Kad jūs Dievam sakāt „Jā!”, tad arī apstākļi jums sacīs: „Jā, kungs!”

Sveicu katru lasītāju šai brīnišķīgajā dienā, kuru radījis Dievs! Lai Dievs šai dienā dāvā jums gudrības un atklāsmes garu par Viņa Vārdu, kurš ir dzīvs un darbīgs! Vakar mēs redzējām to, kā ziedošanās Dievam un savam aicinājumam, Esteres dzīvē atnesa glābšanu visai ebreju tautai. Esterei nācās maksāt ļoti augstu cenu, bet tas, ko varēja paveikt Dievs, pateicoties viņas paklausībai un spējai ziedoties, bija kas nesalīdzināmi vairāk. Esterei vajadzēja izvēlēties, kādam likumam paklausīt – zemes ķēniņa likumam vai Dievišķā mērķa likumam, apstākļu likumam vai arī dzīvības gara likumam. Estere nomira sev un savām vēlmēm, viņa nolika sevi paklausībā augstākajam likumam – Dievišķā mērķa un uzdevuma likumam.   Saprotiet pareizi, es neaicinu jūs sacelties pret valsts varu. Es zinu, ka katra vara ir no Dieva, un Dievs aicina katru dvēseli pakļauties augstākajai varai.
„Ikviens lai ir paklausīgs varām, kas valda. Jo nav valsts varas, kā vien no Dieva, un tās, kas ir, ir Dieva ieceltas. Tātad tas, kas pretojas valsts varai, saceļas pret Dieva iestādījumu. Bet tie, kas saceļas pret to, paši sev sagādā sodu.” (Romiešiem 13:1-2).
Tomēr tad, kad esošie dzīves likumi traucē tam, kas ir Dieva noteikts, ir vajadzīgi cilvēki, kuri gatavi nomirt sev, uzvarēt savas bailes un Dieva gudrībā mainīt lietu kārtību. Tieši to arī izdarīja Estere. Viņa bija gatava riskēt ar savu dzīvību un pārvarēt jebkuras bailes, viņa bija gatava pat nomirt, jo zināja, ka tas ir tas, uz ko dotajā brīdī Dievs viņu aicinājis. Līdzko Estere to saprata, viņa atlika malā visus attaisnojumus un, lai piepildītu savu aicinājumu, sāka meklēt gudrību pie Dieva. Dievs dāvāja viņai gudrību, ar kuras palīdzību Estere varēja nostiprināt Dieva gribu un piepildīt savu aicinājumu. Estere gavēja pati un aicināja citus gavēt līdz ar viņu un par viņu, un pēc tam Dievs dāvāja viņai ķēniņa labvēlību. Kad jūs Dievam sakāt „Jā!”, tad arī apstākļi jums sacīs: „Jā, kungs!” Pateikt Dievam „Jā!” – tas ne vienmēr ir viegli, tas prasīs to, lai jūs atsakāties no personīgās gribas. Bet, svarīgi ir zināt, ka balva par to būs krietni lielāka, kā pati cena. Kur, attiecībā pret savu Dievišķo mērķi uz zemes, šodien atrodaties jūs? Vai jūs zināt, kāpēc jūs vēl joprojām atrodaties dzīvo vidū? Vai esat gatavi nomirt sev, vai arī joprojām esat pilni patmīlības? Vai jūs joprojām esat baiļu un šīs pasaules valstības likumu saistīti tādā mērā, ka nevarat sevi pakļaut Dieva aicinājumam? Vai jums ir laiks tam, lai kalpotu Dievam, vai arī jūs esat pārāk aizņemti ar citām lietām, kuras jums ir krietni svarīgākas? Kamēr vēl ir laiks, kamēr vēl ir diena, atbildiet uz šiem jautājumiem, jo iestāsies nakts, kad jau vairs neviens neko nevarēs izdarīt. Ļoti bieži cilvēki piepilda sevi ar dažādiem sātana meliem, kuri dara viņu dzīves neefektīvas un traucē viņiem piepildīt savu aicinājumu. Tikai patiesība atbrīvo cilvēku. Tālab, pieņemiet patiesību un stāviet šai patiesībā, lai varētu pastāvēt brīvībā, kuru Dievs jums dāvājis Kristū.   Lai Dievs jūs svētī! Līdz rītam! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.