Kāda ir balva par uzticamu kalpošanu Dieva Valstībā

Dārgie, draugi! Laipni lūdzam mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”!Es ceru, ka jūs baudāt šo ikdienas atbalstu no Dieva Vārda. Šodien, es gribu akcentēt mūsu uzmanību uz to, kāda ir balva par uzticamu kalpošanu Dieva Valstībā.Viena no balvām, kuru saņem tie, kasi ir ziedojušies kalpošanai Dieva Valstībai, ir uzplaukums. Bībele saka, ka Dievs ir Tas, Kas atmaksā visiem tiem, kuri centīgi Viņu meklē (Ebrejiem 11: 6). Arī Jēzus ir teicis, ka tas, kurš visupirms meklē Dieva Valstību un Viņa taisnību, tiks apbalvots ar visu nepieciešamo, kas vajadzīgs dzīvei.Mūsu Dievs – ir Dievs, Kurš redz slepenībā un Kurš apbalvo acīmredzamā veidā, tādā, ka citi, to noteikti pamanīs. Dievs nekad neaizmirsīs jūsu darbu un mīlestību, ko parādāt Viņa Vārdā ar to, ka kalpojat svētajiem (Ebrejiem 6: 10).Ja, jūs sāksiet nodarboties ar Dieva biznesu vai darbiem, tad Viņš nodarbosies ar jūsu darbiem. Viņa bizness, kā jūs jau saprotiet, – ir meklēt un glābt pazudušos ( Mateja ev. 18: 11); tas ir, izplatīt Viņa Valstības vērtības un ietekmi pa visu pasauli ( Mateja ev. 28: 19-20).Mums ir izdevīgi nolikt Dievu un Viņa biznesu par pirmo prioritāti savā dzīvē, tāpēc, ka tas ir viens no drošākajiem ceļiem uz veiksmīgu dzīvi.Uzplaukums, veiksme Dieva Valstībā – tas nav tikai smaga darba, plānošanas, stratēģijas un lūgšanu rezultāts. Uzplaukums – tā arī ir balva par kalpošanu Dieva Valstībā.Dievs ir apsolījis, ka Viņš parādīs atšķirību starp tiem, kas kalpo Viņam un tiem, kas nekalpo.
„Bet tie, kas bīstas Dieva, savā starpā mierina cits citu: “Tas Kungs visu dzird un ievēro, un Viņa priekšā ir rakstīta piemiņas grāmata tiem, kas to Kungu bīstas un domā par Viņa Vārdu. Tai dienā,” saka Tas Kungs Cebaots, “ko Es izraudzīšu, viņiem būs būt Manam īpašumam, un Es viņus saudzēšu, kā vīrs saudzē savu dēlu, kas viņam kalpo. Un jums savukārt būs jāredz, kāda ir starpība starp taisno un bezdievīgo un starp to, kas Dievam kalpo, un to, kas Viņam nekalpo.” (Maleahija 3:16-18).
Ja, jūs vēlaties, lai jūsu dzīve būtu veiksmīga, tad lūdzu atrodiet šodien laiku tam, lai izanalizētu savu dzīvi un pārbaudītu savu ziedošanos kalpošanai Dieva Valstībā. Pacentieties pārdomāt par sekojošiem fragmentiem no Svētajiem Rakstiem: Otrā Mozus 23: 25-26; Ebrejiem 6: 10; 11: 6; Mateja 6: 4; 6: 33.Atcerieties, ka
„neviena nav, kas atstājis namu vai brāļus, vai māsas, vai māti, vai tēvu, vai bērnus, vai tīrumus Manis un evaņģēlija dēļ, kas nedabūtu simtkārtīgi jau šinī laikā namus un brāļus, un māsas, un mātes, un bērnus, un tīrumus, kaut arī ar vajāšanām, un nākošā laikā mūžīgu dzīvību”(Маrka ev.10:29-30).
Tas Kungs, lai svētī jūs un jūsu maizi tādā mērā, kādā jūs turpināsiet Viņam kalpot no visa sava spēka!Līdz rītdienai! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.