Sātans kā traģēdiju iemesls

Sveicinu, jūs dārgie draugi! Miers un žēlastība no mūsu Kunga Jēzus Kristus!Jau vairākas dienas mēs sīkāk runājām par to, ka mūsu pašu grēki un citu cilvēku grēki ir galvenais traģēdiju iemesls, kas norisinās sabiedrībā. Tāpat mēs arī runājām, ka grēku nožēla un taisna dzīve saskaņā ar Dieva vārdu atnes dziedināšanu, svētību un uzplaukumu.Šodien es vēlētos parunāt par tēmu: „Sātans kā traģēdiju iemesls”.Mēs jau runājām, ka sātans ir vēl viens cilvēku ciešanu avots. Bībele sātanu sauc par «šīs pasaules dievu», kā arī par mūsu pretinieku.  
 Esiet skaidrā prātā, esiet modrīgi! Jūsu pretinieks velns staigā apkārt kā lauva rūkdams un meklē, ko tas varētu aprīt.  Tam turieties pretī stipri ticībā, zinādami, ka tās pašas ciešanas ir uzliktas jūsu brāļiem pasaulē. …”(1.Pēt. 5:8-9).
 Iespējams, kādam no jums radīsies jautājums par to, kāpēc sātans valda pār šo zemi un nevis Dievs? Atbilde uz šo jautājumu ir sekojoša: Dievs ir uzticējis šīs zemes pārvaldi cilvēkiem līdz zināmam laikam, un Viņš nevar atcelt to līdz nozīmētajam laikam.  
“ jūs, kuri esat svētīti Tam Kungam, kas radījis debesis un zemi!  Debesu debesis pieder Tam Kungam, bet zemi Viņš deva cilvēku bērniem. ”(Ps.115: 15-16).
 Dievs, kas radījis debesis un zemi, svētījis cilvēkus, kas dzīvo uz šīs zemes un nodevis viņiem šo zemi pārvaldīšanai. Pēc tam cilvēkam, kas staigā Dieva varas pakļautībā, bija jāpārvalda šī zeme. Bet diemžēl, cilvēks pats atdeva sātanam zemes pārvaldi. Tāpēc sātans varēja atklātā tekstā par to teikt Jēzum, kārdinot Viņu tuksnesī.  
„Tad velns Viņu uzveda kalnā un vienā acumirklī rādīja Tam visas pasaules valstis.  6 Un velns Viņam sacīja: “Es Tev došu visu šo varas pilnību un šo godību, jo tā man nodota, un, kam es gribu, tam es to varu dot.  Ja Tu nu mani pielūgsi, tad viss tas būs Tavs.” ” (Lk. 4:5-7).
 Vai jūs pamanījāt, ka sātans kārdinot Jēzu, teica Viņam, ka visas pasaules valstis un to pārvalde nodota viņam. Kurš nodeva viņam (sātanam) to visu?Dievs? Nē! To izdarīja Ādams un Ieva, nepaklausot Dievam.  
 Vai nezināt, ka tam, kam jūs sevi nododat par paklausīgiem kalpiem, jums arī kā kalpiem jāklausa, vai nu grēkam uz nāvi, vai paklausībai Dievam – uz taisnību. ” (Rom.6:16).
 Mēs kļūstam par vergiem tam, kam mēs paklausam. Ādamam un Ievai bija izvēle. Bet tā kā viņi atdeva sevi grēka un nāves verdzībā, tāpēc nāve (sātans) sāka valdīt pār cilvēkiem un visu, kas tiem bija uzticēts. Pats cilvēks ar savu izvēli nolika sātanu par dievu, tāpēc arī sātans kontrolē cilvēku dzīves, ģimenes, valstis un pilsētas. Sātans ir speciālists trijos virzienos – nozagt, nokaut un nogalināt. 
“Zaglis nāk vienīgi, lai zagtu, nokautu un nomaitātu. Es esmu nācis, lai tiem būtu dzīvība un pārpilnība. ” (Jāņa 10:10).
 Sātans ir zaglis, un lai kā viņš arī nemaskētos, viņa zemes pārvaldīšanas augļi ir acīm redzami – tā ir nāve, nabadzība, asaras, bēdas un traģēdijas. Lūk, kāpēc Bībele mūs aicina lūgties tā: „…lai nāk Tava valstība kā debesīs, tā arī virs zemes…”Ja cilvēks lūgs Dievam par to, tad uz zemes nonāks Dieva gribas pilnība. Debesīs, kur piepildās pilnīga Dieva griba, nav asaru, nav nabadzības, nav naida, nav slimību, nav nāves.Turpināsim sarunu par šo tēmu rīt!Lai Dievs jūs svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.