Lūgšana maina ticīgos un dara tos par drosmīgiem lieciniekiem!

Esiet sveicināti, dārgie draugi! Žēlastība jums un miers no Dieva Tēva un mūsu Kunga Jēzus Kristus! Vakar mēs runājām par to, ka katrs ticīgs cilvēks šai pasaulē ir Dieva liecinieks un Dieva sūtnis vai vēstnieks. Labā vēsts jāsludina ne tikai tiem, kuri pēc sava aicinājuma ir evaņģēlisti, bet ikvienam atdzimušam kristietim. Jā, evaņģēlistiem, iespējams, šai jautājumā veiksies labāk, bet tam nevajadzētu mūs apturēt. Dievs katram no jums uztic jūsu ietekmes zonu vai jūsu pasauli. Iespējams, jūs būsiet tie, kuri vienkārši atvedīs cilvēkus pie evaņģēlista, kurš, savukārt, atklās šim cilvēkam glābšanas Evaņģēlija būtību. Galvenais, lai jūs šai jautājumā kaut ko darītu. Jūs varat vismaz lūgt par konkrētiem neglābtiem cilvēkiem, līdz viņi atdzimst glābšanai Debesu Valstībā. 
„Mani bērni, par kuriem es no jauna ciešu radību sāpes, līdz, kamēr Kristus izveidotos jūsos;”(Galatiešiem 4:19).
 Pāvils šeit runā par to, ka viņš cieta radību sāpes, lai ticīgi cilvēki varētu atvest citus cilvēkus Dieva Valstībā. Radību sāpes – tā ir aizlūgšana. Pāvils lūdzās tāpēc, ka vēlējās, lai cilvēki ne tikai atdzimtu no augšienes, bet lai viņos izveidotos Kristus. Esmu sapratis kādu lietu – ja mēs būsim nopietni attiecībā pret to, lai liecinātu konkrētiem cilvēkiem un neatlaidīgi lūgtos par viņiem (ievērojiet, neatlaidīgi vai pastāvīgi lūgtos), tādā gadījumā šie cilvēki jūsu lūgšanu rezultātā noteikti izglābsies, pat ja šo cilvēku glābšanai Dievs izmantos citus cilvēkus. Vai jums ir saraksts ar neticīgiem cilvēkiem (radiniekiem, draugiem, kolēģiem utt.), par kuriem jūs neatlaidīgi un pastāvīgi lūdzaties? Ja jums šāda saraksta nav, es iesaku jums to uzrakstīt, – ja jūs patiesi cilvēku glābšanā vēlaties nest augļus Dievam. Pāvila dzīve ir acīmredzama liecība tam, ko spēj paveikt tāda lūgšana. Bībele runā par to, ka pastāvēja laiks, kad Pāvils bija Tā Kunga ceļa spilgts pretinieks. Un bija grūti stādīties priekšā, ka tāds cilvēks kā Pāvils kaut kad varētu nožēlot grēkus. Bībele saka, ka viņš šņāca dusmas un naidu pret pirmo apustulisko draudzi. Pat pirms savas grēku nožēlas Pāvils bija naida un dusmu pilns uz draudzi. Bet draudze pastiprināti un neatlaidīgi lūdza par Pāvilu. Un šī lūgšana bija tik spēcīga, ka, lai apturētu Pāvilu, atnāca Pats Jēzus, sakot, ka Pāvils vairs nevar pretoties Dievam. Pats Jēzus pateica Pāvilam to, ka tagad viņš liecinās par Dievu. 
„ Bet Sauls, vēl draudus un nāvi šņākdams pret Tā Kunga mācekļiem, gāja pie augstā priestera un lūdza no tā vēstules sinagogām Damaskā, lai, atradis kādus šīs mācības sekotājus, vīrus vai sievas, tos saistītus vestu uz Jeruzālemi. Bet, viņam ejot, notika, ka, tuvojoties Damaskai, piepeši viņu apspīdēja gaisma no debesīm, un, pie zemes nokritis, viņš dzirdēja balsi, kas viņam teica: “Saul, Saul, kāpēc tu Mani vajā?” Viņš jautāja: “Kas Tu esi, Kungs?” Bet Viņš atbildēja: “Es esmu Jēzus, ko tu vajā; celies un ej pilsētā, un tev pateiks, kas tev jādara.” (Ap. darbi 9:1-6).
 Lūgšana darbojas! Lūgšana maina ticīgos un dara tos par drosmīgiem lieciniekiem! Lūgšana atbrīvo darītājus, kuri novāc cilvēku dvēseļu ražu, – lai neviens neaizietu bojā! Lūgšana izkausē neticīgo sirdis un apgaismo to cilvēku prātus, kuru saprāts ir sātana un grēka aptumšots. Pārbaudīsim, vai tā ir patiesība vai nē. Pārbaudīsim Dieva vārdu un apsolījumus. Pārliecināsimies, vai tas darbosies mūsu dzīvē vai nē! Dievs neuzlūko cilvēka vaigu! Viņš ir labs pret ikvienu, kurš paļaujas uz Viņu. Lai Dievs nostiprina tevi un dod tev drosmi liecināt par Viņu tiem cilvēkiem, kurus Viņš sūta tavā ceļā! Līdz rītam! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.