Kāda ir atskaitīšanās cena un nosacījumi

Labdien, dārgie draugi!Slava Dievam par šo brīnišķīgo dienu, kuru Dievs mums ir dāvājis! Paldies Dievam par vēl vienu iespēju piepildīties ar dzīvo vārdu no Viņa!Vakar mēs runājām par to, kā atskaitīšanās princips darbojās Pāvila dzīvē. Mēs runājām par to, ka Pāvila dzīvē bija cilvēki, kuru priekšā viņš atskaitījās par to, ko viņš mācīja un kā kalpoja. Pāvils atskaitījās garīgajai varai, tāpēc Dievs varēja varenā veidā darboties un virzīties viņa dzīvē.Saņēmis sadraudzības laikā ar To Kungu atklāsmes, kuras Pāvils pēc tam mācīja, viņš tik un tā gāja uz Jeruzālemi, lai atskaitītos. Par to mēs varam lasīt Apustuļu darbu grāmatā. 
„ Bet, kad Dievam, kas mani no mātes miesām izredzējis un Savā žēlastībā aicinājis, labpatika Savu Dēlu manī atklāt, lai es prieka vēsti par Viņu nestu pagāniem, tad es tūdaļ negriezos pēc padoma pie miesas un asinīm, nedz nogāju uz Jeruzālemi pie tiem, kas priekš manis bija apustuļi, bet aizgāju uz Arābiju un atkal atgriezos atpakaļ Damaskā. Tad, trīs gadus vēlāk, es nogāju uz Jeruzālemi iepazīties ar Kēfu (Pēteri) un paliku pie viņa piecpadsmit dienas. Kādu citu apustuli es netiku redzējis, bet tikai Jēkabu, Tā Kunga brāli. ”. (Gal.1:15-19).
 Un tā, Pāvils nodemonstrēja ar savu dzīvi atskaitīšanās nozīmi, kas nav atkarīga no taviem garīgajiem sasniegumiem. Pāvils atskaitījās Antiohijas draudzes priekšā un galvenā apustuļa priekšā Jeruzālemē.Kurš no jums vēlās, lai Dievs jūs izmaina? Ja tu neatrodies varas pakļautībā, vai arī tu nevienam neatskaities savā dzīvē, tad tu nevarēsi sasniegt zināmas izmaiņas savā dzīvē. Bez tam, tu zaudē tās svētības, kuras Dievs ir paredzējis tev tieši caur atskaitīšanos.Šodien parunāsim par to, kāda ir atskaitīšanās cena un nosacījumi.Lai kļūtu par cilvēku, kurš ir gatavs atskaitīties, ir jāmaksā zināma cena. Efektīvai atskaitīšanās sistēmai ir zināmi nosacījumi. Ja tu patiešām vēlies kļūt par cilvēku, kurš ir gatavs atskaitīties, tad tev ir jāņem vērā sekojoši nosacījumi:Atskaitīšanās prasa spējas un vēlēšanos mācīties .Obligāts nosacījums cilvēkam, kurš vēlās atskaitīties ir vēlēšanās mācīties, kas ietver sevī māku pieņemt norādīšanu uz tavām kļūdām, labošanu un pamācību. Bībele runā par to, ka mums ir jābūt čakliem uz klausīšanos un kūtriem uz runāšanu. 
„Zinait, mani mīļie brāļi: lai ikviens cilvēks ir čakls klausīties, kūtrs runāt, kūtrs ” . (Jēk 1:19).
 Tas kā reiz ir tieši vietā pie atskaitīšanās sistēmas.Pie tā ir pieskaitāma arī mūsu spēja atzīties savās kļūdās. Mums ir jāiemācās vairāk klausīties un mazāk runāt, atbildēt vai reaģēt. Cilvēku, kurš pieradis atskaitīties, ir vieglāk pārtraukt vai apturēt sarunas laikā, kad tas ir nepieciešams.Atskaitīšanās arī pieprasa atklātību.Cilvēkam, kurš atskaitās ir jābūt pieejamam un atklātam. Nav iespējams atskaitīties un vienlaicīgi noslēgties sevī. Cilvēks, kurš atskaitās ir caurspīdīgs kā stikls savā rīcībā un vārdos. Daudzi cilvēki baidās būt atklāti, tāpēc ka domā, ka ja citi zinās visu par viņiem, viņi kļūs mazi šo cilvēku acīs. Tu vari būt liels un varens cilvēku acīs un tajā pašā laikā palikt savās problēmās. Taču pats briesmīgākais ir tas, ka agrāk vai vēlāk viss kļūs zināms, un ne tikai šiem cilvēkiem, no kuriem tu slēpies, bet daudz plašākam cilvēku lokam. Tāpēc labāk ir pakļauties šai atskaitīšanās sistēmai, kurā mēs varam būt atklāti un tādā veidā, pasargāt sevi no negaidītas krišanas.Es saprotu, ka mēs nevaram būt atvērti visiem cilvēkiem. Pastāv cilvēku kategorija, kuriem mēs nevaram atvērties. Tā ir problēma, kura vēl joprojām diemžēl pastāv draudzē. Es nevēlos kavēties pie tā, bet pateikšu tikai sekojošo: ja tu bīsties Dievu, tad tev nav tiesību stāstīt citiem tā cilvēka noslēpumu, kurš tev to ir uzticējis, bez viņa piekrišanas. Konfidencialitātes pārkāpšana ir viens no veidiem, ar kura palīdzību sātans satriec draudzi. Tieši tamdēļ daudzi cilvēki ir aizvērti un nevienam vairs neuzticas. Neļausim šīm lietām izplatīties mūsu vidū, jo tā rīkojas sātans. Neesi par citu cilvēku noslēpumu un problēmu izplatītāju, kurus tev ir uzticējuši, bet nes tos Dieva priekšā un lūdz par šiem cilvēkiem.Ja mēs būsim aizvērti cits cita priekšā, tad mēs nevarēsim palīdzēt viens otram. Apsoli Dievam, ka ja tu uzzināsi par otra cilvēka vājībām un problēmām, tu par to nepļāpāsi tālāk un neizplatīsi apkārt, bet tu darīsi visu iespējamo, lai palīdzētu šim cilvēkam piecelties kājās. Tur kur nav baiļu, neuzticēšanās un atstumtības, tur vienmēr būs atklātība un attiecības un tieši tur būs Dievs!Bagātīgas Jums Dieva svētības!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.