdējuši no sava tēva.”(Jāņa 8:38).
 Spējas redzēt, dzirdēt un saprast Dieva sirdi — tas ir iemesls Jēzus efektīvajai kalpošanai šeit uz zemes. Sekojoši, lai mēs būtu veiksmīgi un efektīvi kalpošanā Dievam, mums nepieciešams līdzināties Jēzum. Pravietojot par Jēzu, Jesaja teica:
“Dievs Tas Kungs man ir devis gudru mēli, ka es ar savu uzrunu protu stiprināt nogurušos; Viņš uzmodina mani ik rītu, Viņš ierosina manas ausis, lai es uzmanīgi klausītos kā māceklis. Tas Kungs atvēra man ausis, un es neatteicos un neatkāpos. Savu muguru es pagriezu tiem, kas mani sita, un savu vaigu tiem, kas raustīja un plēsa manu bārdu. Savu vaigu es neapslēpu paļām un spļāvieniem. Bet Dievs Tas Kungs man palīdz, tādēļ es nenokļuvu kaunā, tādēļ es apcietināju savu seju kā akmeni, jo es zināju, ka nepalikšu kaunā. Tiešām, tuvu man ir Viņš, kas mani attaisno. Kas tiesāsies ar mani? Lai nāk, mēs stāsimies kopā tiesas priekšā! Kas grib apšaubīt manas tiesības? Lai viņš panāk šurp! Redzi, Dievs Tas Kungs man palīdz; kas atzīs mani par vainīgu? Tiešām, tie visi sadils un sabirzīs kā drēbe, kodes viņus sagrauzīs. “ (Jesaja 50:4-9).
 
Tu nevarēsi būt efektīvs Dieva liecinieks, ja tu nepazīsti Svētā Gara balsi. Gudrs cilvēks runā gudrus vārdus. Kad mēs dzirdam Svētā Gara balsi, mēs pieslēdzamies Dieva gudrībai, kura padara mūs efektīvus visās mūsu dzīves sfērās. Saskaņā ar augstākminēto Rakstu vietu, mēs redzam, ka māka dzirdēt no Dieva dāvā cilvēkam ne tikai gudru mēli, bet dara arī cilvēku pārliecinātu un drosmīgu. Dievs ir ar tevi! Un Viņš vēlās redzēt tevi stipro un gudro cilvēku rindās! Viņa gudrība paaugstina un atrod izeju jebkurā situācijā! Turpināsim par to runāt rīt! Ar Dieva mieru Mācītājs Rufus Adžiboije!

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.