Kā mēs varam kalpot Dievam?

Labdien, draugi! Lūk, vēl viena jauna brīnišķīga diena, kuru radījis Tas Kungs. Pavadīsim šo dienu maksimāli efektīvi un kvalitatīvi, lai tā nestu labumu Tam Kungam, sev un mūsu tuvākajiem. Lai Visuvarenā Dieva labestība un žēlastība pavada mūs visas šīs dienas garumā! Es vēlos turpināt sarunu par kalpošanu Dievam. Vārds, ar kuru vēlos dalīties ar jums, būs jautājuma formā, uz kuru mēs atbildēsim kopā. Jautājums ir šāds: kā mēs varam kalpot Dievam?Mēs kalpojam Dievam, kalpojot Viņa vārdā citiem cilvēkiem. Kalpot Dievam, faktiski nozīmē kalpot citiem cilvēkiem Tā Kunga Vārdā, kā Dieva pārstāvjiem uz zemes. Tas nozīmē darīt labu citiem, piepildot viņu garīgās, emocionālās, intelektuālās, fiziskās vai materiālās vajadzības, tādā veidā visupirms apliecinot mīlestību Dievam. Atcerieties par to, ka jūsu mīlestība pret Dievu atspoguļojas jūsu attieksmē pret tuvāko, tieši tāpat kā jūsu vienaldzība pret Dievu. Tas viss ietekmē jūsu attieksmi pret tuvāko.
„Ja tu grēko, ko tu ar to tieši Viņam nodari? Un, ja tu pavairo savu pārkāpumu skaitu, kādu zaudējumu tad tu ar to sagādā Viņam? Un, ja tu esi taisns, kas Viņam no tā tiek? Jeb vai Viņš saņem sev kaut ko tavas rokas dāvinātu? Tikai cilvēkam, kāds tu esi, var ko nozīmēt tavs ļaunums, un tikai tev, cilvēka bērnam, tavs taisnīgums var būt par svētību. “ (Ījaba 35: 6-8).
Šī Rakstu vieta skaidri apliecina, ka lielā mērā, no mūsu attiecībām ar Dievu, vai nu tās ir vai nav, cilvēki, kas ir ap mums vai nu tiks svētīti, vai cietīs.Viss, ko mēs domājam, ka atdodam Dievam, patiesībā tas atnes labumu cilvēkiem šeit uz zemes. Mūsu kalpošana Dievam ir kalpošana cilvēkiem, kas radīti pēc Dieva tēla un līdzības.Mateja evaņģēlijā Jēzus teica 25:40:
 „…Tad Ķēniņš tiem atbildēs un sacīs: patiesi Es jums saku: ko jūs esat darījuši vienam no šiem Maniem vismazākajiem brāļiem, to jūs esat Man darījuši.”
To ko mēs darām citiem, saņem Jēzus, it kā mēs to darītu Viņam.
Reiz Jēzus jautāja Pēterim, vai tas Viņu mīl, uz ko Pēteris atbildēja “Jā!”. Tad Jēzus Pēterim sacīja:  “Tad gani Manas avis!” (Jāņa 21:16).
Tas mums runā par to, ka ja mēs mīlam un kalpojam Dievam, tad tas mūs mudinās kalpot citiem cilvēkiem Viņa Vārdā.
„Jo Dievs nav netaisns, ka aizmirstu jūsu darbu un mīlestību, ko esat parādījuši Viņa Vārdā ar to, ka esat kalpojuši svētajiem un vēl kalpojat. ” (Ebr. 6:10).
Dievs atceras visu, ko mēs darām citu labā Viņa Vārdā. Viņš uztver mūsu mīlestības darbus citu labā, kā mīlestības izpausmi pret Sevi Pašu.Šodien pildot savus ikdienas pienākumus, neaizmirstiet pakalpot Tam Kungam ar vārdiem un darbiem, kalpojot cilvēkiem, kas jums blakām. Tieši ar to jūs kalpojat Dievam.
Šeit uz zemes, parastie cilvēki saņem jūsu kalpošanu un jūsu dāvanas, bet debesīs tās saņem Tas Kungs Jēzus! (Ebrejiem 7: 8) Tā kā dariet visu no sirds, kā priekš Tā Kunga, jo Viņš ir Tas, Kurš jūs apbalvos par to (Kol. 3:17; 23-24).
Dieva Vārds šodien jums ir tāds: neaizmirstiet par to, ka jūs kalpojat Dievam, kalpojot cilvēkiem, kurus Viņš jau ir atvedis jūsu dzīvē un katru dienu turpina vēl atvest.Atcerieties, ka jūs nevarat teikt, ka mīlat Dievu, Kuru neesat redzējuši, ja iesākumā nemīlēsiet savus brāļus un māsas, kurus redzat sev blakām.Esiet svētīti! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.