Dievs meklē mūsu lūpu augli

Žēlastība jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus!Es sveicinu jūs mūsu rubrikā” Ik dienas vārds garīgajam stiprinājumam!”Mēs runājām ar jums par to, ka Dievs vēlas redzēt mūsos gara augli, kurš ietver sevī: mīlestību, prieku, mieru, pacietību, laipnību, labprātību, uzticamību, lēnprātību un atturību. Dievs vēlas mūsos redzēt pārveidotu raksturu un atjaunotu prātu. Tādēļ Dievs sūtīja mums Svēto Garu, lai Tas palīdzētu. Un tādā mērā kādā mēs pakļaujamies Svētajam Garam, Kurš ir mūsos, mūsos formējas Kristus raksturs.Nākamais auglis ko Dievs vēlas redzēt mūsu dzīvē ir – mūsu mutes auglis.Šis auglis ir tikpat svarīgs, kā augļi, par kuriem mēs runājām iepriekš.Bībelē ir teikts:
” 15 Nesīsim tad caur Viņu slavas upuri Dievam vienumēr, tas ir, lūpu augli, kas Viņa Vārdu slavē.(Ēbr.13:15)
Dievs runā, lai caur Jēzu mēs nemitīgi pienestu lūpu augli, slavējot Viņa vārdu. Dievs meklē mūsu lūpu augli. Tas ko mēs runājam vainu var pienest slavu Dievam, pagodinot Viņa Vārdu vai arī – nē.Lai pienestu lūpu augli, kas patīkams Dievam, ļoti svarīgi ir sekot līdzi tam, kā mēs izmantojam savu muti. Kad mēs iemācīsimies runāt tieši to pašu ko Dievs runā, tad tas būs Dievam patīkams auglis. Kad mēs iemācīsimies pastāvīgi slavēt Dievu un pateikties Viņam par visu, bet ne zūdīties un žēloties, tad mēs varēsim pienest patīkamu lūpu augli Dievam. Kad mēs iemācīsimies runāt vārdus, kas nes mieru, prieku un mīlestību, bet ne naidu un šķelšanos, tad Dievs būs pagodināts caur mūsu muti.Mūsu lūpu auglis ne tikai ir patīkams Dievam, bet arī pats cilvēks piesātinās no savas mutes augļiem.
20 Vīram tiek atmaksāts saskaņā ar to, kā viņa mute runājusi, un viņš tiek paēdināts ar viņa lūpu iegūtiem augļiem. (Sal.pam.18:20)
Visu ko mēs runājam, nes augļus, kas ietekmē ne tikai mūs, bet arī mums apkārt esošos cilvēkus.
4 Vārdi īsta vīra mutē ir kā dziļi ūdeņi, un gudrības avots ir kā plata un strauja upe. (Sāl. Pam.18:4)
15 Ja arī zelta un pērļu ir daudz pasaulē, tad sapratīgas lūpas ir cildenākais dārgakmens. (Sāl.pam.20:15)
2 Gudra cilvēka mēle padara viņa mācību mīļu, bet ģeķu mute izverd ģeķību. (Sal.pam.15:2)
Ko tu runā katru dienu? Kas ir tas, ko tu nožēlo laiku pa laikam? Vai tu pievērs uzmanību tam, kas izskan no tavas mutes katru dienu? Viss tas liecina par augli, kas slavina Dievu vai arī lādē Viņa Vārdu.
11 Caur tiklo ļaužu svētību pilsēta tiek paaugstināta, bet bezdievīgo runu dēļ tā tiek sagrauta. (Sal.pam.11:11)
Dievs vēlās, lai taisnais celtu un svētītu ar savu muti. Bet mēdz būt arī tā, ka daudzi cilvēki ar savu muti lādē un grauj. Tu vainu svētī ar savu muti, vai – grauj. Nav nekā pa vidu! Padomā, kā tu lieto savu muti?
18 Kas paradis neapdomīgi runāt, nereti iedur kā ar zobenu, bet zinīga cilvēka valoda ir kā dziedinātājas zāles. (Sal.pam.12:18)
Vai tava mute dziedina, vai arī iedur kā ar zobenu? Dievs vēlas dzirdēt pateicību un slavu no mūsu mutes, ne viss pastāvīgu neapmierinātību, zūdīšanos un žēlošanos.
15 Pielūkojiet, lai neviens nevienam neatmaksā ļaunu ar ļaunu, bet aizvien dzenieties pēc tā, kas labs, gan paši savā starpā, gan pret citiem. 16 Esiet priecīgi vienumēr, 17 lūdziet bez mitēšanās Dievu. 18 Par visu esiet pateicīgi! Jo tāda ir Dieva griba Kristū Jēzū attiecībā uz jums. 19 Neapslāpējiet Garu, (1.Tes. 5:15-19)
Ar nepareizu dzīvesveidu mēs apslāpējam Svētā Gara darbību mūsu dzīvē. Kad mēs nenesam augļus Dievam, tad Svētais Gars apslāpējas, tāpēc ka mēs nedodam Viņam iespēju izpaust Savu gudrību un spēku caur mums.Mūsu mutei ir jāslavina Dievs! Mums nav jāatmaksā ļaunumam ar ļaunu, bet vienmēr meklēt labo priekš visiem un vienmēr priecāties.Labvēlīgs mūsu lūpu auglis parādās tajā, ka mēs nemitīgi lūdzamies un par visu pateicamies, svētījam Dievu un cilvēkus. Ja mūsu dzīvē būs šie augļi, tad Svētais Gars varēs mūsos pilnveidot Savu darbu, pārveidojot mūs Jēzus Kristus līdzībā.Lai Dievs bagātīgi svētī katru vienu no jums!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.